Szymon Bartos - Bartosfoto.com

Szymon Bartos

Szymon Bartos - Bartosfoto.com

(1)

Cześć!
Nazywam się Szymon Bartos.
Fotografuję odkąd tylko pamiętam... I tak... Z pewnością, fotografia to moja pasja. Zaczynając od pożyczania aparatów, przez swojego pierwszego Nikona L11 w 2007 roku do profesjonalnego sprzętu, kształciłem swoje postrzeganie otaczającego mnie świata i kształcę je dalej. Wszystko po to alby najważniejsze dni w życiu zostały na długo zapisane w pamięci dzięki moim "wycinkom rzeczywistości". Emocje, niepowtarzalny klimat, bez monotonii - tak chciałbym przedstawić Wam swoją fotografię. Warto wspomnieć, że moja fotografia to nie tylko standardowy cyfrowy "obrazek", lecz również "analogowo-kliszowa" własnoręcznie przygotowana historia... Fotografuję również dużo dla siebie, wykonując rocznie masę portretów oraz fotografii ulicznych. Są to nurty fotografii, które bardzo wpłynęły przez wszystkie lata na moje postrzeganie sytuacji. Zaciekawiłem Was?
Mam nadzieję że tak :)

Wasza historia na moich fotografiach...? Nic prostszego!

SPRZĘT

Nikon

Sony

Oferta

Sesja narzeczeńska

Reportaż ślubny

Plener ślubny

Pakiet: Reportaż + Plener

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

Opinie

5.0

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość zdjęć

Ceny

Atmosfera

J

Justyna

Świetny fotograf, który ma swój styl, jest pełen pasji, pozytywnej energii i w dodatku z ogromnym talentem.

1 rok temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Moja praca to idealne miejsce do zobaczenia ludzkich uczuć... Uczuć prawdziwych, szczerych płynących prosto z serducha. To jest coś pięknego!

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Dosyć niewinnie i dla mnie to było szaleństwo - haha ;) Zadzwonił do mnie znajomy fotograf i powiedział, ze jego znajomi szukają fotografa na ślub za miesiąc. Nigdy wcześniej nie fotografowałem ślubu (w ogóle), ale nie boję się wyzwań. Rzuciłem się na głęboką wodę, sfotografowałem ślub jako pierwszy fotograf i zostałem w tej branży na dłużej :) Nie zamierzam jej porzucać!

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Ciężko odpowiedzieć na to pytanie... łatwiej byłoby odpowiedzieć na czym nie pracuje ;) Zazwyczaj jest to zestaw profesjonalnych aparatów pełnoklatkowych wraz z zestawem tzw jasnych stałek, ale bardzo często sięgam również po aparaty analogowe - te średnio formatowe jak i mało obrazkowe.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Oczywiście, że jest to moment powiedzenia sobie "tak" przed ołtarzem - ilość emocji, którą dostarcza para młoda jest wtedy niesamowita!

Jaki jest Twój styl?

Hmmm... Ciężko określić mój styl... Jest to na pewno "romans" fotografii cyfrowej i analogowej wraz z maksymalnie dopracowanymi kolorami i kadrami.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Jest to samozaparcie w dążeniu do danego celu jak i młody wiek. Zapytacie dlaczego? Dlatego, że moja głowa podczas reporterki/zdjęć aż kipi pomysłami i nigdy nie zawaham się ich użyć :)

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Jeżeli potrzebujecie fotografa z nieschodzącym uśmiechem z twarzy oraz bezproblemowej i sympatycznej współpracy, a w finale oryginalnych zdjęć z ważnego życiowego momentu... Wiecie gdzie szukać ;)

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Fotografuję oraz wykonuję obróbkę z maksymalną starannością, a ponad to oprócz standardowej fotografii cyfrowej sięgam często po aparat analogowy, który nadaje świetnego klimatu fotografiom!

Kontakt

Szymon Bartos - Bartosfoto.com

Zduńska Wola

Polecani z kategorii fotograf ślubny

ABmovies
ABmovies Katowice
(8)
Zobacz profil
HOGA STUDIO Agata Krzysztofik
HOGA STUDIO Agata Krzysztofik Warszawa
(9)
Zobacz profil
MÓJ KADR- Renata Kaczmarek
MÓJ KADR- Renata Kaczmarek Konin
Zobacz profil
Anita Wróbel fotografia
Anita Wróbel fotografia Łódź
Zobacz profil

Inspiracje ślubne

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: