DJ Stive

Krzysztof Koźlakowski

DJ Stive

(8)

O nas

Szukają Państwo DJ-a na swoją imprezę ze zindywidualizowanym podejściem? Idealnie trafiliście! Zajmuję się profesjonalną oprawą muzyczną od ponad 10 lat. Cechuje mnie poczucie humoru, które sprawi, że Państwa wesele zostanie w pamięci gości przez długi czas. Starannie przygotowywuję się do każdej imprezy, ponieważ zależy mi na jej powodzeniu tak jak Państwu. Ogromne doświadczenie w branży muzycznej powoduje, że nie ma miejsca na jakiekolwiek niedociągnięcia zarówno na małych, kameralnych jak i dużych imprezach. Muzyka jest moją pasją, co przekłada się na jakość wykonywania moich usług. Dostosowywuję się do Pary Młodej i jej pomysłów.Dysponuję wysokiej jakości sprzętem nagłaśniającym oraz nowoczesnym oświetleniem. Posiadam bogaty repertuar muzyczny, który dostosowuje do okoliczności, oraz wcześniej ustalam z organizatorami imprezy. Proponuję liczne atrakcje, zabawy i konkursy. Zajmuję się oprawą muzyczną zarówno wesel jak i poprawin, wieczorów panieńskich, studniówek, połowinek, 18-stek, imprez firmowych, imprez okolicznościowych, bali sylwestrowych, bali karnawałowych, urodzin, imienin, jubileuszy, rocznic, dyskotek, prywatek itp.

PRZEDZIAŁ CENOWY

600.00 zł - 1500.00 zł

RODZAJ MUZYKI

Disco

Disco Polo

Lata 70’ 80’ 90’

Polskie

Pop

Rock

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Ciężki dym

Własne oświetlenie

Oferta - DJ Stive

Poprawiny

100 zł - 1000 zł

Oprawa muzyczna wesela

600 zł - 1500 zł

Opinie - DJ Stive

4

8 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość muzyki

Ceny

Atmosfera

RS

Renata S

Nie polecam. Kiepskie podejście do gości. Przerwy po 3 piosenkach i to mega długie. Piosenki o zgrozo.. na całą imprezę może 5 bylo fajnych. Na koniec gdy było mniej gości puścił jakieś smęty i siedział. Nie reagował na prośby.

1 rok temu

KK

Kamila K

Nie polecam. Pierwszy taniec pan sobie puścił piosenkę jaką chcial. Miał grać do 2 a skończył szybciej przerwy bardzo długie, lista piosenek które rodzice sobie życzyli pewnie wrzucił do kosza ale kasę skasować umiał.

1 rok temu

HS

Hanna S

Polecamy serdecznie Pana Krzysztofa! Świetna oprawa, fajnie poprowadzone konkursy, dostosowanie muzyki do upodobań gości, doskonała komunikacja. Kolejna impreza tylko z dj Stive'em. Pozdrawiamy 🙂

2 lata temu

HS

Hanna S

Polecamy serdecznie Pana Krzysztofa! Świetna oprawa muzyczna, fajnie poprowadzone konkursy, dostosowanie muzyki do upodobań gości, doskonała komunikacja. Kolejna impreza tylko z dj Stive'em. Pozdrawiamy! 🙂

2 lata temu

IT

Irmina T

Świetna atmosfera i oprawa muzyczna !!! Goście byli zachwyceni bawili się nieziemsko !!! Wesele udane na 100% . Polecam !!!!!

4 lata temu

AB

Aleksandra B

Polecam Pana Krzysztofa na wesele! ?

4 lata temu

Źródło: Facebook

FW

Fabian W

Ekstra oprawa muzyczna imprez i nie tylko ?

4 lata temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Od niespełna dwóch lat.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Oprawa muzyczna na wysokim poziomie.

Kontakt - DJ Stive

DJ Stive

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Piła

Zobacz Dj-ów w Twoim województwie: