Light&Sound Krzysztof Pilarczyk

Krzysiu Pilarczyk

Light&Sound Krzysztof Pilarczyk

(4)

O nas

#DJnaWESELE !!! KONTAKT TYLKO TEL [treść zablokowana] !!!

Light&Sound Krzysztof Pilarczyk - DJ prowadzący wesele w pełnym wymiarze spełniając wszystkie zadania wodzirejskie. Autorskie pomysły, bardzo szeroki repertuar, bogate słownictwo z umiejętnością poprawnego wypowiadania się przez mikrofon, za czym idzie konferansjerka na bardzo wysokim poziomie. Bardzo dużą zaletą jest w pełni autorskie/rustykalne stanowisko DJ'a, które sprawdza się w każdym obiekcie.

!!! KONTAKT TYLKO TEL [treść zablokowana] !!!

PRZEDZIAŁ CENOWY

2900 zł - 4200 zł

RODZAJ MUZYKI

Disco

Disco Polo

Klasyczna

Lata 70’ 80’ 90’

Latino

Polskie

Pop

Rock

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Własne oświetlenie

Oferta - Light&Sound Krzysztof Pilarczyk

Oprawa muzyczna wesela

2900 zł - 4200 zł

Oferta opiewająca na dane kwoty to koszt realizatora z gotowym zestawem nagłośnieniowym oraz oświetleniowym,kompletnym prowadzeniem wesele, pełnym repertuarem, opłaconą stawką ZAiKSu za noc weselną z góry. Cena końcowa jest uzależniona od próśb klienta i zostaje ustalona na spotkaniu(wesele/wesele+poprawiny ; cena nie może wyjść poza wyznaczone ramy).

Poprawiny

700 zł - 1200 zł

Oferta opiewająca na dane kwoty to koszt realizatora z gotowym zestawem nagłośnieniowym oraz oświetleniowym, prowadzeniem poprawin, pełnym repertuarem, opłaconą stawką ZAiKSu za realizacje góry. Cena końcowa jest uzależniona od próśb klienta i zostaje ustalona na spotkaniu(cena nie może wyjść poza wyznaczone ramy).

Opinie - Light&Sound Krzysztof Pilarczyk

5

4 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość muzyki

Ceny

Atmosfera

ŁS

Łukasz S

Krzysiu musisz zwiększyć ilość gwiazdek w recenzji bo 5 to zdecydowanie zamało aby ocenić Twoja pracę. Naprawdę ogromne brawa dla Ciebie, świetnie wykonujesz swoją pracę. Najlepszy DJ pod słońcem, serdecznie polecam?

3 lata temu

avatar

Maria Ś

Z Krzysiem miałam przyjemność poznać się już ładnych parę lat temu, kiedy dopiero co zaczynał swoją muzyczna karierę ?i już wtedy byłam pod ogromnym wrażeniem talentu widać, że kocha to co robi ? a teraz nie mogę się doczekać kiedy to zagra na naszym weselu ?

4 lata temu

TP

TATIANA P

Najlepszy DJ, który poprowadzi nasza najważniejsza imprezę w życiu ??? byliśmy na jego imprezach i wymiata ???☺️☺️☺️

4 lata temu

PN

Patrycja N

Krzysiu pełna profeska. Żadnych utrudnień , wyczuł szybciutko gości z muzykom , zaspokoił największe potrzeby :) Zwariowany, szalony, kulturalny, perfekcyjny. Rozruszał nawet największe drewno na naszym weselu :) Polecam

4 lata temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Na rynku jestem obecny od 7 lat, wesela w pełnym wymiarze prowadzę od roku 2015.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Nagłośnienie, oświetlenie( min. 4 głowice ledowe + 6 led parów+dym), prowadzenie całości wesela, pełen repertuar z opłaconą stawką ZAiKSu za noc weselną.

Kontakt - Light&Sound Krzysztof Pilarczyk

Light&Sound Krzysztof Pilarczyk

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Konin

Zobacz Dj-ów w Twoim województwie: