Manufaktura Imprez
Manufaktura Imprez Kraków
(16)
Zobacz profil
DJ Na wesele - DJ Artur Ślusarek Art-Show Kraków
DJ Na wesele - DJ Artur Ślusarek Art-Show Kraków Kraków
(15)
Zobacz profil
www.djzkrakowa.pl
www.djzkrakowa.pl Kraków
(14)
Zobacz profil
DJ-konferansjer jedyny w POLSCE   ARTYSTA OPERY  ŚPIEWAJĄCY OPEROWO NA WESELU-  wesela równieżPOLSKO WŁOSKIE we Włoszech i Polsce
DJ-konferansjer jedyny w POLSCE ARTYSTA OPERY ŚPIEWAJĄCY OPEROWO NA WESELU- wesela równieżPOLSKO WŁOSKIE we Włoszech i Polsce Kraków
(7)
Zobacz profil
Deston-band

Jerzy Wójcik , tel.

Deston-band

(4)

Wesela, bankiety, bale, studniówki i wszelkie imprezy okolicznościowe to te uroczystości, które z pewnością powinny dostarczać nam mnóstwo wrażeń, wzruszeń i niepowtarzalnej atmosfery. Jednym z kluczowych elementów mających przeważający wpływ na udaną imprezę jest oczywiście ZESPÓŁ MUZYCZNY. To on zapewnia gościom chwile szaleństwa, dobrej zabawy, okazję do tańca czy posłuchania bogatego i ciekawego repertuaru, zapewniając profesjonalne wykonanie nowości, jak i utworów, które kiedyś królowały na listach przebojów. Może też sprawić, że zniesmaczeni słabym gustem muzycznym goście czerpią przyjemność jedynie z jedzenia i towarzystwa współtowarzyszy zabawy, nie decydując się na wyjście na parkiet z obawą przed połamaniem nóg. Jeśli wersja druga brzmi dla Was zbyt przerażająco, jesteście nastawieni tylko i wyłącznie na wersję pierwszą i oczekujecie tego, by zespół muzyczny spełnił Wasze najbardziej wygórowane oczekiwania, to nie zwlekajcie dłużej, podejmijcie decyzję i zgłoście się do nas.

Kim jesteśmy?

Grupą szalonych i czasem nieprzewidywalnych osób ;) , dla których rzetelność, wysoki poziom artystyczny oraz profesjonalne podejście do uroczystości weselnych i innych imprez okolicznościowych stawiana jest na pierwszym miejscu. Do wykonywanej przez nas pracy podchodzimy z dużym zaangażowaniem, pasją i wielką przyjemnością, gdyż muzyka towarzyszy nam od dawna, daje sporo radości i nie jest mozolnym wykonywaniem codziennych obowiązków.
Wieloletnie doświadczenie muzyczne, szeroki repertuar muzyczny, standardy oraz przeboje światowe, a do tego wyjątkowe brzmienie i zbliżenie do oryginałów z pewnością zagwarantują Wam udaną zabawę.

Wspólnie z Wami stworzymy wyjątkowy klimat uroczystości, która z pewnością na długo zapadnie w Waszej i naszej pamięci. Jeśli Waszym życzeniem jest, by ten najważniejszy dzień w Waszym życiu był jeszcze piękniejszy i niezapomniany, zapraszamy do kontaktu!


:) :) :)

RODZAJ MUZYKI

Biesiada

Disco

Disco Polo

Lata 70’ 80’ 90’

Polskie

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Ciężki dym

Wesele dwujęzyczne

Własne oświetlenie

Oferta

Oprawa muzyczna wesela

Poprawiny

Opinie

4.85

4 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Ceny

Atmosfera

J

Janusz

Prywatnie straszny buc, ale ładnie gra. Pozdrawiam

3 miesiące temu

EJ

Ewa J

Serdecznie z mężem polecamy zespół Deston Band! Gwarantowana dobra zabawa do białego rana, nastrój gości bardzo pozytywny, wszyscy zadowoleni z muzyki „pod nogę” ! 100% profesjonalizmu, świetny wodzirej, woklalistki i instrumenty :) Szczególne brawa, również od gości, dla Pani Skrzypaczki, która zabawiała wszystkich na parkiecie, cud miód !

1 rok temu

RJ

Renata J

Polecam wszystkim którzy chcą mieć niezapomniane wesele Zespół daję czadu, wszyscy goście bardzo zadowoleni my również. To był najpiękniejszy dzień w naszym życiu również za sprawą oprawy muzycznej. Dziękujemy całemu zespołowi!

1 rok temu

Karolina Ś

W tym roku braliśmy ślub. Goście byli mega zadowoleni my tak samo! Zabawa była przednia :) jesli chcesz sie bawic do bialego rana to polecam z czystym sumieniem!. Daja czadu :) polecam zespół Deston-band

1 rok temu

Wolne terminy

Kontakt

Deston-band

Kraków

255 km od Warszawy

71 km od Katowic

Poniedziałek

08:00-22:00

Wtorek

08:00-22:00

Środa

08:00-22:00

Czwartek

08:00-22:00

Piątek

08:00-22:00

Sobota

08:00-22:00

Niedziela

08:00-22:00

Polecani z kategorii dj na wesele

Dj Jerry wodzirej Service Party full pakiet foto budka lustro ciężki dym love czerwony biały dywan
Dj Jerry wodzirej Service Party full pakiet foto budka lustro ciężki dym love czerwony biały dywan Kraków
Zobacz profil
Omega Event - Nowoczesne Wesele DJ/Konferansjer + napisy LOVE /MIŁOŚĆ/Inicjały
Omega Event - Nowoczesne Wesele DJ/Konferansjer + napisy LOVE /MIŁOŚĆ/Inicjały Kraków
(27)
Zobacz profil
Dj Felipe - Dj/Wodzirej
Dj Felipe - Dj/Wodzirej Kraków
Zobacz profil
Kamila Klimczak KAMELEON EVENTS
Kamila Klimczak KAMELEON EVENTS Kraków
Zobacz profil

Zobacz Dj-ów w Twoim województwie: