Juliette Atelier
Juliette Atelier Warszawa
(35)
Zobacz profil
Biały Raj
Biały Raj Warszawa
(32)
Zobacz profil
Salon Sukien Ślubnych Arvena
Salon Sukien Ślubnych Arvena Szczecin
(9)
Zobacz profil
Czar Bieli
Czar Bieli Pyskowice
(26)
Zobacz profil
Classa

Classa

Classa

Ul. Wolności 298, Zabrze

(5)

2100 zł - 5000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

153

ILOŚĆ SUKIEN

Suknie ślubne

Suknie ślubne

Opinie

3.96

5 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

avatar

Anna J

Z czystym sumieniem i 100% przekonaniem polecam Salon Sukien Ślubnych Classa Zabrze.Po wyczerpujących poszukiwaniach,tej idealnej,sukni ślubnej oraz odwiedzeniu dobrych kilkunastu salonów z modą ślubną,trafiłam w końcu do miejsca od którego powinnam zacząć żmudne poszukiwania.Wybór sukien jest ogromny,krój styl i fason taki jaki cenię najbardziej,czyli ELEGANCJA w czystej postaci.Pani która się mną zaopiekowała i poprowadziła przez cały okres mierzenia,przymiarek i przeróbek krawieckich to istny anioł i profesjonalistka w jednej osobie.Za co SERDECZNIE DZIĘKUJĘ!!!!Nadmienić muszę,iż Panie Krawcowe,czyli serce tego salonu to osoby pełne entuzjazmu i fachowcy w dziedzinie szycia sukien ślubnych.To osoby o tzw złotych rękach,które potrafią czynić cuda w dziedzinie krawiectwa.Bardzo napracowały się przy moim gorsecie.Dziękuję Paniom z całego serca za pracę jaką włożyłyście,abym w tym wyjątkowym dla mnie dniu wyglądał i czuła się doskonale.Żywię tylko nadzieję,iż nie byłam zbyt męczącą klientką.Wdzięczna posiadaczka bajecznej sukni ślubnej z Salonu Sukien Ślubnych Classa Zabrze Anna Juszczyk

2 lata temu

Ż

Żaneta

Classy Zabrze nie polecam!!!! Panie obsługujące Kłamały,że zmienią mi ozdoby w sukni tak jak będę chciała, a po wpłaceniu zaliczki wszystkiego się wyparły!!! Na 3 tyg. przed ślubem zostałam bez sukni i nie zwróciły zaliczki!!!! Musiałam wypożyczyć inną suknię co wprowadziło mnie w dodatkowe koszta! Chciałam suknię wymienić na inną to też się nie zgodziły! Uważajcie!

3 lata temu

EP

Ewelina P

jestem bardzo zadowolona z obsługi i atmosfery panującej w salonie!

5 lat temu

KP

Karolina P

Wspaniały kontakt i atmosfera. Na każdym etapie szycia sukni możliwość wprowadzenia poprawek. Plusem była także duża ilość przymiarek- co gwarantowało, że suknia jest idealnie dopasowana. Bardzo wysoka jakość materiałów, wszystko estetycznie i precyzyjnie wykonane. Bardzo pomocna była także pracująca tam Pani Ula- wspaniała kobieta, która potrafiła doradzić i na każdym etapie służyła pomocą. Naprawdę gorąco polecam ten salon !

6 lat temu

AL

Agnieszka L

Obsługa bardzo miła, pani zna się na tym co robi- odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu :) sukienki z najnowszych kolekcji. Bardzo przyjazna atmosfera :)

6 lat temu

Kontakt

Classa

ul. Wolności 298 Zabrze

Polecani z kategorii salony ślubne

Anna Kara Warszawa
Anna Kara Warszawa Warszawa
(6)
Zobacz profil
Wedding Projekt - bride plus size
Wedding Projekt - bride plus size Toruń
Zobacz profil
Atelier Viola Piekut
Atelier Viola Piekut Warszawa
(27)
Zobacz profil
PATRYCJA KNYT Atelier
PATRYCJA KNYT Atelier Warszawa
(3)
Zobacz profil

Zobacz salony ślubne w Twoim województwie: