Sala weselna Gostynin

Liczba ofert: 4

Liczba ofert: 4

Wyczyść

Filtry

← Wszystkie kategorie

Cena

od do

Liczba gości

Liczba miejsc noclegowych

Opis miejsca

Typ sali

Styl sali

Pomożemy Ci znaleźć najlepszych usługodawców

Wypełnij krótką ankietę i opowiedz nam, czego szukasz w kategorii Sala weselna. Nasi usługodawcy sami się z Tobą skontaktują prezentując swoje oferty.

Dodaj zlecenie

Gościniec pod Żaglami

Sala weselna - 35 kilometrów od: Gostynin

Hotel na wesele Wesele w stylu morskim

(17)
  • Dekoracje
  • Grill
  • Klimatyzacja
  • Kuchnia
  • Miejsca noclegowe
210 zł Ceny od
150 osób Maksymalna ilość gości
PREMIUM

Sala Bankietowa Gracja

Sala weselna: Gostynin

(1)
  • Dekoracje
200 osób Maksymalna ilość gości

Białe Źródła

Sala weselna: Gostynin

(2)
  • Dekoracje
230 osób Maksymalna ilość gości

Dom weselny Stodoła

Sala weselna: Gostynin

Pomożemy Ci znaleźć najlepszych usługodawców

Wypełnij krótką ankietę i opowiedz nam, czego szukasz w kategorii Sala weselna. Nasi usługodawcy sami się z Tobą skontaktują prezentując swoje oferty.

Dodaj zlecenie

Gwiazda regionu Sala weselna: Gostynin

Różana Rezydencja Wellness

Różana Rezydencja Wellness

Żychlin
Zobacz profil

Od jak dawna macie przyjemność organizować przyjęcia weselne?

Piękne uroczystości zasługują na wyjątkowe przestrzenie… to nasze motto od czerwca 2015 roku. Właśnie wtedy zaczęliśmy organizację przyjęć weselnych, która niezmiennie sprawia nam wielką przyjemność.

Co stanowi Waszą gwarancję zadowolenia klientów?

Indywidualne podejście do klienta oraz perfekcjonizm w działaniu podczas organizacji każdego przyjęcia. To właśnie stanowi naszą gwarancje zadowolenia Par Młodych i jej bliskich.

Czym i w jaki sposób dekorujecie salę weselną i jej otoczenie?

Różana Rezydencja to XIX wieczny odrestaurowany dwór. Składa się z przestronnego salonu kominkowego, jadalni oraz bajecznej oranżerii. Wystrój hotelu jest na tyle bogaty i nawiązujący do tradycji, że naprawdę nie potrzeba zbędnych bibelotów. Korzystamy przede wszystkim z dużej ilości świec oraz bukietów róż z naszego ogrodu. Stawiamy na szyk i elegancje.

Jak wygląda Wasza praca przed przyjęciem weselnym?

W zależności od wielkości uroczystości poświęcamy z reguły 2 dni na przygotowania. Nasza praca przed przyjęciem jest jak w każdym tego typu miejscu bardzo intensywna. Dzielimy się na zespoły, gdzie każdy ma swoje określone zadania. Tworzymy zgraną ekipę, gdzie nawet najtrudniejsze zamówienia dzięki zapałowi oraz kreatywności są bardzo szybko realizowane.

Jakie jedzenie czeka gości weselnych w Różanej Rezydencji?

Najlepsza restauracja w regionie. Renomowany Szef Kuchni. Kreator dań wykwintnych, opartych na najlepszych, świeżych produktach od okolicznych producentów. Z wielką dbałością przywraca staropolskie, dworskie menu, któremu nikt nie jest w stanie się oprzeć…. Smak to piękny zmysł, który znajdzie ukojenie w zakamarkach różanej kuchni… Cieszymy się spokojem, rozmowami, wspólnym przebywaniem. Pory roku dyrygują świeżością naszych produktów, a lampką wina dopełniamy wyjątkową atmosferę…

W czym Waszym zdaniem tkwi sekret udanego przyjęcia weselnego?

Do każdego przyjęcia podchodzimy indywidualnie. Zawsze zwracamy szczególną uwagę na marzenia i potrzeby Państwa Młodych. W przygotowania wkładamy całe swoje serce, jesteśmy bardzo zaangażowani. Zawsze służymy radą, pomocą i dobrym słowem. Dzięki temu wszystko w dniu ślubu jest tak, jak sobie Nowożeńcy zażyczyli.

Sprawdź inne oferty: