Mała Biała Salon Mody Ślubnej

Magdalena Hangiel

Mała Biała Salon Mody Ślubnej

Kilińskiego 64, Sosnowiec

(12)

O nas

Mała Biała to salon sukien i dodatków ślubnych, które wybieramy z wyjątkową pieczołowitością, kierując się najnowszymi trendami i stylem. W naszym salonie znajdziesz suknie największych polskich i światowych marek oraz dodatki, które w perfekcyjny sposób dopełnią całości stroju.
Odwiedź Małą Białą i znajdź swoją suknię.

ILOŚĆ SUKIEN

189

INFORMACJE DODATKOWE

Możliwość wypożyczenia sukni

DODATKOWY ASORTYMENT

Biżuteria

Opinie - Mała Biała Salon Mody Ślubnej

4.78

12 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

MD

Magdalena D

Przede wszystkim zacznę od tego, że polecam w 100% salon Mała Biała. Chodzi mi oczywiście o profesjonalna obsługę. Mogłam przymierzyć wiele sukni co niestety w niektórych salonach jest niemożliwe. Obsługa nie dawała mi do zrozumienia, że kapryszę czy, że jestem niezdecydowana, wręcz przeciwnie zachęcała mnie do przymierzania tylu sukni ile chcę. Porady również były dla mnie cenne :) Na wszelkie pytania których miałam niemało otrzymałam odpowiedzi :) Wizualnie salon również bardzo przyjemny i co najważniejsze wygodny.

6 lat temu

KS

Katarzyna S

Obsługa Pani Magdy na najwyższym poziomie! Atmosfera w salonie rewelacyjna! Po wielu dniach poszukiwań, w tym salonie znalazłam 3 faworytki z których wyłoniłam najpiękniejsza zwyciezczynie. Nie było łatwo ponieważ tylko w tym salonie podobało mi się więcej niż jedna sukienka, a i ceny są bardzo atrakcyjne co tym bardziej zachęca do zakupu :) Przyszlym Paniom mlodym gorąco polecam!

7 lat temu

EC

Ewelina C

W salonie panuje bardzo przyjazna atmosfera. Wielokrotnie byłam przymierzać tę jedyną. Obsługa miała wiele cierpliwości. Zaproponowano mi także nietypowe rozwiązania, które rozwiały moje wątpliwości.

7 lat temu

A

Aneta

Obsługa bardzo miła i profesjonalna. Sukienki gustowne, eleganckie, oferta bardzo szeroka. Obsługa elastyczna w podejściu do klientki. Każdą dziewczynę traktują indywidualnie i z należną uwagą. W salonie nie ma atmosfery pośpiechu co jest bardzo ważne. Posiadają w ofercie również buty ślubne firmy La Boda, które można zafarbować po ślubie na inny kolor. Korzystałam z opcji farbowania butów - wszystko przebiegło pomyślnie. Z efektu nowych - starych butów jestem zadowolona. Polecam serdecznie ten salon.

7 lat temu

DB

Dorota B

Salon na wysokim poziomie, przestronny, jasny. Bardzo miła, kompetentna obsługa, chętnie spełniająca wszelkie oczekiwania klientki

7 lat temu

KM

Klaudia M

Polecam ten salon pod każdym względem - bogaty wybór sukni, piękny wystrój salonu a przede wszystkim przemiła obsługa. Polecam każdej przyszłej Pannie Młodej ;-)

8 lat temu

SM

Sylwia M

Poleciłabym, ponieważ suknie są piękne i obsługa fachowa.

8 lat temu

Kontakt - Mała Biała Salon Mody Ślubnej

Mała Biała Salon Mody Ślubnej

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Kilińskiego 64 41-200 Sosnowiec

Poniedziałek

10:00 -18:00

Wtorek

10:00 -18:00

Środa

10:00 -18:00

Czwartek

10:00 -18:00

Piątek

10:00 -18:00

Sobota

10:00 -14:00

Istnieje możliwość umówienia się na wizytę po godzinie 18:00.

Zobacz salony sukien ślubnych w Twoim województwie: