Love Rocks

Tomasz Szopa

Love Rocks

Topolowa 13, Żory

O nas

Cześć, nazywmy się Karolina i Tomek. Bardzo się cieszymy, że odnaleźliście nas w gąszczu fotografów i filmowców. Cudownie będzie stworzyć razem coś pięknego. Love Rocks!

Skontaktujcie się z nami, aby umówić się na spotkanie online, na kawę, albo żeby po prostu o coś spytać.

Ekipa Love Rocks to fotograf Karolina i filmowiec Tomek. Z wielką przyjemnością pracujemy w duecie, wykonując dla Was film ślubny i reportaż fotograficzny, kiedy nasze prace wzajemnie się uzupełniają. Możemy też zrealizować dla Was tylko same zdjęcia ślubne albo sam film. Niezależnie od modelu współpracy, dajemy z siebie zawsze 100%. Przywiązujemy wagę do tego, aby nasza praca była na jak najwyższym poziomie technicznym i estetycznym.

PRZEDZIAŁ CENOWY

3000 zł - 4000 zł

SPRZĘT

Panasonic

Sony

Oferta - Love Rocks

Filmowanie z powietrza (DRON)

Reportaż Ślubny

3500 zł - 7000 zł

Film ślubny

3500 zł - 7000 zł

Opinie - Love Rocks

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

W trakcie naszej 10 letniej przygody z filmowaniem i fotografowaniem ślubów wykonaliśmy już ponad 2oo reportaży a także przeżyliśmi sami ten wielki dzień i wiemy jak ważna jest to pamiątka.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Moja oferta jest prosta i uniwersalna. W dniu ślubu daję z siebie 100% a montaż jest kwestią do uzgodnienia, dlatego zawsze mogę dostosować się do Waszych oczekiwań.

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Przez 10 lat wykonywania ślubów przerobiłem już chyba wszystkie możliwe scenariusze dotyczące ngrywania oraz montażu filmów. Myślię, że największym wyzwaniem było nauczenie się pracy ze sprzętem, tak żeby móc wykorzystywać go swobodnie warunkach ślubu i wesela. Początkowo można było to nazwać hasłem "więcej sprzętu niż talentu" :)

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

W podstawowej ofercie znajduje się reportaż filmowy oraz skrót w formie teledysku. W dniu ślubu zawsze chcę dawać z siebie 100% dlatego nie przewiduję dopłat za drona czy jakość 4K. Jeśli tylko znajdziecie czas, chcętnie zrobię też mini plener w dniu ślubu za co również nie ma dopłaty. Pakiet można rozszerzyć o usługi fotograficzne lub plener w innym dniu.

Z jakim wyprzedzeniem Młodzi powinni zarezerwować u Ciebie termin?

Im prędzej tym lepiej :) Myślę, że obsługę foto/wideo należy rezerwować od razu po rezerwacji sali weselnej.

Jakie filmy cieszą się obecnie największą popularnością?

W trakcie swojej kariery wykonywałem filmy w różnych długościach – najpierw było to 60-90 minut, następnie nastała moda na krótkie formy 15-20 minut. Obecnie uważam, że optymalną długością filmu jest 40-60 minut. Jest to wciąż forma filmu, którą świetnie się ogląda, jednak nie brakuje tam wartości dokumentalnej, którą na pewno docenicie po latach. Doskonałym uzupełnieniem reportażu jest 2-3 minutowy skrót w formie teledysku.

Czy warto robić film w trakcie sesji plenerowej?

Tak. Jeśli nie w innym dniu to zawsze staram się zrobić dla Was kilka ujęc plenerowych w najbliższej okolicy sali weselnej. Ujęcia te są świetnym uzupełnieniem teledysku, nawet jeśli jest ich dosłownie kilka.

Czy realizujesz również ujęcia z drona?

Tak, posiadam drona oraz świadectwo kwalifikacji UAVO.

Jaki jest u Ciebie czas oczekiwania na film?

Montaż filmu wymaga więcej czasu niż obróbka zdjęć. W umowie zapisujemy termin 2 miesiące dla zdjęć oraz 4 miesiące dla filmu. W praktyce czas oczekiwania może być krótszy, zwłaszcza na początku sezonu ślubnego.

Kontakt - Love Rocks

Love Rocks

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Topolowa 13 44-240 Żory

Zobacz kamerzystów na wesele w Twoim województwie: