Hotel Windsor

Dział Sprzedaży Indywidualnej

Hotel Windsor

Jachranka 75, Serock

(3)
Pokaż telefon

Hotel Windsor nad Zalewem Zegrzyńskim to pałacowy obiekt położony zaledwie 35km od Warszawy w przepięknych okolicach przyrody. Przestronne i stylowe wnętrza, kilka sal bankietowych, komfortowe pokoje i apartamenty, wyśmienita kuchnia oraz piękne otoczenie przyrody ponad 20ha terenów zielonych z kompleksem parkowym, dostęp do przystani- to wszystko sprawia, że jest to miejsce w którym możliwości organizacji przyjęcia weselnego są niemal nie ograniczone. Hotel Windsor to miejsce, w którym spełniają się marzenia!

220 zł - 249 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

hotel-bed

400

MIEJSCA NOCLEGOWE

couple-man-woman

40 - 500

LICZBA GOŚCI

house-1

7

LICZBA SAL

USTAWIENIE STOŁÓW

Okrągłe

OPIS MIEJSCA

Dekoracje

TYP SALI

Dom weselny

Hotel na wesele

STYL SALI

Wesele w stylu glamour

Wesele w stylu rustykalnym

Opinie

3.93

3 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd sali

Ceny

Atmosfera

KK

Kamila K

Miejsce na początku się wydaje idealne, a pracownicy mocno elastyczni, co jest niezmiernie ważne w dzisiejszych czasach. Niestety jednak z czasem wychodzą "niespodzianki". Jedną z nich jest brak możliwości, gospodarowania jedzeniem, które pozostało po weselu. Nie można go zabrać, ani dać gościom. Raz można wpłacić niższy zadatek, innym razem już to nieaktualne. Nie polecam tego miejsca, a szkoda bo ma potencjał. Nie bez powodu mają tyle terminów wolnych.

9 miesięcy temu

M

Marzena

Wspaniale przygotowane przyjecie weselne. Sala bankietowa gustownie udekorowana. Bardzo dobre jedzenie w odpowiedniej ilości i elegancko serwowane. Obsługa miła i sprawna. Miejsce jak najbardziej godne polecenia.

1 rok temu

KW

Klaudia W

Lepszego miejsca nie mogliśmy sobie wymarzyć.Jedzenie naprawde pyszne i rozmaicone.Obsługa perfekcyjna.Miejsce jeszcze raz bym wybrała to samo,jak z bajki.

4 lata temu

Wolne terminy

Kontakt

Hotel Windsor

website facebook youtube instagram

Jachranka 75 Serock

30 km od Warszawy

13 km od Legionowa

25 km od Nowego Dworu Mazowieckiego

Zobacz sale weselne w Twoim województwie: