Pałac Żółwin

Lolita Prokopowicz

Pałac Żółwin

Nadarzyńska 21, Żółwin

(1)
Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

Zapraszamy do Parku i Pałacu Żółwin, urokliwego miejsca, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a marzenia o wyjątkowym ślubie stają się rzeczywistością. Jesteśmy kompleksem pałacowo-parkowym na wynajem, prowadzonym jako rodzinna firma, oferującym niepowtarzalne możliwości dla Par Młodych.

Nasz obiekt znajduje się zaledwie 25 km od Warszawy, w malowniczej okolicy przy Podkowie Leśnej. Zielona przestrzeń wokół posiadłości sprzyja integracji i rozmowom przy wspólnym stole, w pięknych okolicznościach przyrody.

Pałac Żółwin to nie tylko obiekt na wynajem, ale przede wszystkim miejsce, które przeniesie Was w inną epokę. Rozpocznijcie swoją wspólną podróż w naszym romantycznym namiocie angielskim, alternatywnie, wybierzcie urok tarasu wschodniego lub intymność Biblioteki na mniejsze przyjęcia, bezpośrednio w Pałacu.

Doświadczcie niezapomnianych chwil w rodzinnej atmosferze Pałacu Żółwin, przygotowując się w Apartamencie Marie Antoinette oraz Bibliotece Angielskiej przed ceremonią ślubną w plenerze.

Odkryjcie uroki naszego 3-hektarowego parku z kortem tenisowym, dwiema strefami chilloutu dla gości oraz strefą zabaw z grami ogrodowymi, takimi jak bule. Ekskluzywność i kameralność to gwarancja, że Wasze wesele będzie jedynym wydarzeniem w danym terminie.

Park Żółwin serdecznie otwiera swoje bramy dla Par Młodych marzących o niezwykłych ceremoniach ślubnych i weselach w plenerze. Jako miejsce plenerowe jesteśmy doskonale przygotowani do wszelkich warunków atmosferycznych.

Zanurzcie się w historii 150-letniego Pałacu Radziwiłłów, który kiedyś pełnił funkcję doświadczalnej stacji jedwabnika. Nasze menu oparte jest na starannie odtworzonych Radziwiłłowskich recepturach, wzbogaconych o nowoczesny smak i styl francuskiej gastronomii. Dostępne są trzy różnorodne opcje, a także bogata oferta barowa.

Zapiszcie swój rozdział w historii Pałacu Żółwin, tworząc niepowtarzalne wspomnienia w otoczeniu elegancji, natury i miłości.

PRZEDZIAŁ CENOWY

495 zł

hotel-bed

MIEJSCA NOCLEGOWE

7

couple-man-woman

LICZBA GOŚCI

od 1 do 180

house-1

LICZBA SAL

3

USTAWIENIE STOŁÓW

Okrągłe

Prostokątne

OPIS MIEJSCA

Dekoracje

Grill

Ogród

Parking

Patio

Teren zamknięty

TYP SALI

Dworek na wesele

Namiot na wesele

Ogród na wesele

Oranżeria na wesele

Pałac na wesele

Sala bankietowa

Szklarnia na wesele

STYL SALI

Wesele w stylu boho

Wesele w stylu glamour

Wesele w stylu leśnym

Wesele w stylu minimalistycznym

Wesele w stylu modern

Wesele w stylu retro

Wesele w stylu romantycznym

Wesele w stylu vintage

Oferta - Pałac Żółwin

Menu weselne - Wariant 1

495 zł - 700 zł

Opinie - Pałac Żółwin

5

1 opinia

Dodaj opinię

AS

Andy S

Super objekt, z duszą, dla koneserów i nie tylko.

5 lat temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Współpracę z Parami Młodymi zaczęliśmy w roku 2022.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Wybierając nas, gwarantujemy naszym Parom Młodym obiekt na wyłączność oraz bardzo indywidualne podejście do każdego klienta. Park i Pałac Żółwin jest obiektem autentycznym, z pięknymi wnętrzami wykonane z najwyższej klasy materiałów. Niewymuszona elegancja charakteryzuje się u nas wyjątkowym podejściem, pełnym profesjonalizmem realizacji oraz po prostu wyjątkowym miejscem.

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Niezależnie czy chodzi o wyjątkowe atrakcje dodatkowe, przyjazd gości z całego świata czy wyszukane aranżacje - zamienimy Twoją wizję w rzeczywistość!

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Najcześciej goście pytają o menu i rekomendacje atrakcji dodatkowych. Działamy na rynku eventowym od 5 lat, chętnie pomożemy Państwu dobrać odpowiednich podwykonawców pod względem wizji i budżetu.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Podstawowa oferta zawiera opiekę managera, Park i Pałac Żółwin na wyłączność, uroczystą 4-daniową kolację serwowaną, bufet przystawek i sałat, stolik słodkości, dania gorące serwowane, obsługę kelnerska i pakiet napoi bezalkoholowych serwowanych bez limitu.

Z jakim wyprzedzeniem Młoda Para powinna zarezerwować u Was termin?

Na rok 2023 mamy jeszcze sporo wolnych terminów. W zależności od wielkości przyjęcia (czy klient zakłada dodatkowe atrakcje, aranżacje, zespoły muzyczne, dekoracje światłem) sugerujemy rezerwować termin z rocznym wyprzedzeniem. Natomiast nie odmawiamy realizacji nawet na tydzień przed, w przypadku gdy termin u nas jest wolny.

Czy można umówić się wcześniej na obejrzenie sali weselnej oraz degustację menu?

Oczywiście, jest to jak najbardziej wskazane.

Na ile jest możliwość wprowadzenia modyfikacji w proponowanej przez Was ofercie?

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie. Chętnie przygotujemy ofertę szytą na miarę.

Kiedy ustalacie z Parą Młodą szczegóły dotyczące wesela?

Przy pełnej organizacji przyjęcia jesteśmy w kontakcie z Parą Młodą przy wszelkich ustaleniach. W innym przypadku szczegóły ustalamy na 1 miesiąc przed przyjęciem, aby mieć pewność że nasze Pary Młode mają już finalną wizję wesela.

W jakim stylu przeważnie Młode Pary organizują u Was wesela?

W zależności od inwencji Pary Młodej i dekoratorów: glamour, boho czy przyjęcie klasyczne. Park i Pałac Żółwin jest na tyle uniwersalnym płótnem, że wszelkie aranżacje mogą mieć bardzo szeroki zakres stylu.

Kontakt - Pałac Żółwin

Pałac Żółwin

facebook website instagram youtube Usługodawca oświadczył, że jest przedsiębiorcą. NIP: 5342626136

Nadarzyńska 21 05-807 Żółwin

26 km od Warszawy

182 km od Częstochowy

94 km od Łodzi

Zobacz sale weselne w Twoim województwie:

Zobacz innych usługodawców w mieście Milanówek: