Cukiernia Nowy Targ

Liczba ofert: 4

Liczba ofert: 4

Wyczyść

Filtry

← Wszystkie kategorie

W okolicy Nowego Targu

Sweets by Bary - Ekologiczna pracownia cukiernicza

Kraków Cukiernia

64 kilometry od Nowego Targu

(11)

Słodki stół, tort weselny, słodkie podarunki dla gości. A wszystko to przygotowane z certyfikowanych ekologicznych składników od małopolskich rolników. Bo ekologia to nie moda i reklama. Ekologia to smak i jakość. Wiejskie masło od gospodyni ze wsi, pyszne tłuste mleko od krowy, zapomniane zboża: orkisz, płaskurka, samopsza, świeżo zmielone na mąkę, jaja od kur żyjących szczęśliwie. Smaki wypieków zależne są od pory roku. Sezonowość jest bardzo ważna, to co w danym okresie rodzi Ziemia jest najsmaczniejsze i najbardziej wartościowe.

  • Tort
  • Muffiny
5 zł Ceny od
56 zdjęć Ilość zdjęć

Sweets by Kinka

Nowy Sącz Cukiernia

50 kilometrów od Nowego Targu

(15)

Hej, jestem Iza. Jako absolwentka Technologii Żywności i Żywienia Człowieka oraz miłośniczka i pasjonatka słodkości postanowiłam założyć swoją pracownie cukierniczą. Moje receptury oparte są wyłącznie na naturalnych i bardzo dobrej jakości składnikach ( ekologiczne owoce, własnoręcznie robione konfitury) Wszystko piekę i przygotowuje sama, wkładam w to mnóstwo serca i energii. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie. Smak i efekt wizualny stawiam na pierwszym miejscu. Mimo iż od niedawna jestem na rynku, zyskałam zaufanie najbardziej wyrafinowanych podniebień. W swojej ofercie posiadam: Torty, ciasta, muffinki, bezy Pavlova, makaroniki, ręcznie robione praliny. Słodkie stoły ( candy bary w stylu boho oraz rustykalnym to moja specjalność :) ) Paczuszki i podziękowania dla gości. Napisz do mnie, a dowiesz się więcej :)

  • Muffiny
  • Tort
67 zdjęć Ilość zdjęć

Pracownia Wypieków

Limanowa Cukiernia

38 kilometrów od Nowego Targu

Pracownia Wypieków zaprasza do współpracy. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Staramy się sprostać najtrudniejszych oczekiwań. Przyjmujemy zamówienia na ciasta, ciasteczka, pieczywo, słodkie stoły oraz torty.

3 zdjęcia Ilość zdjęć

Steskal

Jabłonka Cukiernia

25 kilometrów od Nowego Targu

Nowoczesna piekarnia z ponad czterdziestoletnią tradycją. Od początku istnienia dbamy o to, aby nasze wypieki miały jak najwyższą jakość i niespotykane walory smakowe. Z dumą przedstawiamy nasz bogaty asortyment, w którym proponujemy chle­by i buł­ki róż­ne­go ga­tun­ku, droż­dżów­ki, pącz­ki, kil­ka­dzie­siąt ro­dza­jów ciast, cia­ste­czek oraz wspa­nia­łe tor­ty. Cią­gle roz­sze­rza­my naszą ofertę produktów, co po­zwa­la za­spo­ko­ić gu­sta naj­bar­dziej wy­ma­ga­ją­cych Klien­tów. Zapraszamy!

2 zdjęcia Ilość zdjęć

Pomożemy Ci znaleźć najlepszych usługodawców

Wypełnij krótką ankietę i opowiedz nam, czego szukasz w kategorii Cukiernia. Nasi usługodawcy sami się z Tobą skontaktują prezentując swoje oferty.

Dodaj zlecenie

Sprawdź inne oferty: