Atelier Ślubne Glamour

Atelier Ślubne Glamour

Modrzejowska 12, Sosnowiec

(5)

O nas

Poza gotowymi sukniami ślubnymi realizujemy indywidualne projekty oraz oferujemy Państwu szycie na miarę. Dobór kreacji zapewnia poczucie stylu, wygodę oraz umożliwia dostosowanie charakteru sukni ślubnej do całej ceremonii.

Opinie - Atelier Ślubne Glamour

5

5 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

MS

Magdalena S

Polecam Salon Ślubny Atelier Ślubne Glamour Sosnowiec - usługa szycia sukni ślubnej wykonana bardzo profesjonalnie, bardzo miła atmosfera, duża cierpliwość Pani przy przymiarkach co jest ogromną zaletą tego salonu. pozdrawiam Magda

6 lat temu

MS

Magdalena S

Salon bardzo mi się podobał, przyjemna obsługa i atmosfera. Również mnie podobało się że Pani krawcowa wszystko dobiera pod sylwetkę i fajnie potrafi doradzić.

7 lat temu

MG

Malwina G

Bardzo fajna atmosfera, nie ma nagonki jak w niektórych salonach, że mamy tylko godzinę, albo tylko 3 suknie do mierzenia. Pani jest jednocześnie krawcową, więc nie jest tam tylko od przytakiwania, że wszystko da się zrobić, tylko aktywnie doradzi fason i uszyje suknię.

7 lat temu

AK

Aleksandra K

Mogę wszystkim przyszłym Pannom Młodym polecić ten salon, suknia idealnie uszyta pod moją sylwetkę z uwzględnieniem każdej mojej uwagi, zawsze miła atmosfera i suknia przechowana bez problemu do dnia ślubu. Polecam salon:)

7 lat temu

EJ

Ewa J

Gorąco polecam salon Atelier Ślubne GLAMOUR! Profesjonalną obsługę stanowi bardzo miła młoda pani z pasją, która jest właścicielką salonu. Wszystkie suknie pięknie się prezentują, a największym atutem jest to, że pani sama projektuje wszystkie suknie i również sama szyje je dla klientek. Dzięki temu każda suknia jest wyjątkowa, oryginalna i idealnie pasuje do ciała. Pani fachowym krawieckim okiem nanosi wszelkie poprawki, dzięki temu nie trzeba się obawiać czy \'ekspedientka dobrze zebrała mirę i przekazała krawcowym, które nigdy w życiu nie widziały klientki\'. Atmosfera w salonie jest bardzo miła i przyjemna. Polecam każdemu! :)

8 lat temu

Kontakt - Atelier Ślubne Glamour

Atelier Ślubne Glamour

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Modrzejowska 12 41-200 Sosnowiec

Zobacz salony sukien ślubnych w Twoim województwie: