PiK - Paweł P. i Krzysztof M. Dj - Konferansjer - Animator weselny

Krzysztof Michaluk

PiK - Paweł P. i Krzysztof M. Dj - Konferansjer - Animator weselny

Jana III Sobieskiego, Poznań

(3)
Pokaż telefon

PiK, czyli Paweł i Krzysztof - prowadzący i DJ w zestawie!

Gwarantujemy wspaniałą zabawę, dobrą muzykę i dużo uśmiechu, a to wszystko z klasą.

Naszym celem jest umożliwienie dobrej zabawy podczas wesela - nie narzucamy się, to Para Młoda jest gwiazdą wieczoru, ale też nie pozostajemy niezauważeni. Jest nas tyle, ile trzeba :)

Paweł głównie mówi, zdarza się, że zatańczy, a wtedy najczęściej cała sala tańczy razem z nim. Prowadzi też konkursy (uzgodnione wcześniej z Parą), ale stroni od zabaw niekomfortowych dla gości. Nie używamy jajek jako rekwizytów, nie zmuszamy uczestników do picia alkoholu, nie mamy też sombrero. Nie twierdzimy, że jest to złe, po prostu mamy inny styl.

Krzysztof, również mówi, ale jego podstawową funkcją w tym duecie jest dobór odpowiedniego repertuaru (uzgodnionego wcześniej z Parą). Uciekamy od biesiady (daleko), stawiamy na utwory znane i lubiane, ale Krzysztof lubi czasem zaskoczyć czymś nieoczywistym. Utwory disco polo zdarzają się, ale w zdecydowanej mniejszości - zazwyczaj w ilości kilku (tzw. szlagiery).

Są tacy, którzy twierdzą, że jesteśmy zabawni. Inni uważają nas nawet za inteligentnych, ale w trakcie imprezy wkrada się w nas kontrolowane szaleństwo, któremu dajemy niekontrolowany upust. Czasem bywa odwrotnie (niekontrolowane szaleństwo - kontrolowany upust).

Podsumowując - chętnie poprowadzimy imprezę w luźnym, ale dobrym stylu. Zagramy na niej taneczne utwory, zaangażujemy gości do zabawy, a do tego wszystkiego włączymy kolorowe, migające światła na parkiecie i trochę zadymimy!

Jeśli powyższy tekst jest przynajmniej w 70% zgodny z Waszym wyobrażeniem idealnego wesela - zadzwońcie/napiszcie i umówmy się na spotkanie (zyskujemy przy bliższym poznaniu). I nie martwcie się o pozostałe 30% - jesteśmy elastyczni! ;)

Indywidualny repertuar dla każdego przyjęcia weselnego

Możliwość prowadzenia wesela w języku angielskim.

5000 zł - 6000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

RODZAJ MUZYKI

Disco

Jazz

Klasyczna

Lata 70’ 80’ 90’

Latino

Polskie

Pop

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Ciężki dym

Wesele dwujęzyczne

Własne oświetlenie

Oferta

Oprawa muzyczna wesela

5000 zł - 6000 zł

Transport do 150 km od Poznania bez dodatkowych kosztów
Nagłośnienie systemu HKaudio
Oświetleni w technologii LED parkietu jak i dekoracji sali światłem
Wytwornica dymu - mgiełki
Wytwornica dymu ciężkiego - taniec w chmurach
Montaż i demontaż stanowiska dj
Prowadzenie przyjęcia pod względem konferansjerskim
Możliwość prowadzenie przyjęcia w języku angielskim
Świetną zabawę

Poprawiny

1000 zł - 1500 zł

Opinie

5

3 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość muzyki

Ceny

Atmosfera

AL

Aga L

Ci Panowie to po prostu OGIEŃ! ??? Jeśli jeszcze wahacie się nad wyborem – nie róbcie tego dłużej! Chłopaki do tańca i do różańca, nie tylko rewelacyjnie poprowadzili naszą imprezę, ale też byli naszym (moim? ?? ) backupem, gdy idealny plan jednak nie jest taki idealny, a niespodzianki czyhają tuż za rogiem ?? Perfekcyjnie potrafią wyczuć klimat wszystkich gości, ze smakiem rozkręcą każdą imprezę! A co najważniejsze słuchają, spełniają oczekiwania, ale też potrafią trafnie doradzić, a kiedy melanż Was (przyszłe Pary Młode) poniesie (a z Nimi poniesie!), Oni ogarną wszystko! Z Nimi nie trzeba się martwić już o NIC! Puszczanie sztampowych kawałków zza konsoli to nie jest żadna sztuka - sztuką jest to co zagwarantuje Wam PiK -prowadzenie imprezy w pełnej krasie! I zapewniam, że babcie, ciotki i teściowe już nie będą nigdy więcej pytać: „Jak to nie będzie zespołu i sombrero na weselu?!” Z ręką na sercu – ten dzień można powierzyć Krzyśkowi i Pawłowi na 100000% ! ??? P.S. Mama pozdrawia i pyta czy zagracie na ich rocznicy ? P.S.2 Ja też szukam miejscówki na rocznicę (którąś ?) i liczę, że się spotkamy! DZIĘKUJEMY JESZCZE RAZ! Aga&Maciej

1 rok temu

NS

Natalia S

Super energia, ogromne doświadczenie i zadowolenie każdego gościa! Polecam przy małych i dużych eventach. Zawsze niezawodni!

1 rok temu

Źródło: Facebook

MT

Magdalena T

Serdecznie polecam i zachęcam do skorzystania z usług Pawła i Krzyśka! To właśnie ten duet gościł na moim weselu rok temu! Panowie świetnie poprowadzili całą imprezę, goście nie odrywali się od parkietu - ponoć nie mieli czasu pić i jeść, woleli tańczyć do kawałków, które ich kompletnie porwały ;) W tym momencie ukłony dla Krzyśka!:) Wszystkie zabawy, które wcześniej wraz z PM wybraliśmy, zostały doskonałe przeprowadzone przez Pawła - który swoją ikrą i uśmiechem przyciągał tłumy ( i nie jednej koleżance wpadł w oko ;)) Podsumowując, stawiałabym na tych Panów w ciemno!:D

1 rok temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Niepowtarzalność - każde wesele jest inne, nawet jeśli gramy kilka razy w tym samym miejscu, to te wydarzenia tworzą przede wszystkim ludzie, a ci za każdym razem są inni. Zmieszanie wizji Pary Młodej z energią gości zazwyczaj wywołuje fantastyczny i niepowtarzalny efekt.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Krzysztof prowadził i grał na weselach, Paweł podobnie, aż któregoś pięknego dnia poprowadzili i zagrali wspólnie. Nie było trudno zauważyć, że w duecie poczucie humoru i energia, którą mogli zarażać gości były spotęgowane :) Dodatkowo podzielili się obowiązkami, co zdjęło nieco stresu z ich barków.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Osobno gramy od 2010, natomiast razem od 2016

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Nagłośnienie - System HK audio PULSAR Oświetlenie Technologii LED sterowanie za pomocą sterownika DMX Odtwarzacz PIONEER XDJ R1 Mikrofony AKG

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Każdy moment, kiedy parkiet jest pełny, a ludzie się świetnie bawią. Lubimy też moment zaraz po weselu, kiedy zadowolona Para Młoda przekazuje nam pozytywną opinię "na gorąco" :D

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Zazwyczaj spotykamy się z parami dwukrotnie przed weselem. Pierwszy raz przy rezerwacji terminu, a drugi ok. 1-2 tyg. przed weselem, w celu uzgodnienia przebiegu uroczystości. Samo wesele prowadzimy od samego początku do samego końca (standardowo do godziny 4:00)

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Prowadzenie (zabawy oczepinowe, animacja gości) i oprawa muzyczna przyjęcia weselnego. Zapewniamy nagłośnienie oraz oświetlenie parkietu i sali.

Jaki jest Twój styl?

W skrócie - energiczny, inteligentny, z klasą, ale i odrobiną szaleństwa.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Wszystkie Pary Młode były gwiazdami na swoich weselach - bo to one, a nie my mamy odgrywać główną rolę. Druga wspólna cecha to zadowolenie po imprezie ;)

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Miejsce jest tak naprawdę obojętne, ale lubimy plażę. Jeśli chodzi o ludzi - przede wszystkim weseli, kulturalni i chętni do zabawy!

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Pamiętamy wszystkie Pary Młode i każda jest dla Nas wyjątkowa

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Z takimi, które wiedzą, czego chcą, ale też pozwalają nam robić to, co robimy najlepiej ;)

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Przez to że nasza praca jest jednocześnie naszą pasją, każda historia jest ważna zapamiętania. Nie możemy się również doczekać każdego następnego zlecenia

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Jaką prezentujemy muzykę ? Jak wyglądają zabawy i czy mamy jakieś propozycje ? W jaki sposób prowadzimy zabawy oraz animacje ? Czy posiadamy własne nagłośnienie i oświetlenie? Jak ubieramy się na wesela prowadzone przez nas? te i inne odpowiedzi w naszym filmie promo :)

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Lubimy to, co robimy i wiemy jak to robić. Ale jesteśmy elastyczni.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Wspólny smak - podobny gust.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Dobre wyczucie nastroju Pary Młodej i gości poparte wieloletnim doświadczeniem.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Wybierając naszą usługę możecie liczyć na pełen profesjonalizm poparty doświadczeniem

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Bo jak nie My to kto :D

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Piosenka: James Mraz - I'm Yours

Wolne terminy

Kontakt

PiK - Paweł P. i Krzysztof M. Dj - Konferansjer - Animator weselny

facebook

Jana III Sobieskiego 60-688 Poznań

106 km od Kalisza

92 km od Konina

65 km od Leszna

102 km od Ostrowa Wielkopolskiego

85 km od Piły

Poniedziałek

09:00 -22:00

Wtorek

09:00 -22:00

Środa

09:00 -22:00

Czwartek

09:00 -22:00

Piątek

09:00 -22:00

Sobota

09:00 -22:00

Niedziela

09:00 -22:00

Zapraszamy do kontaktu o każdej porze :)

Zobacz Dj-ów w Twoim województwie: