Let`s marry! Organizacja ślubów i wesel

Martyna Karwowska-Zając

Let`s marry! Organizacja ślubów i wesel

(4)
Pokaż telefon

Poczuj się na swoim weselu jak gwiazda!

Pomogę Ci zorganizować dzień Waszego ślubu. Bez stresu. Na czas. Tak, jak chcesz.

Potrzebujecie mojej pomocy jeśli:
♥ czas pędzi nieubłaganie, a Wasze przygotowania stoją w miejscu
♥ jesteście pochłonięci życiem zawodowym, pracujecie po godzinach, często wyjeżdżacie
♥ mieszkacie za granicą lub na drugim krańcu kraju, a ślub organizujecie w rodzinnych stronach
♥ macie małe dziecko i to ono jest teraz najważniejsze
♥ temat przygotowań do ślubu wywołuje w Waszym związku i w Waszych rodzinach napiętą atmosferę
♥ na samą myśl o zajęciu się wszystkimi kwestiami organizacyjnymi, jesteście chorzy.

I mimo to chcecie mieć ładny, dopracowany ślub i zależy Wam na tym, aby Wasi goście czuli się komfortowo. A jednocześnie chcecie mieć wpływ na wszystkie decyzje, macie swoją wizję i nie jest Wam to wszystko obojętne.

A konkretnie, możesz mi powierzyć:
- typowanie lokalizacji,
- wyszukiwanie podwykonawców,
- negocjowanie umów,
- opracowanie harmonogramu przygotowań,
- przygotowanie budżetu ślubnego,
- współtworzenie spójnej wizji uroczystości,
- pomoc przy formalnościach,
- zarządzanie logistyką i akomodacją,
- wykonanie strony internetowej,
- edycję papeterii ślubnej,
- konsultacje ślubne,
- koordynację dnia ślubu.

Moi Klienci mówią, że wyróżnia mnie umiejętność aktywnego słuchania. Zawsze staram się dobrze poznać Młodą Parę, wyczuć Wasze potrzeby i poświęcić Wam tyle czasu, ile potrzebujecie, abyście czuli satysfakcję i przyjemność nie tylko w dniu ślubu, ale także w czasie całego procesu organizacji.

Działam na terenie województw: mazowieckiego, podlaskiego i warmińsko-mazurskiego.

Zapraszam.


***
"Ludzie spędzają zbyt wiele czasu na planowaniu własnego ślubu, zamiast skupić się na planowaniu swojego życia w małżeństwie".

1000 zł - 12000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Kompleksowa organizacja ślubu

1000 zł - 4000 zł

Zapraszam do oferty w załączonym pliku pdf. Jednak szczegóły każdej realizacji omawiamy indywidualnie.

Kompleksowa organizacja wesela

4000 zł - 7000 zł

Zapraszam do oferty w załączonym pliku pdf. Jednak szczegóły każdej realizacji omawiamy indywidualnie.

Wybór stylizacji ślubnej

300 zł - 1000 zł

Sylizacja ślubna to zarówna stylizacja Młodej Pary jak i przygotowanie spójnej wizji całej uroczystości. Zakres działań jest ustalany indywidualnie w zależności od potrzeb.

Opinie

5

4 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość przygotowania

Ceny

Atmosfera

JZ

Joanna Z

Szczerze polecam Martynę. Pomogła nam się uporać z natłokiem ślubnych zadań. Organizacja własnego ślubu i wesela to wyzwanie i niekiedy stres. Dzięki Martynie wszelkie zadania i problemy poszły w zapomnienie. Dyskretnie czuwała nad przebiegiem całości, dopilnowała wcześniej przygotowanego scenariusza. Do tematu podeszła bardzo profesjonalnie i nie dała się niczym zaskoczyć.

6 miesięcy temu

SK

Sylwia K

Przede wszystkim Martyna jest miłą i ciepłą osobą, podpowiedziała nam w wielu kwestiach podchodząc do tematu całościowo a nie tylko w kwestiach, które wiązały nas umową. Ja jestem zadowolona ze współpracy przede wszystkim dlatego, że mimo różnych zmian od nas niezależnych i mimo tego, że jestem dość emocjonalną osobą to dzień przed ślubem i w samym naszym dniu byłam o wszystko spokojna i za ten spokój dziękuję oraz polecam!

8 miesięcy temu

A

Agnieszka

Pomysł, aby skorzystać z pomocy Martyny był jedną z najlepszych decyzji jakie podjęliśmy podczas przygotowań ślubnych. Zdjęła z naszych głów całe poszukiwania internetowe, których oboje nie cierpimy, analizowała i poprawiała umowy, utrzymywała kontakt z podwykonawcami (kamerzyści, fotograf, wodzirej, cukiernia, obsługa sali). Podpowiadała różne ciekawostki i rozwiązania (odpowiedni dywan w kościele!), które trudno byłby przewidzieć. Bardzo podobało nam się, że mimo oczekiwań i podpowiedzi z różnych stron (rodzice, rodzeństwo), nasze zdanie było najważniejsze, dzięki czemu wszystkie decyzje podjęliśmy w zgodzie ze sobą (co nie jest takie proste :)). Nawet mamy anegdotkę rodzinną związaną z naszą konsultantką. Gdy trzeba było podjąć jakąś decyzję, każdy mówił: „Lepiej zadzwoń i zapytaj się Martyny” :)

1 rok temu

MM

Magda M

Polecam, polecam! Nawet jeśli masz już jakiś zespół, salę czy fotografa na oku, dobrze, żeby ktoś zajął się formalnościami. Martyna pomogła nam nie tylko w doborze zespołu i fotografa, ale także zadbała o zabezpieczenie naszych interesów w umowach z wykonawcami. Obie strony zadowolone. Żadnych wpadek, jak to się czasem zdarza przy umowach ‘na gębę’. I przede wszystkim, Martyna jest tak ciepłą osobą, że oficjalne spotkania zamieniły się w kumpelskie pogaduchy, dzięki czemu w dniu wesela współpraca poszła gładko.

1 rok temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Spotkanie ludzi w cudownym okresie w ich życiu – gdy planują własny ślub. Wiadomo, że się sprzeczają, że mają inne zdanie na temat koloru płatków róż w alejce i że ona by wolała burgundowe zaproszenia ze złotym laminatem, korsarze dla druhen i dalie zamiast piwonii, a on nie wie, jaki to burgundowy, co to korsarz i tylko domyśla się, że z daliami i piwoniami to chodzi o kwiaty, ale to wszystko jest okraszone takimi spojrzeniami, gestami i uśmiechami, że aż miło posłuchać.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Mało oryginalnie - od organizacji własnego ślubu. Odkryłam wtedy, że nie da się połączyć roli bycia gwiazdą wieczoru i reżyserem uroczystości. Stwierdziłam wówczas, że mój ślub byłby idealnie zorganizowanym wydarzeniem, gdybym nie musiała być na nim Panną Młodą.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Pierwszy ślub zorganizowałam w maju 2016 r. Współpracę rozpoczęliśmy jesienią 2015 r.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Podstawowe narzędzie pracy weeding plannera to telefon:) Ja lubię jeszcze swojego ipoda.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Tuż po pierwszym tańcu. Gdy widzę to uczucie ulgi na twarzach Młodych :)

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Średnio ok. pół roku, ale optymalnie dla procesu przygotowań byłoby rok. Zdarzają się też Pary, z którymi pracuje ok. 3 miesięcy. Chyba, że mówimy o samej koordynacji dnia ślubu, wtedy angażuję się ok. 2 tygodnie przed uroczystością.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Podstawową usługą w mojej ofercie jest koordynacja dla ślubu. Usługa ta przydałaby się każdej Młodej Parze. Bez względu na budżet uroczystości. Polega na zapięciu przez wedding plannera wszystkich zorganizowanych wcześniej przez Młodą Parę elementów oraz na jego obecność w dniu uroczystości. Konsultant ślubny jest wówczas odpowiedzialny za wszystkie czynności, które trzeba zweryfikować i sfinalizować w dniu ślubu a Młoda Para nie może się tym zająć, przykładowo: rozliczenie niektórych usług (oprawa muzyczna ceremonii, fotobudka, atrakcje dla gości), zarządzanie transportem zorganizowanym gości, zawiadywanie tranferem Młodej Pary, logistyka procesu składania życzeń i prezentów, ustawienie orszaku ślubnego, wystrzał z konfetti, odbiór bukietów, nadzór nad dostarczeniem tortu i alkoholi, wizyta w kościele/ na sali w dniu ślubu i wiele innych, w zależności od okoliczności. Pary Młode często nie zdają sobie sprawy z ilości zadań, które należy wówczas wykonać, dlatego usługę też można zarezerwować na dowolnym etapie przygotowań do ślubu.

Jaki jest Twój styl?

Staram się maksymalnie dostosować do Młodej Pary - do ich stylu pracy, komunikacji i do ich potrzeb.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Zmęczenie. Wszyscy moi dotychczasowi Klienci byli już zmęczeni organizacją: poszukiwaniami, ofertami, pytaniami, umowami itp.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Każdy ślub jest wyjątkowy i na swój sposób wymarzony. Zawsze bardzo mocno się angażuję w śluby Klientów, bo wiem, że to jedyny taki moment w ich życiu. Nic nie będzie można powtórzyć. Ale moim marzeniem - jako wedding plannera - jest organizacja ślubu jakiejś sławnej osoby.

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Pamiętam każdą z moich Par. Każdą z jakiegoś innego powodu.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Ze szczęśliwymi po prostu. I zwykle tacy właśnie są moi Klienci - szczęśliwi, zakochani, generujący pozytywne emocje. A praca z takimi osobami to czysta przyjemność, bo emocje się udzielają.

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Czy mam "swoich" usługodawców? Odpowiadam, że znam wiele firm, z którymi współpracuje, ale z nikim na stałe. Zawsze dobieram usługodawców pod preferencje Pary Młodej.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Często słyszę, że Młode Pary (szczególnie Panna Młoda) obawiają się, że zatrudniając wedding plannera, utracą kontrolę nad własnym ślubem. A tymczasem dobry wedding planner zrobi za Ciebie to, czego nie umiesz/ nie lubisz/ nie chcesz robić, zostawiając Ci przy tym przyjemność organizacji i poczucie, że od Ciebie wszystko zależy.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Chemia. Jeśli po pierwszym spotkaniu, czujesz że się rozumiecie, że ktoś jest otwarty na Wasze pomysły, to znaczy że jest to właściwa osoba.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Lubię ludzi: umiem słuchać i nawiązywać relacje.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Bo jestem bardzo dobra w organizacji i zarządzaniu projektami. A ślub jest Waszym projektem.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Przejrzystość. Podpisując ze mną umowę, bedziecie mieć konkretną informację o tym, co ile kosztuje.

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Piosenka "My Cherie Amour" Steviego Wondera z filmu "Poradnik pozytywnego myślenia". Jestem fanką muzyki filmowej, a to idealny utwór na pierwszy taniec.

Wolne terminy

Kontakt

Let`s marry! Organizacja ślubów i wesel

website facebook instagram

Warszawa

175 km od Białegostoku

175 km od Olsztyna

Poniedziałek

09:00-15:00

20:00-22:00

Wtorek

09:00-15:00

20:00-22:00

Środa

09:00-15:00

20:00-22:00

Czwartek

09:00-15:00

20:00-22:00

Piątek

09:00-15:00

20:00-22:00

Sobota

07:00-15:00

16:00-22:00

Niedziela

07:00-15:00

16:00-22:00

Polecani przez tą konsultantkę ślubną

Charles-Studio
Charles-Studio Łódź
(1)
Fabryka Rozrywki
Fabryka Rozrywki Pabianice
(1)
gdziejestfotograf.pl Bartłomiej Zackiewicz
gdziejestfotograf.pl Bartłomiej Zackiewicz Warszawa
(14)
Hotel Roś
Hotel Roś Pisz
(3)