• Usługodawcy
  • Zlecenia ślubne
  • Suknie ślubne
  • Organizer

    Wirtualny Organizer Ślubny

    Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

    Zarejestruj się
  • Blog Lovestory
chwile.eu
chwile.eu Piaseczno
(57)
Zobacz profil
Atelier NiepowtarzalnyDzień
Atelier NiepowtarzalnyDzień Warszawa
(39)
Zobacz profil
MS Videos
MS Videos Warszawa
(22)
Zobacz profil
Czułe Kadry
Czułe Kadry Legionowo
(17)
Zobacz profil
Szymon Bartos - Bartosfoto.com

Szymon Bartos

Szymon Bartos - Bartosfoto.com

(12)

Cześć!
Nazywam się Szymon Bartos.
Fotografuję odkąd tylko pamiętam... I tak... Z pewnością, fotografia to moja pasja. Zaczynając od pożyczania aparatów, przez swojego pierwszego Nikona L11 w 2007 roku do profesjonalnego sprzętu, kształciłem swoje postrzeganie otaczającego mnie świata i kształcę je dalej. Wszystko po to alby najważniejsze dni w życiu zostały na długo zapisane w pamięci dzięki moim "wycinkom rzeczywistości". Emocje, niepowtarzalny klimat, bez monotonii - tak chciałbym przedstawić Wam swoją fotografię. Warto wspomnieć, że moja fotografia to nie tylko standardowy cyfrowy "obrazek", lecz również "analogowo-kliszowa" własnoręcznie przygotowana historia... Fotografuję również dużo dla siebie, wykonując rocznie masę portretów oraz fotografii ulicznych. Są to nurty fotografii, które bardzo wpłynęły przez wszystkie lata na moje postrzeganie sytuacji. Zaciekawiłem Was?
Mam nadzieję że tak :)

Wasza historia na moich fotografiach...? Nic prostszego!

SPRZĘT

Kiev

Nikon

Sony

Oferta

Sesja narzeczeńska

Reportaż ślubny

Plener ślubny

Pakiet: Reportaż + Plener

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

Opinie

5

12 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość zdjęć

Ceny

Atmosfera

AM

Agnieszka M

ciesze się że mogę wystawić moją opinię w dniu Twoich urodzin.udało Ci się uchwycić w naszych zdjeciach wszystkie nasze emocje towarzyszące naszemu ślubowi.dzieki temu zapamietamy jeszcze lepiej ten dzień. mimo swojego młodego wieku masz ogromne wyczucie i dobre podejscie. do ludzi a to niezwykle ważne w Twoim zawodzie.mam nadzieje że. bedziemy mieli okazje jeszcze razem na współpracę. i że stworzysz dla nas kolejna cudowną pamiątke.powodzenia w dalszej pracy i doskonaleniu swojego warsztatu 100 lat życzą Agnieszka i Leszek Maciejewscy ?

1 rok temu

Źródło: Facebook

DO

Dominika O

Zdjęcia są cudowne! :D Polecamy wszystkim współpracę z Szymonem :)

1 rok temu

Źródło: Facebook

DL

Dominika L

Najlepszy fotograf pod słońcem :) Niesamowite oko, pomocny, życzliwy, utalentowany. Cudowna współpraca od samego początku do końca :) Solidna firma, którą zdecydowanie polecam :)

1 rok temu

Źródło: Facebook

EJ

Emilia J

Polecam.!!! Doskonałe ujęcia, cudne momenty zatrzymane w kadrze.

1 rok temu

Źródło: Facebook

AK

Anna K

Szymon to bardzo profesjonalny gość. Zadbał o nas, jako parę młodą, od pierwszego spotkania, aż do ostatnich chwil weselnych. Bardzo pomocny, służący radą i utalentowany. Dziękujęmy po stokroć i polecamy każdej parze młodej.

1 rok temu

Źródło: Facebook

MP

Martyna P

Szymon - solidna firma .. ?? współpraca przebiegła bardzo przyjemnie, zarówno spotkania dotyczące ustaleń jak i dzień wesela. Cudowne było to, że nie odczułam Szymon Twojej obecności tego dnia .. co powodowało we mnie pełen luz ;) Po imprezie słyszałam od swych gości bardzo wiele przychylnych ocen na Twój temat co bylo bardzo miłe również dla mnie, gdyż wiedziałam że podejście było w pełni profesjonalne;) a to co najważniejsze efekt pracy jest w fenomenalny ? pamiątka która zostanie z nami do samego końca przypominając te wspaniałe chwile .. Polecam z pełnym przekonaniem ❤️ dziękujemy raz jeszcze ?

2 lata temu

Źródło: Facebook

JW

Justyna W

2 lata temu

Źródło: Facebook

AA

Agniesia A

Profesjonalista doskonale oddający ulotne chwile

2 lata temu

Źródło: Facebook

GW

Gosia W

Szymon jest tak młody i tak zdolny już teraz, że aż nie mogę się doczekać jego portfolio za kilka lat! POLECAM SERDECZNIE! :)

3 lata temu

Źródło: Facebook

MG

Marysia G

Zdjęcia z naszej studniówki wyszły świetnie. <3 Polecam tego pana! :D

3 lata temu

Źródło: Facebook

AC

Ania C

Świetny fotograf, robił nam zdjęcia podczas naszego ślubu i jesteśmy bardzo zadowoleni. Ponadto wziął pod uwagę wszystkie nasze prośby, a w razie pytań zawsze był dostępny i nie było problemów z kontaktem. Polecam?

3 lata temu

Źródło: Facebook

J

Justyna

Świetny fotograf, który ma swój styl, jest pełen pasji, pozytywnej energii i w dodatku z ogromnym talentem.

3 lata temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Moja praca to idealne miejsce do zobaczenia ludzkich uczuć... Uczuć prawdziwych, szczerych płynących prosto z serducha. To jest coś pięknego!

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Dosyć niewinnie i dla mnie to było szaleństwo - haha ;) Zadzwonił do mnie znajomy fotograf i powiedział, ze jego znajomi szukają fotografa na ślub za miesiąc. Nigdy wcześniej nie fotografowałem ślubu (w ogóle), ale nie boję się wyzwań. Rzuciłem się na głęboką wodę, sfotografowałem ślub jako pierwszy fotograf i zostałem w tej branży na dłużej :) Nie zamierzam jej porzucać!

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Ciężko odpowiedzieć na to pytanie... łatwiej byłoby odpowiedzieć na czym nie pracuje ;) Zazwyczaj jest to zestaw profesjonalnych aparatów pełnoklatkowych wraz z zestawem tzw jasnych stałek, ale bardzo często sięgam również po aparaty analogowe - te średnio formatowe jak i mało obrazkowe.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Oczywiście, że jest to moment powiedzenia sobie "tak" przed ołtarzem - ilość emocji, którą dostarcza para młoda jest wtedy niesamowita!

Jaki jest Twój styl?

Hmmm... Ciężko określić mój styl... Jest to na pewno "romans" fotografii cyfrowej i analogowej wraz z maksymalnie dopracowanymi kolorami i kadrami.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Jest to samozaparcie w dążeniu do danego celu jak i młody wiek. Zapytacie dlaczego? Dlatego, że moja głowa podczas reporterki/zdjęć aż kipi pomysłami i nigdy nie zawaham się ich użyć :)

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Jeżeli potrzebujecie fotografa z nieschodzącym uśmiechem z twarzy oraz bezproblemowej i sympatycznej współpracy, a w finale oryginalnych zdjęć z ważnego życiowego momentu... Wiecie gdzie szukać ;)

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Fotografuję oraz wykonuję obróbkę z maksymalną starannością, a ponad to oprócz standardowej fotografii cyfrowej sięgam często po aparat analogowy, który nadaje świetnego klimatu fotografiom!

Kontakt

Szymon Bartos - Bartosfoto.com

Zduńska Wola

Polecani z kategorii fotograf ślubny

Rozentuzjazmowani - Fotografia FILM a teraz Fotobudka GRATIS
Rozentuzjazmowani - Fotografia FILM a teraz Fotobudka GRATIS Łódź
(4)
Zobacz profil
Mymoments
Mymoments Konin
(11)
Zobacz profil
Luxury Wedding Movies
Luxury Wedding Movies Kalisz
(8)
Zobacz profil
Foto ABC Krzysztof Polatowski
Foto ABC Krzysztof Polatowski Łęczyca
(7)
Zobacz profil

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: