Fotograf ślubny Szamotuły

Liczba ofert: 4

Liczba ofert: 4

Wyczyść

Pomożemy Ci znaleźć najlepszych usługodawców

Wypełnij krótką ankietę i opowiedz nam, czego szukasz w kategorii Fotograf ślubny. Nasi usługodawcy sami się z Tobą skontaktują prezentując swoje oferty.

Dodaj zlecenie

Foto&Video Czeszynska Paulina

Fotograf ślubny: Szamotuły

Fotobudka Kamerzysta na wesele

(15)
  • Film ślubny
  • Fotobudka
  • Pakiet: Reportaż + Plener
  • Sesja narzeczeńska w formie teledysku
  • Sesja narzeczeńska
1200 zł Ceny od
31 zdjęć Ilość zdjęć

Foto Rafi

Fotograf ślubny: Szamotuły

2 zdjęcia Ilość zdjęć

Lilly Hann fotografia

Fotograf ślubny: Szamotuły

1 zdjęcie Ilość zdjęć

FOTO - MIECHOZO Mieszko Kaczmarek

Fotograf ślubny: Szamotuły

Pomożemy Ci znaleźć najlepszych usługodawców

Wypełnij krótką ankietę i opowiedz nam, czego szukasz w kategorii Fotograf ślubny. Nasi usługodawcy sami się z Tobą skontaktują prezentując swoje oferty.

Dodaj zlecenie

Gwiazda regionu Fotograf ślubny: Szamotuły

Foto&Video Czeszynska Paulina

Foto&Video Czeszynska Paulina

Szamotuły
(15)
Zobacz profil

Od kiedy jesteś związana z fotografią ślubną i jak wyglądały Twoje początki?

Moje pierwsze doświadczenia z fotografią ślubną miałam w 2010 roku. Wtedy to moja koleżanka Ania poprosiła mnie o sfotografowanie jej własnego ślubu. Na początku, gdy zwróciła się do mnie z tą prośbą miałam mieszane uczucia, chociaż interesowałam się fotografią nie wiedziałam, czy podołam tak odpowiedzialnemu zadaniu. Z Anią utrzymuję kontakt do dzisiaj także chyba świadczy to najlepiej o tym, że sprostałam zadaniu i jest zadowolona z mojej pierwszej debiutanckiej pracy. Moją karierę profesjonalną w fotografii ślubnej rozpoczęłam w 2014 roku. Przyznaję, nie było łatwo. Często nasze wyobrażenia o czymś a rzeczywistość dalekie są od siebie. Dzisiaj stwierdzam, że warto rozwijać pasje, warto poszerzać horyzonty, to dodaje świeżość w życiu.

Zdjęcia w plenerze czy we wnętrzach pałacowych. Które są bliższe Twojemu sercu?

Zdecydowanie bliższe mojemu artystycznemu sercu są zdjęcia w plenerze. Nieprzewidywalna natura potrafi malować niesamowitą historię w połączeniu z Parą Młodą. Na zdjęciach plenerowych nie trzymam się sztywnych reguł. Każde miejsce zdjęciowe jest wyjątkowe, czasami z pozoru nieciekawe, ujęte w kadrze nabiera zupełnie innego wyrazu.

Co w fotografii ślubnej daje Ci satysfakcję i sprawia największą przyjemność?

Największą satysfakcję dają mi uśmiechy zadowolonych klientów. Najczęściej wtedy słyszę, że zdjęcia, które dostali ode mnie są jeszcze piękniejsze niż sobie wyobrażali. Emocje ujęte w kadrze są naturalne i przywracają w pamięci piękne chwile. Niejednokrotnie z moimi Parami spotykam się później przy innych rodzinnych uroczystościach. To wspaniałe, móc uczestniczyć w ich szczęśliwych momentach życia i dzielić z Nimi tę radość. Takie sytuacje budują i dają wiele energii do realizacji kolejnych projektów.

Czym wyróżniają się Twoje zdjęcia?

Swoją pracę opieram na emocjach, wyszukuję sytuacji wyjątkowych, niepowtarzalnych, uśmiechu a czasami łez szczęścia. Z każdą Parą nawiązuję indywidualną więź. Styl zdjęć, które ode mnie dostają dobieram pod ich sugestie oraz swoje doświadczenie. Nie zamykam się na jeden styl fotografii czemu dowodzi moje portfolio. Zawsze kieruję się zasadą, że moje zadowolenie z wykonanego projektu musi być równie duże jak zadowolenie Pary Młodej.

Jakie są Twoje marzenia związane z fotografią ślubną?

Marzenia fotografa ślubnego są proste. Chciałabym jeszcze bardziej rozwinąć się w fotografii, odkryć jeszcze nie poznane przeze mnie miejsca na plener ślubny, cieszyć się zdrowiem, żebym wszystko co przede mną zrealizowała z uśmiechem i finalnym zadowoleniem moich przyszłych Par.

Sprawdź inne oferty: