Jak udekorować tort weselny - 7 modnych inspiracji | Wedding.pl
Wedding.pl / Lovestory / Ślub i wesele / Torty weselne / Jak udekorować tort weselny?
Torty weselne

Jak udekorować tort weselny?

Klaudia Kierzkowska
Jak udekorować tort weselny - zdjęcie 12

Trudno wyobrazić sobie przyjęcie weselne bez smacznego i zaskakująco pięknego tortu weselnego. Jest to przecież jeden z kulminacyjnych i nieodłącznych elementów wesela. Wybór tortu weselnego to niełatwy kawałek ciasta do zgryzienia 😉 Młode Pary, które podczas organizacji przyjęcia przykuwają uwagę do każdego szczegółu, bardzo dużo czasu poświęcają na wybór smaku i odpowiedniej dekoracji. Jak udekorować tort weselny? Jak sprawić, aby był najpiękniejszy i aby zapadł w pamięci wszystkich gości? Mamy dla Was 7 modnych w tym sezonie pomysłów!

ZAMÓW TORT NA TWOJE WESELE

Jak udekorować tort weselny – 7 pomysłów!

1. Świeże kwiaty

Świeże kwiaty nigdy nie wyjdą z mody. To bardzo klasyczny, ale zarazem niezwykle elegancki element dekoracyjny, który można wykorzystać do przyozdobienia tortu weselnego. Zastanawiacie się na jakie kwiaty się zdecydować? Może wybierzecie te, które pojawią się na sali weselnej?

Jak udekorować tort weselny - zdjęcie 5

Zainspiruj się trendami cukierniczymi w osobnym artykule >>> Torty weselne

2. Świeże owoce

Torty przyozdobione świeżymi, pachnącymi, kolorowymi owocami prezentują się niezwykle pięknie i świeżo. Owoce jakie wykorzystacie do dekoracji tortu powinny współgrać z tymi, której ukryte są w jego wnętrzu . Sezonowe lub leśne owoce przepięknie komponują się z tortem w stylu naked cake.

Jak udekorować tort weselny - zdjęcie 6

3. Spersonalizowane napisy

Spersonalizowane napisy wyglądają bardzo fajnie i skomponują się niemalże z każdym tortem. Zastanawiacie się co napisać? Wybierzcie pierwsze litery Waszych imion lub wspólne nowe nazwisko.

Jak udekorować tort weselny - zdjęcie 8

4. Klocki Lego

Lubicie niestandardowe i zaskakujące rozwiązania? Tradycyjne figurki Młodej Pary, które zdobiły tort weselny już dawno wyszły z mody. Ich miejsce zajęły kolorowe ludziki z klocków lego. Jedno jest pewne, z taką dekoracja tortu weselnego nie spotkał się żaden z Waszych gości.

Jak udekorować tort weselny - zdjęcie 7

5. Wasze zdjęcie

Prosta, ciekawa i efektowna ozdoba tortu to… zdjęcie! Czemu nie! Oczywiście, nie mamy na myśli dużej ramki z Waszym zdjęciem, a nieco bardziej nowoczesną i nietuzinkową formę.

Jak udekorować tort weselny - zdjęcie 10

5. Drewniane ozdoby

Organizujecie wesele w stylu rustykalnym? W takim przypadku na szczycie tortu nie może zabraknąć drewnianych dekoracji. Wykażcie się kreatywnością i stwórzcie je sami!

Jak udekorować tort weselny - zdjęcie 1

7. Zwierzęce motywy

Jednym z hitów ostatnich sezonów są figurki zwierząt. Para jeleni, która będzie zdobiła tort, na pewno mile zaskoczy Waszych gości.

Jak udekorować tort weselny - zdjęcie 11

ZAMÓW TORT NA TWOJE WESELE

Zobacz także: Tort weselny – czym kierować się przy wyborze?

Źródło zdjęć: Pinterest.com

Klaudia Kierzkowska
Napisane przez

Klaudia Kierzkowska

k.kierzkowska@wedding.pl

Redaktorka Wedding.pl z branżą ślubną związana od 5 lat. Miłośniczka włoskiej kuchnii i dobrego filmu.