Torty weselne z ombre - najpiękniejsze inspiracje | Wedding.pl
Wedding.pl / Lovestory / Ślub i wesele / Torty weselne / Torty weselne z ombre
Torty weselne

Torty weselne z ombre

11 kwietnia 2019 — Klaudia Kierzkowska
Torty weselne z ombre - zdjęcie 14

Tort weselny to symbol nowej, słodkiej drogi, którą rozpoczynają Nowożeńcy. Ukrojenie pierwszego, wspólnego kawałka ciasta jest bardzo wyjątkowym momentem. Co jak co, ale na tort weselny czekają chyba wszyscy. Dla jego największych fanów, to jedna z najprzyjemniejszych chwil z całego przyjęcia weselnego. Chociaż wybór tortu weselnego nie jest najtrudniejszym elementem podczas całej organizacji, to i tak wiele par długo bije się z myślami. Chcielibyście, aby Wasz tort weselny był zaskakująco piękny i jedyny w swoim rodzaju? Niekwestionowanym hitem są torty weselne z ombre.

ZAMÓW TORT NA TWOJE WESELE

Torty weselne z ombre

Kolorystyka

Tego rodzaju tort pozbawiony jest nudy i monotonii. W przypadku kolorystyki tortu macie nieograniczony wybór. Przeróżne odcienie różu, błękitu, a może zieleni? Jego odcień dobierzcie do koloru przewodniego przyjęcia weselnego. Delikatnie zmieniająca się kolorystyka tortu wygląda bardzo efektownie. Efekt ten najładniej prezentuje się na wysokich, piętrowych ciastach. Zazwyczaj na najwyższym poziomie znajduje się najjaśniejszy odcień, który ciemnieje ku dołowi.

Torty weselne z ombre - zdjęcie 2

Ombre a styl przyjęcia

Motyw ombre wpisuje się niemalże w każdy styl przyjęcia. Wszystko zależy od kolorystyki i dodatkowej dekoracji. Pudrowy róż i świeże kwiaty sprawdzą się na weselu stylu glamour. Zieleń i świeże liście skomponują się z przyjęciem rustykalnym. Jeśli zdecydowaliście się na motyw marynistyczny wybierzcie błękit i granat.

Torty weselne z ombre - zdjęcie 4

Zobacz także: Jak udekorować tort weselny?

Dekoracja

Kremy tworzące efekt ombre są ozdobą samą w sobie. Jednak tort udekorowany świeżymi kwiatami będzie przepiękną ozdobą przyjęcia. Równie dobrze możecie wykorzystać toppery, świeże gałązki czy geometryczne wzory, które są jednym z największych hitów ostatnich sezonów.

Torty weselne z ombre - zdjęcie 5

Element zaskoczenia

Chcecie jeszcze bardziej zaskoczyć bliskich? Efekt ombre ukryjcie także we wnętrzu tortu weselnego. Skradniecie serca większości!

Torty weselne z ombre - zdjęcie 13

ZAMÓW TORT NA TWOJE WESELE

Zobacz także: Marmurowe torty weselne – klasa i elegancja!

Źródło zdjęć: Pinterest.com

 

Klaudia Kierzkowska
Napisane przez

Klaudia Kierzkowska

k.kierzkowska@wedding.pl

Redaktorka Wedding.pl z branżą ślubną związana od 5 lat. Miłośniczka włoskiej kuchnii i dobrego filmu.