Dj Rychu - Konferansjer. Wodzirej.

Piotr Rychlik

Dj Rychu - Konferansjer. Wodzirej.

Pokaż telefon

Z humorem lecz profesjonalnie.
Prowadząc przyjęcie weselne z dużą dawką humoru nie zapominam o tym jak ważny jest dla Państwa ten dzień!

Podczas zabawy tworzę stałą integrację z gośćmi uczestnicząc w zabawie i zachęcając ich do prawdziwego szaleństwa. Energią zarażam wszystkich tak, aby radość gościła na ich twarzach całą noc. Moja oferta to przede wszystkim profesjonalna oprawa muzyczna i doskonała zabawa, niezależnie od miejsca i profilu publiczności.

Jak każdy, mam swoje ulubione klimaty muzyczne, ale jako DJ jestem bardzo wszechstronny. Uwielbiam wyszukiwać dla was to przy czym będziecie bawić się najlepiej, a poszukuje tego w przeróżnych stylach i gatunkach muzycznych i w ten sposób staram się łączyć na parkiecie Waszych gości.

Tak jak Wy chcecie znaleźć bardzo dobrego Dj-a, na swoje wesele tak ja pracuje wyłącznie na pewnym i renomowanym sprzęcie znanych marek. W skład jego oferty wchodzi wysokiej klasy nagłośnienie oraz bogate oświetlenie, ruchome głowice, belki i pary ledowe. Oświetlając Wasz lokal zadbam o elegancki design, dlatego unikam tandetnych efektów świetlnych. Stanowisko pracy zawsze komponuje się z wystrojem lokalu, dbam o zachowanie stylu, estetyki i symetrii.

Każdy z Was ma już pewnie coś w głowie dotyczącego tego najważniejszego dnia, dlatego też dla wszystkich waszych pomysłów zawsze znajdę czas, aby je omówić, czyli po prostu jestem dla Państwa w ciągłej dyspozycji.

2500 zł - 4000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

RODZAJ MUZYKI

Biesiada

Disco

Disco Polo

Klasyczna

Lata 70’ 80’ 90’

Latino

Polskie

Pop

Rock

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Własne oświetlenie

Oferta

Oprawa muzyczna wesela

3000 zł - 4000 zł

Poprawiny

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Wolne terminy

Kontakt

Dj Rychu - Konferansjer. Wodzirej.

facebook instagram

Wieluń

Inspiracje ślubne

Polecani przez tego Dj'a na wesele

Foto Duet
Foto Duet Wieluń
Fotograf - Kamil Przybył
Fotograf - Kamil Przybył Bełchatów

Zobacz Dj-ów w Twoim województwie: