Szymon Bartos - Bartosfoto.com
Szymon Bartos - Bartosfoto.com
Szymon Bartos - Bartosfoto.com

Szymon Bartos

Szymon Bartos - Bartosfoto.com
Informacje
Lokalizacja
Zduńska Wola, Łódzkie
Cześć!
Nazywam się Szymon Bartos.
Fotografuję odkąd tylko pamiętam... I tak... Z pewnością, fotografia to moja pasja. Zaczynając od pożyczania aparatów, przez swojego pierwszego Nikona L11 w 2007 roku do profesjonalnego sprzętu, kształciłem swoje postrzeganie otaczającego mnie świata i kształcę je dalej. Wszystko po to alby najważniejsze dni w życiu zostały na długo zapisane w pamięci dzięki moim "wycinkom rzeczywistości". Emocje, niepowtarzalny klimat, bez monotonii - tak chciałbym przedstawić Wam swoją fotografię. Warto wspomnieć, że moja fotografia to nie tylko standardowy cyfrowy "obrazek", lecz również "analogowo-kliszowa" własnoręcznie przygotowana historia... Fotografuję również dużo dla siebie, wykonując rocznie masę portretów oraz fotografii ulicznych. Są to nurty fotografii, które bardzo wpłynęły przez wszystkie lata na moje postrzeganie sytuacji. Zaciekawiłem Was?
Mam nadzieję że tak :)

Wasza historia na moich fotografiach...? Nic prostszego!
Oferta
Sesja narzeczeńska
Reportaż ślubny
Plener ślubny
Pakiet: Reportaż + Plener
Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener
Opinie
Dodaj opinię
5.0
(1 opinia)
Obsługa 5.0
Oferta 5.0
Jakość zdjęć 5.0
Ceny 5.0
Atmosfera 5.0
avatar
Justyna
5.00
Świetny fotograf, który ma swój styl, jest pełen pasji, pozytywnej energii i w dodatku z ogromnym talentem.
8 miesięcy temu
Pytania i odpowiedzi
Co najbardziej lubisz w swojej pracy?
Moja praca to idealne miejsce do zobaczenia ludzkich uczuć... Uczuć prawdziwych, szczerych płynących prosto z serducha. To jest coś pięknego!
Na jakim sprzęcie pracujesz?
Ciężko odpowiedzieć na to pytanie ;) Zazwyczaj są to dwa aparaty pełnoklatkowe wraz z zestawem tzw stałek, ale bardzo często sięgam również po aparaty analogowe - te średnio formatowe jak i mało obrazkowe.
Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?
Oczywiście, że jest to moment powiedzenia sobie "tak" przed ołtarzem - ilość emocji, którą dostarcza para młoda jest wtedy niesamowita!
Jaki jest Twój styl?
Hmmm... Ciężko określić mój styl... Jest to na pewno "romans" fotografii cyfrowej i analogowej wraz z maksymalnie dopracowanymi kolorami i kadrami.
Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?
Jest to samozaparcie w dążeniu do danego celu jak i młody wiek. Zapytacie dlaczego? Dlatego, że moja głowa podczas reporterki/zdjęć aż kipi pomysłami i nigdy nie zawaham się ich użyć :)
Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?
Jeżeli potrzebujecie fotografa z nieschodzącym uśmiechem z twarzy oraz bezproblemowej i sympatycznej współpracy, a w finale oryginalnych zdjęć z ważnego życiowego momentu... Wiecie gdzie szukać ;)
Czym wyróżnia się Twoja oferta?
Fotografuję oraz wykonuję obróbkę z maksymalną starannością, a ponad to oprócz standardowej fotografii cyfrowej sięgam często po aparat analogowy, który nadaje świetnego klimatu fotografiom!
Kontakt
Szymon Bartos - Bartosfoto.com

Zduńska Wola