Samo Centrum Wszechświata

Maciej Bijakowski

Samo Centrum Wszechświata

Chłodna 29, Warszawa

Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

"Samo Centrum Wszechświata" to wyjątkowa przestrzeń weselna w centrum Warszawy, łącząca tradycję i nowoczesność, oferująca aż 8 modułowych sal do dowolnego łączenia dla przyjęć od 15 do 100 gości. Organizacja odbywa się pod opieką doświadczonych event managerów i daje ona pełną dowolność w wyborze menu weselnego oraz pozycji w Open barze.

Nasz zespół poleca hybrydowe wesela łączące różne przestrzenie, jak na przykład przestronną Salę Loft, która idealnie sprawdzi się w przypadku zasiadanej kolacji, a w drugiej części imprezy weselnej wszyscy goście zostaną zaproszeni do eleganckiej Kawiarnii połączonej z Salą Industrial na niezapomniany koktajl z muzyką i tańcami. Dla mniejszych przyjęć na przykład dla 30 gości zalecamy wybór wyjątkowej Sali Kominkowej, która oczaruje nas od pierwszego wejrzenia.

Branża weselna trafiła do nich po pozytywnym odbiorze imprez firmowych klientów, a ich zespół ma bogate portfolio różnorodnych imprez. Przestrzeń oferuje nie tylko sale weselne, ale także możliwość zorganizowania zaślubin w pięknym i romantycznym otoczeniu, z doświadczonymi oficjałami.

PRZEDZIAŁ CENOWY

159 zł - 400 zł

USTAWIENIE STOŁÓW

Okrągłe

Prostokątne

OPIS MIEJSCA

Dekoracje

Klimatyzacja

Parking

Patio

Teren zamknięty

Udogodnienia dla niepełnosprawnych

TYP SALI

Restauracja na wesele

Sala bankietowa

STYL SALI

Wesele w stylu boho

Wesele w stylu glamour

Wesele w stylu industrialnym

Wesele w stylu minimalistycznym

Wesele w stylu retro

Wesele w stylu romantycznym

Wesele w stylu rustykalnym

Wesele w stylu vintage

Oferta - Samo Centrum Wszechświata

Menu weselne - Wariant 1

159 zł - 400 zł

W celu uzyskania szczegółów zapytaj o ofertę :)

Opinie - Samo Centrum Wszechświata

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Z Parami Młodymi współpracujemy od ponad 5 lat

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Nasza oferta wyróżnia się na rynku weselnym tym, że możesz: Zorganizować tradycyjne przyjęcie w jednej z naszych 8 sal weselnych. Skomponować hybrydowe wesele, łącząc różne przestrzenie, aby stworzyć niezapomniane doświadczenie dla gości. Dzięki modułowym salom, możesz dostosować wielkość przestrzeni do liczby gości i ich preferencji. Zaprojektować unikalne strefy tematyczne, w których różne klimaty łączą się w spójną całość, nadając Twojemu przyjęciu wyjątkowego charakteru. Cieszyć się elastycznością naszej kamienicy, która pozwala na dowolne aranżacje, niezależnie od tego, czy preferujesz klasyczną elegancję czy nowoczesne rozwiązania. Nasz doświadczony zespół event managerów jest gotów wesprzeć Cię na każdym etapie organizacji, pomagając w realizacji Twoich marzeń o niezapomnianym przyjęciu. Masz pełną dowolność przy wyborze menu weselnego oraz pozycji w Open barze.

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Do tej pory największym wyzwaniem z jakim mieliśmy okazję się zmierzyć w tej branży było zorganizowania przyjęcia weselnego w 7 dni, w tym 5 roboczych :) Niezapomniana impreza.

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

----- Pytanie: Która z pośród 8 sal znajdujących się w kamienicy jest wybierana najczęściej? Odpowiedź: Kawiarnia połączona modułowo z Salą Industrialną. ----- Pytanie: Jaka jest możliwość personalizacji menu? Odpowiedź: Menu weselne za każdym razem jest dobierane pod preferencje Pary Młodej. ----- Pytanie: Czy można zorganizować zaślubiny w Państwa przestrzeni? Odpowiedź: Przestrzeń oferuje nie tylko sale weselne, ale także możliwość zorganizowania zaślubin w pięknym i romantycznym otoczeniu, z doświadczonymi oficjałami.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

W naszej ofercie znajdziemy możliwość kompleksowej organizacji wesela od A do Z z pełną opieką naszej kadry event managerskiej lub samo udostępnienie przestrzeni, jeżeli chce zrobić wszystko we własnym zakresie.

Z jakim wyprzedzeniem Młoda Para powinna zarezerwować u Was termin?

Im szybciej tym lepiej, lecz z uwagi na liczbę Sal jakimi dysponujemy to możliwe, że najdziesz u nas termin jeszcze na ten sezon :)

Czy można umówić się wcześniej na obejrzenie sali weselnej oraz degustację menu?

Oczywiście, że można. Samo Centrum Wszechświata jest otwarte w dni robocze i czasami w weekendy. Prosimy tylko o wcześniejszy kontakt telefoniczny bądź mailowy w celu umówienia konkretnej godziny spotkania.

Na ile jest możliwość wprowadzenia modyfikacji w proponowanej przez Was ofercie?

Ofertę można personalizować niemalże w 100%, ponieważ to wasze wesele :)

Kiedy ustalacie z Parą Młodą szczegóły dotyczące wesela?

W dogodnym dla Pary Młodej terminie. Nasz zespół jest do pełnej dyspozycji od pierwszego kontaktu.

W jakim stylu przeważnie Młode Pary organizują u Was wesela?

Industrialnym, romantycznym, rustykalnym i minimalistycznym.

Kontakt - Samo Centrum Wszechświata

Samo Centrum Wszechświata

website Usługodawca oświadczył, że jest przedsiębiorcą. NIP: 5272425934

Chłodna 29 00-867 Warszawa

Zobacz sale weselne w Twoim województwie: