Blue Bow - Wedding Planner
Blue Bow - Wedding Planner Szczecin
(4)
Zobacz profil
Agencja Spinki -Konsultant ślubny
Agencja Spinki -Konsultant ślubny Szczecin
(1)
Zobacz profil
Lily - Wedding Planner
Lily - Wedding Planner Szczecin
(21)
Zobacz profil
Biały Inżynier - Wedding Planner
Biały Inżynier - Wedding Planner Szczecin
(5)
Zobacz profil
Pastelowy Ślub - Wedding&Event Planner

Małgorzata Ceniak - Chuchro

Pastelowy Ślub - Wedding&Event Planner

(3)

O nas

Witajcie! ?
Moja miłość do ślubów zaczęła się wiele lat temu, rozwijała się bardzo długo zanim rozkwitła na dobre, aż nastał ten dzień w którym stwierdziłam „to jest właśnie to!”.
Zaczęło się niewinnie, od szkoły średniej - wtedy rozpoczęłam współpracę jako wokalistka z kilkoma zespołami weselnym, było to pierwsze moje zetknięcie się z tym światem.
W 2015 roku rozpoczęłam pracę w jednym z przepięknych obiektów weselnych, wtedy też, chłonąc i przeżywając każdy ślub i przyjęcie weselne nastąpiła decyzja o blogu, w którym do dziś dzielę się z Wami moimi spostrzeżeniami, radami i nowinkami. Spróbowałam także swoich sił jako konsultantka w szczecińskim salonie sukien ślubnych, a „Say yes to the dress”, oraz „W czym do ślubu” znałam już na pamięć. Wtedy poczułam, że to jest mój świat i właśnie tą drogą chcę iść. Niedługo później zostałam zawodową wedding plannerką.

Dzisiaj, po prawie pięciu latach miłość do ślubów nie wygasła, kocham to co robię, jest to moja największa pasja, a głowę mam pełną pomysłów i nietuzinkowych inspiracji ?

Jestem blogerką i konsultanką ślubną. Rozwijam się i dużo pracuję. Uwielbiam pracę z ludźmi, wspieram, motywuje, podrzucam inspiracje i pomysły.
Tworzę, spełniam marzenia swoich klientów, a efekty i ich zadowolone oraz wzruszone twarze podziwiam z wielką dumą :)

PRZEDZIAŁ CENOWY

200 zł - 6000 zł

Oferta - Pastelowy Ślub - Wedding&Event Planner

Kompleksowa organizacja ślubu

200 zł - 6500 zł

Kompleksowa organizacja ślubu i wesela z koordynacją

Oferta skierowana jest dla par, które chcą powierzyć specjaliście organizacje ślubu i wesela, od początku do samego końca. W ramach współpracy otrzymują Państwo moje pełne wsparcie zaczynając od początku organizacji, aż do samego dnia uroczystości, kontrolując jej przebieg, tak abyście mogli Państwo dobrze się bawić i mieć spokojną głowę, pozostawiając kontakt z podwykonawcami, oraz rozwiązywanie napotkanych problemów mnie.

Kompleksowa organizacja ślubu i wesela bez koordynacji

Oferta skierowana jest dla Par, które chcą powierzyć pełną organizację ślubu i wesela, bez koordynacji, czyli bez obecności konsultantki ślubnej w dniu ślubu. Wszelkie ustalenia, wraz ze scenariuszem przekazuję wtedy wyznaczonej przez Państwa osobie.

Częściowa organizacja i koordynacja

Oferta jest idealna dla Par, które podjęły się organizacji swojego wymarzonego dnia, natomiast w trakcie przygotowań potrzebują wsparcia w niektórych elementach. Mogę wtedy poprowadzić dalszy proces planowania, zadbam o wszystkie szczegóły, oraz dopilnuję całej uroczystości.

Koordynacja ślubu i wesela

Ofertę wybierają pary, które zdecydowały się na pełną organizację swojego ślubu, natomiast chcąc się na nim poczuć swobodnie, mając świadomość tego, że mają u boku specjalistę, który będzie pośrednikiem między podwykonawcami, oraz dopilnuje wszystkiego z dbałością o każdy szczegół, z ustalonym wcześniej scenariuszem wesela.

Konsultacje dla narzeczonych

Są to indywidualne spotkania dla narzeczonych, którzy potrzebują konsultacji konsultantki ślubnej. Na spotkaniu przedstawię Państwu ciekawe informacje dotyczące organizacji ślubu i wesela, stworzymy także wspólnie plan działania, scenariusz, przejrzymy trendy ślubne, omówimy menu weselne, pomogę Państwu w organizacji całej logistyki transportowej i noclegowej, oraz odpowiem na każde Państwa pytanie.

Kompleksowa organizacja wesela

200 zł - 6000 zł

Mam świadomość, że każda uroczystość posiada swój niepowtarzalny charakter oraz duszę dlatego moja oferta może być dostosowana specjalnie do Państwa potrzeb. Zapraszam serdecznie na niezobowiązujące spotkanie, podczas którego zadam Państwu szereg pytań. Ustalimy na czym Państwu zależy, oraz jakie mają Państwo oczekiwania, a także jak chcecie spędzić ten piękny dzień. Takie pierwsze spotkanie jest bardzo ważne, mogę poznać Państwa, Wasze oczekiwania i klimaty. Może odbyć się „na żywo” jak i wirtualne (wideorozmowa). Z przyjemnością odpowiem na Państwa pytania i rozwieję wszelkie wątpliwości.

Jaka jest dokładna cena organizacji i koordynacji ślubu i wesela?

W głównej mierze cena zależy od ilości wykonywanej pracy aby sprostać Państwa wymaganiom. Każda z par posiada swoją wyjątkową wizję tego dnia. Cena zależy od tej wizji, ilości gości, rodzaju i czasu uroczystości. Dlatego dla każdego z Państwa oferta zostaje indywidualnie dobrana i wyceniona, tak aby w najmniejszym szczególne spełnić Państwa marzenia.

Opinie - Pastelowy Ślub - Wedding&Event Planner

5

3 opinie

Dodaj opinię

JG

Justyna G

Miałam okazje przyglądać się organizacji Małgosi, jestem pełna podziwu jak doskonale dobiera osoby, które spełnia oczekiwania przyszłej Pary Młodej✨ Małgosia ma wspaniała cechę osobowości, która uwielbiam w ludziach, potrafi słuchać✨ Poznaje przez to oczekiwania, dodaje swoje znakomite pomysły i tym samym spełnia marzenia o doskonałym ślubie i przyjęciu ✨ Jest perfekcyjna we wszystkim co robi i nie boi się wyzwań ?? Polecam z całego ❤️

3 lata temu

Źródło: Facebook

AL

Amelia L

Malgosia zorganizowała ślub Naszych marzeń! Sprawiła, że czerpałam z przygotowań ogromną przyjemność ! Była ze mną od samego początku do samego końca. Uwielbiam ją za to! ❤️ Gosia widziała o co mi chodzi, co mi siedzi w głowie i, że bardzo nie chce standardowego wesela. I boooom! Takie było! Małgosiu, bardzo Ci dziękujemy za wszystko co dla Nas zrobiłeś! Za trzymanie mnie na duchu, za wsparcie i szycie sukienki w trakcie wesela! Za wszystko :* polecamy z całego serca ta dziewczyna to Anioł spełniająca marzenia! ❤️??

3 lata temu

Źródło: Facebook

KM

Kacper M

Małgosię poznałem kilka lat temu, spotykaliśmy się przy różnych okazjach w terenie z którego prywatnie pochodzimy. Z upływem lat nasze drogi ułożyły się i prywatnie i zawodowo. Ja zajmuję się oprawą muzyczną przyjęć natomiast Gosia planuje je w najdrobniejszym calu. Każde przyjęcie pilotowane przez Pastelowy Ślub to wydarzenie roku! Goście zachwyceni, pełen profesjonalizm, a ponad to mega współpraca bez znaków zapytania! Małgosia zna etykietę i podąża za aktualnymi trendami co daje receptę na sukces. Polecam w 100 %. Jeśli wciąż poszukujecie idealnej koordynatorki Waszego wyjątkowego dnia to nie ma już nad czym się zastanawiać! Pastelowy Ślub to jest to : )

3 lata temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Bezpośrednio z parami młodymi współpracuję od początku 2018 roku. Podczas prowadzenia ślubnego bloga, wiele par prosiło o pomoc, lub konsultacje od tego się zaczęło.

Kontakt - Pastelowy Ślub - Wedding&Event Planner

Pastelowy Ślub - Wedding&Event Planner

Szczecin

Poniedziałek

09:00 -17:00

Wtorek

09:00 -17:00

Środa

09:00 -17:00

Czwartek

09:00 -17:00

Piątek

09:00 -17:00

Sobota

09:00 -17:00

Polecani z kategorii konsultantka ślubna

WHITE Events & Weddings in Poland
WHITE Events & Weddings in Poland Szczecin
Zobacz profil
Marcelina Sobolewska
Marcelina Sobolewska Szczecin
Zobacz profil
Fancy Weddings - Kamila Góra
Fancy Weddings - Kamila Góra Szczecin
Zobacz profil
Marta_Ważna_Wedding_Planner
Marta_Ważna_Wedding_Planner Szczecin
Zobacz profil