DJ Riki

Szymon Cebrat

DJ Riki

(1)

Jako profesjonalny konferansjer oferuję Państwu najwyższy poziom obsługi wesela, niezapomniane chwile i zabawę do białego rana.

Jestem certyfikowanym DJ-em i mogę zagwarantować, że moja obecność na Weselu pozwoli uczestnikom na szampańską zabawę do białego rana. Posiadam ponad dziesięcioletnie doświadczenie, bogate portfolio imprez okolicznościowych, wesel, studniówek, bankietów i wszelakiego typu okazji gdzie miałem okazję dbać o oprawę sceniczną imprezy. Szybko wzbudzam zaufanie publiczności gwarantując tym samym magiczny nastrój, który pozwoli na zawsze utrwalić tę wyjątkową, weselną noc w pamięci Pary Młodej i ich gości weselnych.

Na co dzień, jestem rezydentem jednego z najpopularniejszych i najbardziej renomowanych klubów w Bielsku-Białej. Ponieważ muzyka jest moją pasją od wielu lat, jestem w stanie precyzyjnie dobrać weselny repertuar tak, by uchwycić nastrój imprezy i dostosować się do klimatu panującego wśród Gości.

Oferta

Oprawa muzyczna wesela

2000 zł - 3000 zł

Poprawiny

1500 zł - 2500 zł

Opinie

5.0

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość muzyki

Ceny

Atmosfera

avatar

Szymon P

Rewelacyjna atmosfera, genialny wybór muzyki, świetne dopasowanie do uczestników Wesela jak i do potrzeb Pary Młodej, solidnie i przystępnie cenowo - czego chcieć więcej? Miałem okazję być na nie jednym Weselu prowadzonym przez tego Pana i zawsze było perfekcyjnie!

2 lata temu

Wolne terminy

Kontakt

DJ Riki

Bielsko-Biała

Polecani z kategorii dj na wesele

DJ & Wodzirej Tomasz Cichy Events
DJ & Wodzirej Tomasz Cichy Events Katowice
Zobacz profil
DJ & WODZIREJ Grzegorz Marecik SHOWLIGHT - DJ Śląsk
DJ & WODZIREJ Grzegorz Marecik SHOWLIGHT - DJ Śląsk Żory
(2)
Zobacz profil
Dj Aro
Dj Aro Pietrzykowice
Zobacz profil
DJ Miks
DJ Miks Bielsko-Biała
(1)
Zobacz profil

Inspiracje ślubne

Zobacz Dj-ów w Twoim województwie: