• Usługodawcy
  • Zlecenia ślubne
  • Suknie ślubne
  • Organizer

    Wirtualny Organizer Ślubny

    Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

    Zarejestruj się
  • Blog Lovestory
Klinika medycyny estetycznej FabSkin

Zespół kliniki medycyny estetycznej FabSkin

Klinika medycyny estetycznej FabSkin

Lazurowa 183lok.86, Warszawa

Pokaż telefon

Butikowa, kameralna klinika medycyny estetycznej na warszawskim Bemowie, założona i prowadzona przez dr Radosława Rzepnikowskiego. Wyróżnia nas indywidualne podejście do pacjentek i pacjentów - zapewniamy bezpłatną konsultację z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii, cyfrową analizę skóry jako podstawę diagnostyki i przygotowujemy indywidualny plan leczenia pod kątem potrzeb oraz możliwości czasowych i budżetowych konkretnej osoby.

Oferujemy konsultacje i terapie z zakresu dermatologii, kosmetologii, medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, prowadzone przez doświadczonych i zaangażowanych lekarzy oraz kosmetologów, stale podnoszących swoje kwalifikacje. Naszą misją jest zaoferowanie pacjentom skutecznych terapii prowadzonych bez bólu, z jak najkrótszym czasem rekonwalescencji.

Wykonujemy zabiegi preparatami renomowanych marek (Juvederm, Teosyal, Azzalure, Botox) oraz urządzeniami high tech (Endolift, lasery Alma i Lavieen, Ultraformer III, Accent Prime) o potwierdzonej skuteczności działania. Do bestsellerów i ulubionych zabiegów naszych pacjentów należą zabieg Baby Face laserem Lavieen, bezbolesna depilacja laserem aleksandrytowym Motus oraz laserowy lifting twarzy Endolift.

Umów się na wizytę w eleganckich i przytulnych wnętrzach kliniki medycyny estetycznej FabSkin. Będziesz w dobrych rękach!

500 zł - 10000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Depilacja laserowa

200 zł - 600 zł

Pacjentkom kliniki FabSkin proponujemy dwie metody laserowego usuwania owłosienia - złoty standard w epilacji, czyli zabiegi laserem diodowym Vectus oraz bezbolesną depilację laserem aleksandrytowym Motus, odpowiednim także do redukcji jaśniejszych włosków. Wykonujemy także depilację laserową panów.

Fotoodmładzanie

400 zł - 1000 zł

Wygładzanie i rozjaśnianie skóry oraz redukcję drobnych zmarszczek wykonujemy oryginalnym laserem Alma Dye VL. Przy codziennym stosowaniu przez pacjenta wysokiej ochrony przeciwsłonecznej i pod warunkiem unikania intensywnego słońca, terapię możemy prowadzić także w miesiącach letnich.

Karboksyterapia

100 zł - 1400 zł

Bezpieczna, sprawdzona i skuteczna metoda w leczeniu blizn, rozstępów i cellulitu. Stosowana także w terapii podkrążonych oczu. Dla uzyskania pełnego efektu zalecamy wykonanie serii zabiegów.

Lifting bez skalpela Clearlift

400 zł - 600 zł

ClearLift, czyli lifting, poprawa napięcia i gęstości skóry wykonywane laserem. Nie wymaga rekonwalescencji, jest niebolesny, może być wykonany jako zabieg lunchowy. Jest odpowiedni także dla pacjentów o skórze delikatnej i wrażliwej.

Mezoterapia igłowa

500 zł - 1100 zł

Mezoterapia to jedna z najlepszych metod głębokiego nawilżenia i rewitalizacji skóry, a także zagęszczenia, poprawy napięcia skóry i pobudzenia jej naturalnych mechanizmów przeciwstarzeniowych.

W klinice medycyny estetycznej FabSkin zabiegi mezoterapii mikroigłowej wykonujemy zarówno klasycznie (manualnie), jak i komputerowo sterowanym urządzeniem Vital Injector. Komputerowa mezoterapia Vital Injector zapewnia pełną kontrolę głębokości nakłuwania i wyjątkowo równomierną dystrybucję preparatu. Nie pozostawia na skórze pacjenta grudek z depozytami preparatu, ze względu na niebolesny zabieg u większości pacjentów możemy wykonać ją bez konieczności znieczulania.

W obu metodach mezoterapii mikroigłowej stosujemy preparaty o działaniu dobranym do konkretnych potrzeb skóry - głęboko nawilżające i rewitalizujące, rozjaśniające lub o intensywnym działaniu antiage (mezoterapia kolagenowa). Pracujemy na produktach renomowanych marek, takich jak Juvederm Volite, Linerase, Nithya, Jalupro, Restylane Skinbooster oraz RRS® HA Whitening, czy NCTF.

Już następnego dnia po zabiegu większość śladów po mikronakłuciach można zakryć cienką warstwą podkładu. Wszystkie ślady po mezoterapii mikroigłowej regenerują się zazwyczaj w ciągu 1-2 tygodni. W przypadku mezoterapii kolagenowej podajemy preparat nieco głębiej - ten wariant zabiegu może wymagać minimalnie dłuższej rekonwalescencji.

Mikrodermabrazja

350 zł - 650 zł

Pacjentkom i pacjentom kliniki medycyny estetycznej FabSkin proponujemy dwie metody medycznego oczyszczania skóry w zabiegu mikrodermabrazji wodnej (hydrodermabrazji) - Hydra Facial oraz Aquapure. To bardziej higieniczna alternatywa dla tradycyjnego, manualnego oczyszczania twarzy, która niweluje ryzyko rozsiewania zmian zapalnych.
Dermabrazja wodna w FabSkin jest wieloetapowym rytuałem, w którym złuszczamy naskórek, otwieramy pory, dogłębnie je oczyszczamy, nakładamy kwasy medyczne i ujędrniamy skórę.

Metoda HydraFacial zyskała rozpoznawalność jako ulubiony zabieg gwiazd Hollywood, nie naruszający ciągłości skóry i nie powodujący konieczności rekonwalescencji. Zabieg HydraFacial jest odpowiedni do bardziej zanieczyszczonych skór tłustych, trądzikowych i mieszanych. Mikrodermabrazję wodną AquaPure polecamy natomiast pacjentom o delikatnej, uwrażliwionej skórze. To idealna metoda oczyszczania cery naczynkowej.

Oba rodzaje mikrodermabrazji wodnej można wykonać jako zabiegi lunchowe i bankietowe, widocznie poprawiające stan skóry przed Wielkim Dniem.

Osocze bogatopłytkowe

500 zł - 850 zł

Osocze bogatopłytkowe, pobrane przez lekarza z krwi pacjenta, przyspiesza regenerację i naturalne procesy naprawcze komórek. Zabieg osocza bogatopłytkowego zazwyczaj wykonujemy komputerowo sterowanym urządzeniem Vital Injector, zapewniającym doskonałą kontrolę głębokości nakłucia i wyjątkowo równomierne podanie preparatu.

Podanie osocza możemy połączyć z mikronakłuwaniem Dermapen (poprawiającym napięcie i niwelującym nierówności skóry) albo laseroterapią. Do terapii laserem frakcyjnym dodajemy osocze bogatopłytkowe w cenie 200 zł.

Zabieg osocza bogatopłytkowego wymaga kilkudniowej regeneracji (zazwyczaj do 7-10 dni).

Usuwanie blizn

500 zł - 5000 zł

W redukcji blizn korzystamy z kilku terapii i technologii. Pierwszą i najpopularniejszą jest laseroterapia laserem ablacyjnym iPixel Er:Yag. Zabieg nie jest czasochłonny i zazwyczaj wykonujemy go po znieczuleniu kremem. Drugą metodą, którą stosujemy w celu pobudzenia zbliznowaciałej skóry do przebudowy, jest mikronakłuwanie oryginalnym urządzeniem Dermapen. W redukcji zanikowych blizn potrądzikowych korzystamy także z podejścia łączącego chirurgię (podcinanie blizn) z wypełnieniem (kwasem hialuronowym lub własną tkanką tłuszczową).

Każda z powyższych metod wymaga systematyczności i wykonania serii zabiegów, bo wiąże się z dość długotrwałym procesem przebudowy skóry właściwej. Usuwanie blizn, w zależności od ich rodzaju i wielkości, może trwać od kilkunastu tygodni nawet do kilku-kilkunastu miesięcy.

Usuwanie przebarwień

600 zł - 1200 zł

Leczymy przebarwienia różnego pochodzenia - posłoneczne, pozapalne (potrądzikowe), hormonalne i tzw. plamy starcze (np. na dłoniach). W redukcji przebarwień najczęściej wykorzystujemy lasery - tulowy Lavieen oraz Dye VL firmy Alma. Zabiegi oboma laserami nie są czasochłonne, wykonujemy je po znieczuleniu skóry kremem. Taką terapię możemy prowadzić przez cały rok. Niezbędne jest wówczas stosowanie wysokiej ochrony przed promieniowaniem UV i unikanie intensywnego nasłoneczniania i opalania skóry.
Dla osiągnięcia optymalnego rezultatu i wyciszenia aktywności melanocytów (komórek zawierających barwnik skóry - melaninę) przed zabiegami laserowymi stosujemy podejście łączące laseroterapię w klinice z domową pielęgnacją preparatami z alfa-arbutyną, przepisanymi przez lekarza.

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Wolne terminy

Kontakt

Klinika medycyny estetycznej FabSkin

facebook website instagram

Lazurowa 183lok.86 01-479 Warszawa

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: