Pałac w Smoszewie
Pałac w Smoszewie Zakroczym
(17)
Zobacz profil
Tektura Boho
Tektura Boho Łódź
(16)
Zobacz profil
Sala Weselna Enigma
Sala Weselna Enigma Rzgów
(4)
Zobacz profil
Hotel Lord
Hotel Lord Warszawa
(7)
Zobacz profil
Sala weselna Jaśminówka

Julia Zacerkowna

Sala weselna Jaśminówka

Kolonia Głowa 61, Łódź

(4)

O nas

"Jaśminówka" to idealne miejsce na Twój ślub oraz wesele w plenerze! Jesteśmy obiektem prosperującym już na rynku od 11 lat, od 2018r zmieniły się osoby zarządzające tym miejscem. Obiekt dostał nowy wygląd oraz nową, fajną energię! Na terenie posiadamy namiot całoroczny o powierzchni 370m2, miejsce grillowe, toalety stacjonarne, ładnie i czysto urządzone, górkę widokową, strefy relaksu, miejsca parkingowe, miejsce na ślub w plenerze oraz bardzo duży obszar zieleni!

PRZEDZIAŁ CENOWY

190 zł - 250 zł

couple-man-woman

LICZBA GOŚCI

do 160

house-1

LICZBA SAL

1

USTAWIENIE STOŁÓW

Okrągłe

OPIS MIEJSCA

Grill

TYP SALI

Sala bankietowa

STYL SALI

Wesele w stylu boho

Oferta - Sala weselna Jaśminówka

Menu weselne - Wariant 1

190 zł - 250 zł

Jest to cena za menu, "za talerzyk".

Menu weselne - Wariant 2

Jest to opłata za wynajem obiektu ( w cenę wchodzi urządzenie stref relaksu, świeczki na całym obiekcie, wynajęcie całego obiektu- brak konkurencyjnej imprezy, pilnowanie czystości toalet, obecność osoby z kadry zarządzającej podczas imprezy).

Opinie - Sala weselna Jaśminówka

3.4

4 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd sali

Ceny

Atmosfera

JD

Joanna D

Miejsce bardzo ładne, ale niestety zaniedbane.. ze względu na lekko deszczową pogodę zapytaliśmy czy nanoszone błoto będzie wycierane na sali - dostaliśmy odpowiedź że nie. Dzień przed ślubem toalety były wręcz zasyfione - nie dało się tam nawet wejść. Dla pewności zadzwoniliśmy na 4h przed ślubem z pytaniem czy wszystko zostało wysprzątane. W odpowiedzi otrzymaliśmy podniesionym głosem wyrzuty, że jak w ogóle można o coś takiego pytać. No niestety przy takim podejściu doa klienta trzeba pytać o wszystko.. ogólny stosunek właścicieli względem klientów to jakiś żart.. bluźnierstwa i podniesiony głos w dniu ślubu to nic przyjemnego. Nie polecam..

4 miesiące temu

PD

Paulina D

Miejsce ma potencjał - jest piękne, ale niestety średnio zadbane. Do tego zachowanie właścicieli w dniu ślubu w kierunku młodych i rodziny - poniżej krytyki. Właścicielka podnosi głos, bluźni i unosi się z byle powodu. Przykładowo, powiedziała przy rodzinie "Młody wkur*ia mnie od tygodnia", przy czym ta Pani nie miała żadnej styczności z Młodym, bo wszystko załatwiałam sama. Nie wiem skąd takie zachowanie, ale nawet jeśli by ją czymś, jak to określiła, "wkur*iał" to raczej średnie zachowanie z jej strony podczas wesela... Kontakt był super - do czasu. Panie były przemiłe do momentu, w którym poinformowałam, że nie skorzystamy z oferty ich kwiaciarni, bo szczerze mówiąc cena była koamiczna.. Od tego momentu rozmowy były wręcz oschłe. Organizując wesele chciałabym wszystko wiedzieć o sali i obsłudze - oczywiste jest, że w tym celu zadaje wiele pytań. Dostałam jednak odpowiedź, że ilość moich pytań przytłacza panią właścicielkę 😳 Rozumiem, że wesele w Jaśminówce to dla młodych impreza niespodzianka 😅 Właścicielka zachowywała się na tyle nie na miejscu, że wtrącił się w to nawet Pan kamerzysta - zwrócił Pani grzecznie uwagę, żeby nie psuła nam tak ważnego dnia.

4 miesiące temu

KP

Katarzyna P

Cudowni ludzie, świetna atmosfera. Sceneria jak z wioski Hobbitów ? Organizacja wesela w Jaśminówce to był strzał w 10!!!!

3 lata temu

B

Beata

Piękne miejsce , jako gość wszysko mi odpowiadało,szczególnie sceneria...polecam

4 lata temu

Kontakt - Sala weselna Jaśminówka

Sala weselna Jaśminówka

Kolonia Głowa 61 Łódź

Polecani z kategorii sala weselna

Sala Weselna Janosik
Sala Weselna Janosik Kolonia Zawada
(2)
Zobacz profil
Dworek Biała Dama w Nieborowie
Dworek Biała Dama w Nieborowie Nieborów
(12)
Zobacz profil
Dom Weselny Jan Sander
Dom Weselny Jan Sander Rąbień
(10)
Zobacz profil
M Hotel ***
M Hotel *** Łódź
(5)
Zobacz profil

Zobacz sale weselne w Twoim województwie: