Paulina Czeszejko

Paulina Czeszejko

Paulina Czeszejko

Górki 3a, Kwidzyn

(24)

O nas

Nazywam się Paulina Czeszejko, jestem fotografem ślubnym prowadzącym z pasją swoją działalność fotograficzną od 2016 roku. Uwielbiam niepozowane kadry, uchwycone przypadkiem kiedy zapominacie, że fotografuję. Wasze spojrzenia, drobne gesty, uśmiechy, wybuchy radości to dla mnie momenty, kiedy powstają najpiękniejsze kadry.

Cenię moją pracę i traktuję ją jako dar, który staram się wykorzystać jak tylko mogę najlepiej dając moim klientom swoje 100 % zaangażowanie i piękne wspomnienia na lata!
Dla Ciebie również stworzę pełną emocji, wzruszającą opowieść o tym wyjątkowym czasie Twojego życia.

SPRZĘT

Canon

Oferta - Paulina Czeszejko

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

4500 zł - 4800 zł

Plener ślubny

900 zł - 1150 zł

Sesja poślubna odbywa się zawsze w umówionym terminie i miejscu już po ślubie.
Nie ma tu żadnych wytycznych co do klimatu ani miejsca sesji a nawet ubioru.
Wszystkie te aspekty to rzecz do ustalenia między nami.
Góry, mazury a morze może czy też sesja zagraniczna – jestem otwarta na wszelkie propozycje.

Sesja narzeczeńska

550 zł - 1000 zł

To świetny moment, byśmy przełamali pierwsze lody i poznali się lepiej przed ślubem. Uwierzcie mi – o wiele przyjemniej jest współpracować podczas sesji ślubnej z fotografem, którego już się zna.
To też taki mały test tego, czego możecie się spodziewać po mojej pracy i jaki będzie jej efekt.
Dodatkowo, dla tych którzy mają stres w starciu z obiektywem, to także sposób na jego przełamanie .

Pakiet: Reportaż + Plener

3400 zł - 3400 zł

Reportaż ślubny

2200 zł - 2200 zł

Opinie - Paulina Czeszejko

5

24 opinie

Dodaj opinię

AS

Alina S

Prawdziwa artystka👍 reportaże wykonane przez Paulinę są magiczne, dlatego ze każdy jest inny tak jak historia którą przedstawiają. Wybierając fotografa na nasz ślub zależało nam na zdjęciach które będą „łapać momenty” nie sztuczne, monotematyczne pozy. Nie mogliśmy trafić lepiej💪 materiał ktory dostaliśmy wyzwala te same emocje co w tamtym dniu❤️ bardzo dziękujemy i szczerze polecamy👌

2 lata temu

Źródło: Facebook

MB

Mag B

Dla mnie Paulina jako fotograf to przede wszystkim kobieta pełna pasji, entuzjazmu, uśmiechu i mega pozytywna😀💥👍 Po sesji mam same pozytywne wrażenia i piękną pamiątkę w postaci zdjęć wykonanych przez Paulinę😍🥰 Paulina, Zdjęcia są wynikiem twojego profesjonalizmu 🎖🏅🏆Podczas robienia zdjęć czułam się komfortowo i spędziłam z Tobą miło dzień ☕🍕🍨

3 lata temu

Źródło: Facebook

AS

Aleksandra S

Przepiękne zdjęcia, pokazujące emocje - czyli to co w fotografiach najważniejsze. Atmosfera na sesji jest nad wyraz ciepła i luźna. Czas realizacji jest bardzo szybki a zdjęcia pięknie zapakowane - estetyka i profesjonalizm na najwyższym poziomie. Polecam ☺️

3 lata temu

Źródło: Facebook

JT

Joanna T

Polecam przez ogromne P ! Sesje przebiegaja w naturalnej - pelnej spokoju atmosferze, ujecia pokazuja to co najwazniejsze i prawdziwe. Dziekuje

4 lata temu

Źródło: Facebook

IJ

Izabela J

Sesja ciążowa - słońce prosto w oczy, morski wiatr, czy coś z tego będzie? No i było! Efekt wow z wieloma perełkami. Sesja z niemowlakiem, który miał w czasie sesji porę drzemki, a tu coś wymyślają z pozowaniem. Co to będzie? No i było! Kolejne wow z wieloma perełkami. Z Pauliną wszystko jest możliwe 😁

4 lata temu

Źródło: Facebook

EK

Elżbieta K

Fachowe podejście i miła atmisfera

4 lata temu

Źródło: Facebook

DM

Dorota M

Pani Paulina wyczarowała nam magiczne zdjęcia!🥰👏👌

4 lata temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Od 4 lat.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Jako że kocham podróże i poznawanie świata, jeśli marzy Ci się sesja narzeczeńska lub poślubna za granicą kraju - porozmawiajmy o tym możemy to wspólnie zorganizować.

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Realizacja sesji poślubnej, dlatego uważam że taka sesja powinna się odbyć zaraz po ślubie gdy emocję są jeszcze świeże a młodzi często mają jeszcze czas wolny od pracy.

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Czy cena reportażu zawiera koszt dojazdu Pani na sesje? - dla ofert spersonalizowanych tak. Podane zakresy cen, nie zawierają moich kosztów dojazdu na sesje. Czy fotografuje Pani w pojedynkę? - tak, fotografuję w pojedynkę ale posiadam 2 aparaty, by czuć się bezpiecznie w razie gdy w najmniej oczekiwanym momencie sprzęt zawiedzie (choć jeszcze taka sytuacja nie miała miejsca).

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

W mojej podstawowej ofercie znajduje się reportaż ślubny, sesja narzeczeńska oraz poślubna sesja plenerowa.

Z jakim wyprzedzeniem Młodzi powinni zarezerwować u Ciebie termin?

Około 6 miesięcy

Jaki jest styl Twoich zdjęć?

Wychodzę z założenia, że minimalizm jest złotem. Piękne naturalne kadry z aparatu, minimum obróbki cyfrowej, duża emocjonalność zdjęć i minimum pozowania - tylko wtedy gdy jest to konieczne.

Kiedy wykonujesz sesję plenerową?

Przed ślubem - by lepiej poznać się z parą młodą wykonuję sesję narzeczeńską. Po ślubie - najlepiej w ciągu tygodnia po ślubie sesja poślubna plenerowa.

Czy według Ciebie warto zrobić sesję narzeczeńską?

O taaaak! Bardzo warto ! Dlaczego? Dlatego że możecie sprawdzić jak się ze mną pracuje, jaką osobą jestem czy mamy wspólne flow... Sprawdzacie jaka jest moja estetyka i sposób pracy i widzicie namacalne pierwsze efekty tego czego możecie się spodziewać podczas współpracy ze mną. Ja poznaję Was, łamiemy pierwsze lody, opowiadam o tym co jest ważne, podpowiadam co powinniście robić, by kadry wyszły emocjonalnie i naturalnie. Dla tych, którzy mają opory przed obiektywem jest to świetny trening. A co z efektami takiej sesji? Możecie je kreatywnie wykorzystać do zaproszeń ślubnych, do ozdoby stołu ze słodkościami czy do stworzenia wyjątkowych albumów w ramach podziękowań dla rodziców.

Jaki jest u Ciebie czas oczekiwania na zdjęcia?

W zależności od rodzaju sesji od 14 do 120 dni.

Kontakt - Paulina Czeszejko

Paulina Czeszejko

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Górki 3a 82-500 Kwidzyn

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie:

Zobacz innych usługodawców w mieście Kwidzyn: