Deston-band

Jerzy Wójcik , tel. 501 372 098

Deston-band

(3)
Pokaż telefon

Wesela, bankiety, bale, studniówki i wszelkie imprezy okolicznościowe to te uroczystości, które z pewnością powinny dostarczać nam mnóstwo wrażeń, wzruszeń i niepowtarzalnej atmosfery. Jednym z kluczowych elementów mających przeważający wpływ na udaną imprezę jest oczywiście ZESPÓŁ MUZYCZNY. To on zapewnia gościom chwile szaleństwa, dobrej zabawy, okazję do tańca czy posłuchania bogatego i ciekawego repertuaru, zapewniając profesjonalne wykonanie nowości, jak i utworów, które kiedyś królowały na listach przebojów. Może też sprawić, że zniesmaczeni słabym gustem muzycznym goście czerpią przyjemność jedynie z jedzenia i towarzystwa współtowarzyszy zabawy, nie decydując się na wyjście na parkiet z obawą przed połamaniem nóg. Jeśli wersja druga brzmi dla Was zbyt przerażająco, jesteście nastawieni tylko i wyłącznie na wersję pierwszą i oczekujecie tego, by zespół muzyczny spełnił Wasze najbardziej wygórowane oczekiwania, to nie zwlekajcie dłużej, podejmijcie decyzję i zgłoście się do nas.

Kim jesteśmy?

Grupą szalonych i czasem nieprzewidywalnych osób ;) , dla których rzetelność, wysoki poziom artystyczny oraz profesjonalne podejście do uroczystości weselnych i innych imprez okolicznościowych stawiana jest na pierwszym miejscu. Do wykonywanej przez nas pracy podchodzimy z dużym zaangażowaniem, pasją i wielką przyjemnością, gdyż muzyka towarzyszy nam od dawna, daje sporo radości i nie jest mozolnym wykonywaniem codziennych obowiązków.
Wieloletnie doświadczenie muzyczne, szeroki repertuar muzyczny, standardy oraz przeboje światowe, a do tego wyjątkowe brzmienie i zbliżenie do oryginałów z pewnością zagwarantują Wam udaną zabawę.

Wspólnie z Wami stworzymy wyjątkowy klimat uroczystości, która z pewnością na długo zapadnie w Waszej i naszej pamięci. Jeśli Waszym życzeniem jest, by ten najważniejszy dzień w Waszym życiu był jeszcze piękniejszy i niezapomniany, zapraszamy do kontaktu!


:) :) :)

RODZAJ MUZYKI

Biesiada

Disco

Disco Polo

Lata 70’ 80’ 90’

Polskie

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Ciężki dym

Wesele dwujęzyczne

Własne oświetlenie

Oferta

Oprawa muzyczna wesela

Poprawiny

Opinie

5.0

3 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Ceny

Atmosfera

EJ

Ewa J

Serdecznie z mężem polecamy zespół Deston Band! Gwarantowana dobra zabawa do białego rana, nastrój gości bardzo pozytywny, wszyscy zadowoleni z muzyki „pod nogę” ! 100% profesjonalizmu, świetny wodzirej, woklalistki i instrumenty :) Szczególne brawa, również od gości, dla Pani Skrzypaczki, która zabawiała wszystkich na parkiecie, cud miód !

5 miesięcy temu

RJ

Renata J

Polecam wszystkim którzy chcą mieć niezapomniane wesele Zespół daję czadu, wszyscy goście bardzo zadowoleni my również. To był najpiękniejszy dzień w naszym życiu również za sprawą oprawy muzycznej. Dziękujemy całemu zespołowi!

5 miesięcy temu

Karolina Ś

W tym roku braliśmy ślub. Goście byli mega zadowoleni my tak samo! Zabawa była przednia :) jesli chcesz sie bawic do bialego rana to polecam z czystym sumieniem!. Daja czadu :) polecam zespół Deston-band

5 miesięcy temu

Wolne terminy

Kontakt

Deston-band

website youtube

Kraków

255 km od Warszawy

71 km od Katowic

Poniedziałek

08:00-22:00

Wtorek

08:00-22:00

Środa

08:00-22:00

Czwartek

08:00-22:00

Piątek

08:00-22:00

Sobota

08:00-22:00

Niedziela

08:00-22:00

Inspiracje ślubne

Zobacz Dj-ów w Twoim województwie: