Fotograf ślubny wedding.pl

Fotograf ślubny Nowy Tomyśl

Liczba ofert: 2

Liczba ofert: 2

Wyczyść

Pomożemy Ci znaleźć najlepszych usługodawców

Wypełnij krótką ankietę i opowiedz nam, czego szukasz w kategorii Fotograf ślubny. Nasi usługodawcy sami się z Tobą skontaktują prezentując swoje oferty.

Dodaj zlecenie
Fotograf ślubny LEŚNIAK FOTOGRAFIA

LEŚNIAK FOTOGRAFIA

Fotograf ślubny: Nowy Tomyśl

  • Sesja narzeczeńska
  • Plener ślubny
  • Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener
2000 zł Ceny od
32 zdjęcia Ilość zdjęć
Fotograf ślubny Przemysław  Kaczmarek Fotografia

Przemysław Kaczmarek Fotografia

Fotograf ślubny: Nowy Tomyśl

  • Pakiet: Reportaż + Plener
  • Plener ślubny
  • Reportaż ślubny
  • Sesja narzeczeńska
500 zł Ceny od
11 zdjęć Ilość zdjęć

Pomożemy Ci znaleźć najlepszych usługodawców

Wypełnij krótką ankietę i opowiedz nam, czego szukasz w kategorii Fotograf ślubny. Nasi usługodawcy sami się z Tobą skontaktują prezentując swoje oferty.

Dodaj zlecenie

Gwiazda regionu Fotograf ślubny: Nowy Tomyśl

LEŚNIAK FOTOGRAFIA

LEŚNIAK FOTOGRAFIA

Nowy Tomyśl
Zobacz profil

Będąc fotografami, czujecie się artystami, którzy robią dzieła sztuki?

Będąc fotografami staramy się tworzyć niepowtarzalne obrazy, które pozwolą zapamiętać Parze Młodej ich dzień w wyjątkowy sposób. Czy jesteśmy artystami nie nam oceniać, ale zapewne niektóre nasze prace noszą w sobie nutkę artyzmu, a wartość jaką wnoszą w życie naszych klientów jest nieoceniona.

Każdy fotograf ma inny styl i robi inne zdjęcia. Czym charakteryzują się Wasze?

Staramy się aby nasze zdjęcia jak najbardziej naturalnie oddawały zastany klimat, uwielbiamy robić zdjęcia „z ukrycia” nie angażując w to Pary Młodej i gości. Dzięki temu nasze reportaże są bardzo naturalne i prawdziwe.

Zdjęcia tradycyjne czy na zewnętrznym nośniku pamięci. Jaka forma według Was jest lepsza?

Zdecydowanie zdjęcia w wersji papierowej, sami z sentymentem powracamy do naszych tradycyjnych albumów, dzięki którym możemy wrócić pamięcią do pięknych chwil, jednak przy dzisiejszym rozwoju technologicznym zdjęcia w wersji cyfrowej są nieodłączną częścią reportaży, najlepszą opcją jest wywołanie zdjęć i archiwizacja ich na nośniku cyfrowym.

Jak zaczęła się Wasza przygoda z aparatem fotograficznym?

Nasza przygoda z fotografią zaczęła się dawno temu wraz z zakupem pierwszej analogowej lustrzanki, fotografowanie imprez rodzinnych i zdjęcia dla przyjaciół spowodowały, że zostaliśmy poproszeni o wykonanie zdjęć na ślubie naszych przyjaciół, bardzo nam się to spodobało i postanowiliśmy założyć firmę, która działa na rynku już 5 lat i cieszy się ogromnym zainteresowaniem a zleceń nam ciągle przybywa. Bardzo się cieszymy, że mamy możliwość łączenia hobby z pracą zawodową, od 1,5 roku cieszymy się swoim studiem i ciągle rozwijamy swoją pasję.

Jak wyglądałby wymarzony ślub i przyjęcie weselne na którym chcielibyście być reporterami?

Każdy ze ślubów, który mieliśmy okazję do tej pory fotografować był jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny, mieliśmy już możliwość brania udziału w ślubach zarówno w pałacach jak i w małych salach wiejskich, jednak to nie miejsce a ludzie czynią ten dzień niepowtarzalnym, emocje budują cudowną atmosferę i to jest najważniejsze. Jednak w głębi serca marzy nam się typowo góralskie wesele.

Które momenty z dnia ślubu najbardziej lubicie uwieczniać na zdjęciach?

Te które niosą ze sobą najwięcej wzruszeń czyli first look, błogosławieństwo, przysięga i moment składania życzeń przez gości.