You&Me fotografia ślubna

Magda

You&Me fotografia ślubna

(7)
Pokaż telefon

„Niezauważalni” - tak mówią o nas nasze Pary, a to duży komplement :)
Jesteśmy kreatywni, pełni energii i...jeszcze młodzi :)

Stawiamy na chwytanie w kadr szczerych emocji i naturalnych chwil.

Lubimy być tam, gdzie się nas nie spodziewacie, wszystko po to by przedstawić Waszą historię z ciekawej i niebanalnej perspektywy.
Lubimy obserwować, odkrywać unikatowość i jednostkową prawdę.
LUBIMY WASZĄ NATURALNOŚĆ!
Dlatego w dniu ślubu pomyślcie o sobie ciepło, wrzućcie na luz
i dajcie się porwać chwili.

1500 zł - 4000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

WYRÓŻNIENIA

WYBÓR Par Młodych 2019

Oferta

Pakiet: Reportaż + Plener

Plener ślubny

Reportaż ślubny

Sesja narzeczeńska

Opinie

5.0

7 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość zdjęć

Ceny

Atmosfera

ŁP

Łukasz P

🔥Uwielbiam pracować z profesjonalistami! Polecam DJ Soundspace - Your Wedding & Event DJ🔥

5 miesięcy temu

Źródło: Facebook

MM

Magda M

Madziu współpraca z Tobą to sama przyjemność! Śmiech, dobra zabawa jak również Twój profesjonalizm i genialne wyczucie estetyki sprawia, że sesja jest niezapomnianym przeżyciem. Jesteś perfekcjonistką w każdym calu a przy tym tak ciepłą i cudowną osobą ❤️ Dziękujemy że zgodziłaś się nam towarzyszyć w naszym najważniejszym dniu i podczas sesji 😘 Polecam „You&Me fotografia ślubna” każdemu, kto chce się czuć wyjątkowo i mieć cudowną pamiątkę oraz cudowne wspomnienia na resztę życia 🙏🏼👍🏼 Dziękujemy M&M 😘💋

5 miesięcy temu

Źródło: Facebook

Dominika Ś

Z całego serca polecam! Przesympatyczna Pani Fotograf, której w dniu wesela nawet nie zauważałam, a za to zdjęcia, które otrzymaliśmy przeszły nasze najśmielsze oczekiwania! Bez nerwowego ustawiania, wszystko naturalnie przepięknie ujęte. Dodatkowo sesja poślubna także wyszła bajkowo... Bardzo dziękujemy! :)

5 miesięcy temu

EC

Ewa C

Z pełną odpowiedzialnością polecam współpracę z Magdą! Profesjonalne podejście, zaangażowanie, pomysłowość, spontaniczność. Przeglądając album powracają emocje z dnia ślubu. Dziękuję za piękną pamiątkę!

5 miesięcy temu

MH

Magda H

Dzięki Tobie, Madziu, mamy przepiękną pamiątkę ślubną. Jesteś Najlepszym fotografem, jakiego tylko mogliśmy sobie wymarzyć. Zdjęcia są przecudne, okazują więcej emocji niż niejeden film. Wiele spraw umyka w dniu ślubu, Tobie udało się wszystko uwiecznić. Wzruszenia najbliższych, radość i naszą pełnię szczęścia. Fotografia dla Madzi to nie tylko praca ale przede wszystkim PASJA, którą widać w każdym ujęciu. Współpraca z Magdą to sama przyjemność i niezapomniane przeżycie— za co z całego serca DZIĘKUJEMY! Mamy najwspanialszą pamiątkę do końca życia. Kochani, jeżeli jeszcze rozważacie wybór fotografa, nawet jeśli już wybraliście , Madzia jest najlepszą osobą, aby Wasz najważniejszy dzień w życiu był niezapomniany i uwieczniony na cudownych, pełnych emocji fotografiach wzruszających za każdym razem, kiedy się po nie sięgnie. Z serca POLECAM ❤️ MH

5 miesięcy temu

MM

Magdalena M

Pani Magdaleno, dzień ślubu był dla nas szczególny! Przepełniała nas ogromna radość, którą chcieliśmy się podzielić z Rodziną i Przyjaciółmi. Dzięki pięknym zdjęciom będziemy mogli wracać co dzień to tych cudownych chwil... Dziękujemy za mega profesjonalne podejście i bezgraniczne zaangażowanie w swoją prace. Marek i Magdalena Hawrylak.

5 miesięcy temu

II

Ilona I

Super atmosfera, pełen profesjonalizm i przepiękne zdjęcia :) Z całego serca polecam :)

5 miesięcy temu

Kontakt

You&Me fotografia ślubna

instagram facebook

Nysa

120 km od Katowic

43 km od Opola

Inspiracje ślubne

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: