Przystań Zbójna Góra

Joanna Bednarkiewicz

Przystań Zbójna Góra

Cygańska 2, Warszawa

(21)
Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

Przystań Zbójna Góra to unikalny teren, zagospodarowany tak, aby goście czuli się swobodnie. Nasz nowy, całoroczny, namioty o powierzchni 500 m kw. z drewnianą podłogą zapewnia przestronne wnętrze i daje pełny komfort dla gości i Młodej Pary. W zależności od ustawienia stołów mieści się w nim między 50 a 250 osób i parkiet taneczny. Jeśli macie ochotę na inną formułę imprezy, można dowolnie zaaranżować tę przestrzeń. Wokół łąka, staw i las, strefa chilloutu, bar, miejsce do gier i zabaw. Wszystko na wyłączność oddajemy do waszej dyspozycji.

PRZEDZIAŁ CENOWY

60 zł - 260 zł

couple-man-woman

LICZBA GOŚCI

do 250

house-1

LICZBA SAL

1

USTAWIENIE STOŁÓW

Prostokątne

OPIS MIEJSCA

Dekoracje

Grill

Ogród

Parking

Patio

Teren zamknięty

TYP SALI

Dom weselny

Sala bankietowa

STYL SALI

Wesele w stylu boho

Wesele w stylu romantycznym

Wesele w stylu vintage

Oferta - Przystań Zbójna Góra

Menu weselne - Wariant 1

190 zł - 350 zł

Opinie - Przystań Zbójna Góra

4.84

21 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd sali

Ceny

Atmosfera

AG

Anna G

Bardzo NIE polecam!!! Myślałam, że jesteśmy umówieni na organizację obiadu komunijnego córki, oglądaliśmy to miejsce, kontaktowaliśmy się telefonicznie, SMSowo i mailowo kilka razy, m.in. w sprawie zmiany menu. Jakie było moje zaskoczenie kiedy przesłałam podpisaną umowę i dowiedziałam się, że termin nieaktualny, a od Pani Joanny usłyszałam, że nie miała mojego numeru telefonu... Bardzo mi było szkoda mojego dziecka, bo liczyła na to miejsce! Widocznie znalazł się "lepszy" klient. Dlatego odradzam to miejsce, tak się nie robi, zwłaszcza jeśli chodzi o dzieci!!!

1 miesiąc temu

avatar

Mikołaj N

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że mogliśmy zorganizować nasz ślub humanistyczny wraz z weselem (ok. 140 osób) w Przystani Zbójna Góra. Właściciele są wspaniałymi wrażliwymi i twórczymi ludźmi, byli dla nas bardzo pomocni i elastyczni wobec naszych wielu różnych potrzeb (m.in. kontakt do cateringu, florystki itp.). Teren jest przepiękny i daje ogromne możliwości aranżacji pod wymarzoną imprezę z dobrą oprawą muzyczną, dzięki czemu dźwięk autostrady S2 staje się prawie niezauważalny. Wspomnienia wsparte fotograficznie i filmowo – bezcenne.

1 rok temu

avatar

Anna G

Cudowne i klimatyczne miejsce skryte wśród cudownych lasków oraz przesympatyczni i ciepli właściciele.

3 lata temu

AD

Aleksandra D

Przystań to fantastyczne miejsce na wesele plenerowe, jako Para Młoda czuliśmy się zaopiekowani na 100% w trakcie przygotowań jak i samej imprezy. Dziękujemy!!

2 lata temu

Źródło: Facebook

AC

Andrzej C

Przystań Zbójna Góra to wspaniałe miejsce na zorganizowanie ślubu plenerowego i wesela. Wielki zielony teren zapewnia niepowtarzalny klimat imprezy i kontakt z przyrodą. Kontakt z gospodarzami przebiegał bezproblemowo. Dołożyli wszelkich starań, żeby zadbać o nas oraz naszych gości i byli przygotowani na wszelkie okoliczności (upał, ulewy, komary). Polecani podwykonawcy (catering Miwa, Państwo Barmaństwo, florystka Julia Słonecka) również świetnie się spisali.

2 lata temu

Źródło: Facebook

NW

Natalia W

Piękna przestrzeń. Naprawdę trudno uwierzyć, że to tak blisko centrum stolicy. Właściciele niezwykle zaangażowani, a cała organizacja wydarzenia wyszła fenomenalnie. Z czystym sumieniem (i sercem!) polecam.

3 lata temu

Źródło: Facebook

GP

Gosia P

Przepiękne miejsce na niezapomniane przyjęcie! Uczestniczyłam w weselu organizowanym w Przystani - klimat był cudowny, a każdy gość zachwycał się dekoracjami, bliskością natury, ogromną przestrzenią i jej aranżacją. Polecam! ?

4 lata temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Współpracujemy z młodymi już 7 lat. Zgłaszają się do nas przede wszystkim pary, które nie chcą mieć standardowego wesela, szukają nowych miejsc, mniej formalnych i bliżej natury. Często obsługujemy śluby i wesela w formacie slow wedding.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Nasza podstawowa oferta to wynajem terenu z dużym namiotem całorocznym (500 m2) i wszystkimi udogodnieniami (strefa chilloutu, strefa gier, bar, pomost, itp), które są na terenie.

Kontakt - Przystań Zbójna Góra

Przystań Zbójna Góra

facebook website youtube Usługodawca oświadczył, że jest przedsiębiorcą. NIP: 5213898200

Cygańska 2 04-816 Warszawa

94 km od Radomia

37 km od Mińska Mazowieckiego

119 km od Łodzi

Zobacz sale weselne w Twoim województwie: