Nathaliyah Love Stories

Natalia Zięba

Nathaliyah Love Stories

Sopot

O nas

Zachowaj piękne momenty na zawsze!
Wiem jak ważne dla Młodych Par są chwile, na które mnie zapraszają. Cenię każdy element tego ważnego dnia i jestem w stanie oddać go tak, jakbyście sobie tego życzyli. W zdjęciach, obok emocji, moją mocną stroną jest też kolor, wydobywam go z ujęć i dzięki temu Wasze zdjęcia będę pięknie zdobić Wasze albumy lub ściany.
Mimo to uwielbiasz zdjęcia czarno-białe? Jestem już pewna, że się dogadamy. Zdjęcia czarno-białe mają w sobie nieocenioną moc i wielką magię. Zdjęcia Black&White, które Wam zrobię będziecie pragnęli powiesić na ścianach swojego domu.

W miłości kryje się wszystko, czego potrzebujecie. Dajmy sobie czas na zatrzymanie tych uczuć na zawsze. Zapraszam ciepło do kontaktu.

SPRZĘT

Canon

Oferta - Nathaliyah Love Stories

Pakiet: Reportaż + Plener

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

Plener ślubny

Reportaż ślubny

Sesja narzeczeńska

Opinie - Nathaliyah Love Stories

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Z Parami Młodymi współpracuję od 3 lat, od prawie 10 lat fotografuję kobiety, pary i rodziny

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

W mojej ofercie znajdziesz reportaż ślubny od momentu przygotowań do momentu oczepin, mini sesję w dniu wesela, fotografie przekazane w formie unikatowego linku, album lub odbitki. Każdą ofertę jednak dostosowuję do oczekiwań Pary Młodej. Wszystkiego dowiaduję się na krótkim spotkaniu online, które pozawala mi lepiej poznać to, czego potrzebujecie. Dzięki temu nie płacicie za pełne pakiety, a jedynie na elementy, które chcecie :)

Z jakim wyprzedzeniem Młodzi powinni zarezerwować u Ciebie termin?

Zwykle minimum to 3-6 miesięcy, ale zapraszam do kontaktu wszystkie Pary Młode. Jeżeli nie znajdę dla Was terminu, to chętnie pomogę w poleceniu zaufanej osoby.

Jaki jest styl Twoich zdjęć?

Myślę, że mogę określić swój styl jako romantyczny. Uwielbiam na zdjęciach zieleń i naturę, ale nie rezygnuję z ujęć black and white, które mają niezwykły klimat.

Kiedy wykonujesz sesję plenerową?

Sesję plenerową wykonuję zarówno w dniu wesela - jeżeli Para Młoda na na to chęć to porywam ich na 15 min. aby wykonać kilka pięknych pamiątkowych zdjęć w pełnej krasie. Pełną sesję plenerową wykonuję w ciągu maksymalnie kilku miesięcy od dnia ślubu. Dokładny termin, dopasowany do sesji i Pary Młodej uzgadniamy sobie na spotkaniu :)

Kontakt - Nathaliyah Love Stories

Nathaliyah Love Stories

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: