Bankietowa Strzelnica

Krzysztof Mizera

Bankietowa Strzelnica

(39)

O nas

Tworząc Bankietową Strzelnice, rozpoczęliśmy od kilku założeń. Chcieliśmy organizować przyjęcia tak, jak dla samych siebie, postanowiliśmy nieustannie się rozwijać i zmieniać, nie rozglądać się na boki a jedynie dążyć do stworzenia miejsca niepowtarzalnego w swym charakterze.

Bankietowa Strzelnica to przede wszystkim ludzie, którzy lubią to, co robią. Zdajemy sobie sprawę, że w dniu w którym jesteście z nami świętujecie niezwykłe okazje.
Wejście na nową drogę życia, jubileusz pięknej miłości, pierwsze urodziny pierworodnego syna czy zwyczajne spotkanie z ludźmi, których kochacie- te wszystkie nietuzinkowe okazje zasługują na niepowtarzalna atmosferę.

PRZEDZIAŁ CENOWY

80 zł - 220 zł

couple-man-woman

LICZBA GOŚCI

od 20 do 100

house-1

LICZBA SAL

2

USTAWIENIE STOŁÓW

Prostokątne

OPIS MIEJSCA

Dekoracje

TYP SALI

Sala bankietowa

STYL SALI

Wesele w stylu boho

Wesele w stylu romantycznym

Opinie - Bankietowa Strzelnica

5

39 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd sali

Ceny

Atmosfera

JS

Julita S

Pan Krzysztof czyni cuda. Wystrój sali nas zachwycił, jedzenie przepyszne (polecamy udziec!), przecudowna atmosfera, obsługa na najwyższym poziomie i gigantyczny plus za to, że dla pana Krzysztofa nie ma rzeczy niemożliwych, podpowie też gdzie się udać, żeby spełnić swoje zachcianki ? zdecydowanie polecamy!

2 lata temu

JM

Joanna M

Bardzo polecam!! Miejsce przerosło nasze oczekiwania zarówno pod względem organizacji jak i obsługi. Bardzo smaczne domowe, jedzenie, sprawnie podawane podczas przyjęcia. Sala bardzo bogato i elegancko ubrana.

3 miesiące temu

Źródło: Facebook

AD

Anna D

Doskonała obsługa, pyszne jedzenie i świetne imprezy!💥💃 Polecam!

4 miesiące temu

Źródło: Facebook

AD

Alicja D

Nawet nie wiem od czego zacząć. Słów brakuje, gdy chce się opisać profesjonalizm pana Krzysztofa i Jego ekipy. Właściwa osoba na właściwym miejscu, która doskonale potrafi wyczuć oczekiwania klienta, w naszym przypadku - przy organizacji wesela. Wszystko dopracowane, piękne, wystrój sali zachwycał już od progu (pozwolę sobie zacytować siebie samą gdy tylko weszliśmy na salę po raz pierwszy: „wow, czy Ty to widzisz? Jest idealnie, jak marzenie”). Dopełnieniem było niesamowicie smaczne jedzenie. Pan Krzysztof doskonale wie, ile czego potrzeba, żeby było jak najlepiej. I oczywiście wsparcie, jakie otrzymaliśmy zarówno przed, jak i w trakcie, jak i po imprezie - bardzo dziękujemy. Poprzeczka wysoko podniesiona i chociaż więcej wesel już nie planujemy 😅 to na inne imprezy będziemy z przyjemnością wracać. I gorąco polecamy Strzelnice! Dla nas to był strzał w 10. ;)

7 miesięcy temu

Źródło: Facebook

WB

Wioleta B

Z całego serca możemy polecić Bankietową Strzelnicę! 🔥 Piękny i klimatyczny wystrój sali oraz dekoracje stołów. Pyszne jedzenie. Dobra organizacja i indywidualne podejście. Ceny idące w parze z jakością. Nasze wesele było zorganizowane idealnie i nic byśmy nie zmienili. 👰🤵 Mamy nadzieję, że jeszcze będziemy mieli okazję gościć na Strzelnicy w przyszłości! 😊

10 miesięcy temu

Źródło: Facebook

MG

Marika G

Najlepsze miejsce na organizację wesela! przepyszne jedzenie, pełne stoły! Przecudna dekoracja sali! wspaniała obsługa i najlepszy na świecie właściciel Pan Krzystof! ❤

11 miesięcy temu

Źródło: Facebook

DS

Dominika S

Polecamy i bardzo dziękujemy Panu Krzysztofowi i całej wspaniałej ekipie za cudowne wesele😉 Przepyszne jedzenie, sala pięknie ustrojona, niezapomniany klimat, wszystko idealnie! Brakuje słów by opisać jak tam jest pięknie!Serdecznie polecamy 😉Bardzo Bardzo Dziękujemy!!

1 rok temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Wesela przygotowujemy już od dziesięciu lat.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Nasza oferta nie jest ujednolicona. Jesteśmy dostrojeni do Was!!!

Czy można umówić się wcześniej na obejrzenie sali weselnej oraz degustację menu?

Oczywiście. Kontakt z Parą Młodą jest dla nas niezwykle ważny także serdecznie zapraszamy po wcześniejszym umówieniu do nas na rozmowę i wstępną wizualizacje uroczystości weselnej.

W jakim stylu przeważnie Młode Pary organizują u Was wesela?

Glamour, Boho. Jesteśmy gotowi spróbować sprostać waszemu weselnemu marzeniu.

Kontakt - Bankietowa Strzelnica

Bankietowa Strzelnica

Tarnowo Podgórne

Wtorek

09:00 -20:00

Środa

09:00 -20:00

Czwartek

09:00 -20:00

Piątek

09:00 -20:00

Sobota

09:00 -20:00

Niedziela

12:00 -20:00

Jesteśmy elastyczni! Zapraszamy do umawiania się z nami pod numerem telefonu: 605 320 413.

Zobacz sale weselne w Twoim województwie:

Zobacz innych usługodawców w mieście Szamotuły: