Torty tablicowe - najciekawsze pomysły - Wedding.pl
Wedding.pl / Lovestory / Ślub i wesele / Torty weselne / Torty tablicowe – najciekawsze pomysły
Torty weselne

Torty tablicowe – najciekawsze pomysły

Redakcja Wedding.pl

Tort jest jedną z ważniejszych atrakcji na przyjęciu weselnym, dlatego powinien zachwycić wszystkich zaproszonych gości. Młode Pary coraz częściej decydują się na torty tablicowe.

Ich nazwa nawiązuje do charakterystycznego wyglądu, który bez wątpienia przypomina czarną tablicę, po której można pisać kredą. Torty tablicowe wykonane są z lukru plastycznego. Oczywiście Wasze najważniejsze ciasto, nie musi być całe czarne, możecie je pięknie przyozdobić kolorowymi dodatkami.

Na czarnym tle, wykorzystując lukier, możecie przedstawić Wasze inicjały i datę ślubu. Pamiętajcie, aby dekoracja ciasta nawiązywała do barw, bądź motywu przewodniego Waszego wesela. Ciemna barwa wspaniale współgra z czerwonymi, różowymi i innymi jasnymi kwiatami. Kolorowe motywy ludowe na ciemnym tle będą prezentowały się olśniewająco.

Taki tort jest z całą pewnością będzie bardzo oryginalnym i ciekawym pomysłem. Ciekawym pomysłem może okazać się stworzenie słodkiego stołu, na którym zagoszczą tablicowe muffinki i ciasteczka.

Poniżej przedstawiamy Wam najciekawsze pomysły na torty tablicowe.

Zdjęcia: pinterest.com

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!