Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront

Emilia

Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront

Ul. Jerzego Waszyngtona 19, Gdynia

Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

Podzielcie się wizją wymarzonego wesela i przekonajcie się, że w Hotelu Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront marzenia się spełniają. Zaufaj profesjonalistom, którzy skupiają się na każdym, nawet najmniejszym szczególe – wszystko po to, aby Wasza uroczystość zakończyła się sukcesem.
Podążamy za najnowszymi trendami w kulinariach i wystroju wnętrz sali weselnej, jednocześnie pozostajemy otwarci na nowe, oryginalne pomysły. Naszą rolą jest wysłuchanie Was, wsparcie oraz pomoc na każdym etapie organizacji uroczystości.

Zapraszamy do kontaktu:
[email protected]
tel. 501 128 763

PRZEDZIAŁ CENOWY

250 zł - 349 zł

hotel-bed

MIEJSCA NOCLEGOWE

200

couple-man-woman

LICZBA GOŚCI

do 450

house-1

LICZBA SAL

9

USTAWIENIE STOŁÓW

Okrągłe

Prostokątne

OPIS MIEJSCA

Klimatyzacja

Kuchnia

Miejsca noclegowe

Parking

Udogodnienia dla niepełnosprawnych

TYP SALI

Hotel na wesele

Restauracja na wesele

Sala bankietowa

STYL SALI

Wesele w stylu glamour

Wesele w stylu morskim

Wesele w stylu romantycznym

Oferta - Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront

Menu weselne - Wariant 1

Menu weselne - Wariant 2

Menu weselne - Wariant 3

Menu weselne - Wariant 4

Opinie - Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Większość naszego zespołu towarzyszy Parom Młodym ponad 4 lata, a niektórzy nawet i dłużej.

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Ola: W 2021 po raz pierwszy zorganizowałam wesele w 100% zdalnie w zaledwie miesiąc dla Pary Młodej mieszkającej 600 km od hotelu. Poznaliśmy się dopiero wieczorem dzień przed uroczystością, był to też moment kiedy narzeczeni po raz pierwszy zobaczyli salę weselną. Wszystkie ustalenia dotyczące wesela przebiegały drogą mailową i telefoniczną. Wesele się udało, zarówno Państwo Młodzi jak i Goście byli zachwyceni.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Salę Bankietową dostosowaną do ilości gości w pełni zaopatrzoną w niezbędne meble, parkiet taneczny, menu i pakiety napojów.

Z jakim wyprzedzeniem Młoda Para powinna zarezerwować u Was termin?

Paulina: Sugeruje rezerwację terminu wesela tak przynajmniej 1,5 roku przed, aby mieć pewność, że będą jeszcze dostępne terminy, które są pożądane przez Parę Młodą. Ola: Jeżeli Para Młoda ma określoną datę w której chciałaby zorganizować wesele rekomenduję aby zgłosić się z minimum rocznym wyprzedzeniem szczególnie jeśli mówimy o miesiącach wakacyjnych czerwiec, lipiec, sierpień. Gdy termin jest elastyczny sugeruję, aby było to 10-12 miesięcy wcześniej. Oczywiście jeśli decyzja zapada spontanicznie również można się do nas zgłosić, są Pary, które wysyłają do nas zapytania na 4 i 5 miesięcy wcześniej i takie wesela także organizujemy.

Czy można umówić się wcześniej na obejrzenie sali weselnej oraz degustację menu?

Paulina: Zawsze proponujemy Parze Młodej obejrzenie sali balowej, jeszcze przed podjęciem ostatecznej decyzji. Oczywiście oferujemy degustację menu. Jest ona bezpłatna, jeżeli jest już podpisana umowa. Ola: Zachęcam, aby przed obejrzeniem sali umówić termin spotkania z jednym z naszych koordynatorów. Na co dzień odbywają się u nas różne eventy, szkolenia i konferencje dlatego lepiej mieć pewność, że w danym dniu sala będzie dostępna do zaprezentowania. Jest możliwość degustacji menu weselnego po uprzednim ustaleniu terminu. Gdyby Para Młoda chciała po prostu sprawdzić smak i jakość naszej kuchni to zapraszamy codziennie do restauracji Searcle.

Na ile jest możliwość wprowadzenia modyfikacji w proponowanej przez Was ofercie?

Wydaje nam się, że dajemy sporą swobodę Parze Młodej i staramy się wszelkie sugestie do menu, czy innych zmian wprowadzić. Nie zmieniamy jedynie formy menu, czyli zawsze pozostaje 4-daniowy obiad serwowany, z kolei później na stołach pozostają bufety: zimny, deserowy i coś ciepłego po północy.

Kiedy ustalacie z Parą Młodą szczegóły dotyczące wesela?

Ustalenia częściowo trwają od samego pojawienia się zapytania. W zależności od Pary Młodej, większa część tematów jest ustalana dużo szybciej, w innym przypadku dużo bliżej terminu. Dajemy Młodej Parze wolną rękę i staramy się je wspierać radą, sugerować, ale nie naciskać na zbyt szybkie podejmowanie niektórych ustaleń.

W jakim stylu przeważnie Młode Pary organizują u Was wesela?

Każde z zorganizowanych u nas wesel miało swój niepowtarzalny styl. Nasza sala i piękny widok za oknem, który jest niewątpliwie dodatkową dekoracją sali pozwala na aranżację w wielu różnych motywach przewodnich.

Kontakt - Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront

Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront

website facebook

ul. Jerzego Waszyngtona 19 81-342 Gdynia

19 km od Gdańska

8 km od Sopotu

Zobacz sale weselne w Twoim województwie: