Centrum Konferencyjno-Bankietowe u Ostrowskich

Karol Ostrowski

Centrum Konferencyjno-Bankietowe u Ostrowskich

Michałkowicka 7, Siemianowice Śląskie

(3)

O nas

Centrum Konferencyjno - Bankietowe “u Ostrowskich” zostało uroczyście otwarte
29 października 2003 roku. W tym dniu do Państwa dyspozycji oddaliśmy odrestaurowaną siemianowicką perłę architektury XIX i XX wieku. Miejsce to od początku istnienia było wyjątkowe zarówno na mapie Siemianowic Śląskich jak i całego Górnego Śląska.

Wybudowana w XIX wieku hala, zdobyła serca miłośników wykwintnej strawy, fanów najlepszej sportowej rozrywki i zapadła w pamięci wielu Ślązaków jako Restauracja “u Uhra”.

Przez ostatnich kilkadziesiąt lat miejsce to sukcesywnie zmieniało się w ruinę powielając historię wielu zabytków śląskich.

Niezwykłym wysiłkiem Grażyny i Włodzimierza Ostrowskich hala została uratowana i odrestaurowana. Odtworzono każdy jej szczegół architektoniczny i przywrócono dawny blask. W 2011 r. obiekt został wpisany do rejestru zabytków klasy-A.

PRZEDZIAŁ CENOWY

289 zł - 469 zł

USTAWIENIE STOŁÓW

Okrągłe

Prostokątne

OPIS MIEJSCA

Dekoracje

Klimatyzacja

Kuchnia

Nocleg

Ogród

Parking

Patio

Teren zamknięty

TYP SALI

Dom weselny

Dworek na wesele

Sala bankietowa

STYL SALI

Wesele w stylu glamour

Wesele w stylu industrialnym

Wesele w stylu romantycznym

Oferta - Centrum Konferencyjno-Bankietowe u Ostrowskich

Menu weselne - Wariant 1

320 zł - 400 zł

Opinie - Centrum Konferencyjno-Bankietowe u Ostrowskich

5

3 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd sali

Ceny

Atmosfera

J

Justyna

Wspaniale przygotowane wesele. Piękna, przestronna i komfortowa sala bankietowa. Piękny i zadbany ogród gdzie można zrobić sesje zdjęciową. Obsługa miłą, elegancka i sprawna. Jedzenie smaczne, urozmaicone i dobrej jakość. Idealne miejsce na takie przyjęcia

3 tygodnie temu

A

Agata

Bardzo ładne i elegancka sala weselna. Pięknie urzadzony lokal. Zadbany ogród. Wszystko to tworzy niesamowitą atmosferę. Wesele perfekcyjnie przygotowane Pyszne jedzenie. Obsługa profesjonalna. Dużo miejsca do tańczenia i dobra muzyka. Polecam.

1 miesiąc temu

R

Renata

Piękna sala wesela. Bardzo ładny ogród otaczający lokal. Wesele dopracowane w każdym szczególe. Piękne dekoracje i eleganckie nakrycia. Jedzenie bardzo smaczne. Potrawy odpowiednio przyrządzone i apetycznie podane. Duży parkiet do tańczenia. Po prostu idealne wesele.

1 miesiąc temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

20 lat

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Miejsce to od początku istnienia było wyjątkowe zarówno na mapie Siemianowic Śląskich jak i całego Górnego Śląska. Wybudowana w XIX wieku hala, zdobyła serca miłośników wykwintnej strawy, fanów najlepszej sportowej rozrywki i zapadła w pamięci wielu Ślązaków jako Restauracja “u Uhra”. Przez ostatnich kilkadziesiąt lat miejsce to sukcesywnie zmieniało się w ruinę powielając historię wielu zabytków śląskich. Niezwykłym wysiłkiem Grażyny i Włodzimierza Ostrowskich hala została uratowana i odrestaurowana. Odtworzono każdy jej szczegół architektoniczny i przywrócono dawny blask. W 2011 r. obiekt został wpisany do rejestru zabytków klasy-A. Nasza oferta wyróżnia się dbałością o Parę Młodą oraz ich Gości na najwyższym poziomie. Naszą misją jest to, aby ten najważniejszy dzień w życiu Nowożeńców był na prawdę wyjątkowy i niezapomniany.

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Każde wesele i każde przyjęcie jest dla nas wyzwaniem. Począwszy od kameralnego wesela kończąc na tych na 250 osób. Wszystkie przyjęcia są dla nas tak samo ważne i wszystkie są dla nas wyzwaniem. Zależy nam, aby Para Młoda oraz ich Goście czuli się dla nas najważniejsi w tym szczególnym dniu.

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Najczęściej oczywiście pada pytanie o cenę i co ona zawiera. Pojawiają się również takie zagadnienia jak klimatyzacja, pokoje hotelowe, fotobudka czy wiejski stół. Nasz Złoty Pakiet zawiera w cenie wszystko (napoje, ciasta, tort, 3 ciepłe kolacje, zimną płytę oraz dojemy możliwość, aby Młodzi sami komponowali menu), a jeśli chodzi o cenę to nie wykluczamy negocjacji. Zapewniamy również gwarancję ceny, co wyróżnia nas na tle innych restauracji. Dysponujemy takimi atrakcjami jak: wiejski stół, stół owoców morza, fontanna czekoladowa, napis LOVE, udziec wieprzowy, limuzyna, proseccovan z drinkami na bazie prosecco, drink bar, animatorka dla dzieci...

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Podstawowa oferta to całe nasze menu konsumpcyjne, pokrowce na krzesła, okrągłe stoły, jeśli Para Młoda będzie chciała w ten sposób usadzić Gości, apartament dla nowożeńców, napoje (woda i soki) bez ograniczeń.

Z jakim wyprzedzeniem Młoda Para powinna zarezerwować u Was termin?

Para Młoda może zarezerwować u nas termin z dowolnym wyprzedzeniem, nie później niż 2 miesiące, o ile dysponujemy wolnym terminem.

Czy można umówić się wcześniej na obejrzenie sali weselnej oraz degustację menu?

Oczywiście, zachęcamy naszych potencjalnym Gości do spotkania z nami i obejrzenia naszego pięknego obiektu przez podjęciem decyzji. Możliwa jest także degustacja menu po wcześniejszej rezerwacji .

Na ile jest możliwość wprowadzenia modyfikacji w proponowanej przez Was ofercie?

Jesteśmy bardzo elastyczni i zależy nam, aby Para Młoda była usatysfakcjonowana, dlatego możliwe są modyfikacje naszej oferty, na tyle, na ile mamy możliwość.

Kiedy ustalacie z Parą Młodą szczegóły dotyczące wesela?

Szczegóły wesela ustalamy w dowolnym dla Pary Młodej czasie, nie później niż 2 tygodnie przed weselem.

W jakim stylu przeważnie Młode Pary organizują u Was wesela?

Przeważnie Młode Pary organizują u nas tradycyjne, śląskie wesela lub w stylu glamour. Jesteśmy natomiast w stanie zrealizować większość pomysłów Panien Młodych.

Kontakt - Centrum Konferencyjno-Bankietowe u Ostrowskich

Centrum Konferencyjno-Bankietowe u Ostrowskich

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Michałkowicka 7 41-100 Siemianowice Śląskie

Zobacz sale weselne w Twoim województwie: