The Photo House

Przemek Szymański

The Photo House

Zajezierze 25, Sztum

(14)

O nas

Witajcie kochani!
Jesteśmy The Photo House. Mieszkamy na co dzień w Wielkiej Brytanii, ale planujemy, w nie dalekiej przyszłości powrót do naszej pięknej Polski. Jesteśmy firmą rodzinną, a rodzina jest podstawą wszystkiego, co robimy. Moja żona Dominika pomaga mi i koordynować sesje zdjęciowe, a moja córka jest zarówno moją motywacją, jak i inspiracją.

The Photo House powstał w 2018 roku i od samego początku szybko się rozwija. Osobiście od najmłodszych lat pasjonuję się fotografią i robię zdjęcia, odkąd udało mi się dopaść pierwszy aparat na kliszę.

Dla mnie fotografia to nie tylko praca, to powołanie i sposób na życie. Wierzę w robienie nie dobrych, ale świetnych zdjęć. Moją filozofią jest to, że świetne zdjęcie może uchwycić przełomowy moment w czasie i zatrzymać go na wieczność.

Oferujemy różnorodne usługi, od wesel i wydarzeń specjalnych po fotografię portretową, rodzinną i ciążową. Nasz styl jest profesjonalny, ale przyjazny i relaksacyjny. Zawsze staram się zapewnić klientom swobodę podczas sesji i miłą atmosferę..

Po prostu uwielbiam być fotografem i wierzę, że przejawia się to w jakości mojej pracy.

Aby zapoznać się z moim stylem fotograficznym i rodzajem pracy, którą wykonuję, przejrzyj moje galerie i jak zawsze zapraszam na naszą stronę internetową.

Do usłyszenia,


Przemek&Dominika
The Photo House

SPRZĘT

Nikon

Opinie - The Photo House

5

14 opinii

Dodaj opinię

RM

Renata M

Pelen profesjonalizm?...

2 lata temu

Źródło: Facebook

JN

Jayney N

I booked Prezemek from The Photo House, Watford to be the photographer at my cousin’s wedding last month. He certainly did us all justice. His photographs are just fantastic and captured the day perfectly. He was the epitomy of professionalism and organised us all perfectly to get the right photo. There were other natural photos showing us all having a good time at the reception afterwards. Prezemek, thank you from the bottom of my heart for capturing this very special day on film for us. I have no hesitation in recommending you as nobody would be disappointed with your results.

2 lata temu

Źródło: Facebook

JP

John P

Creative, original, fun, down to earth couple. I couldn't think of anyone else I'd ever rather use. First class!!

3 lata temu

Źródło: Facebook

KP

Krina P

I've done my pre wedding photos so far and must admit they have come out awesome. They are a lovely little family who do this from their heart which is why their work is truly worth recommending. Looking forward to my wedding day ?

3 lata temu

Źródło: Facebook

DK

Dora K

Super atmosfera podczas sesji czego efektem są piękne zdjęcia. Gorąco polecam ?

3 lata temu

Źródło: Facebook

AK

Adela K

Had an amazing experience with The Photo House. Very professional and fantastic photos to remember for a life time.

3 lata temu

Źródło: Facebook

SG

Sonia G

We absolutely loved our time with The Photo House. Great, friendly, professionals that will do everything to get the perfect picture. We got we wanted! Perfect pictures that will last a lifetime. Highly recommend them. You will love your time with them.! Thank you !

3 lata temu

Źródło: Facebook

Kontakt - The Photo House

The Photo House

Zajezierze 25 82-400 Sztum

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie:

Zobacz innych usługodawców w mieście Sztum: