Heest Events
Heest Events Warszawa
(29)
Zobacz profil
www.djzkrakowa.pl
www.djzkrakowa.pl Kraków
(34)
Zobacz profil
A E-Events Team
A E-Events Team Katowice
(27)
Zobacz profil
Manufaktura Imprez
Manufaktura Imprez Kraków
(16)
Zobacz profil
Twój Dzień

Adam

Twój Dzień

Zdajemy sobie sprawę, że ślub to najważniejszy dzień w Waszym życiu. Z tego względu dbamy o to abyście mogli na nas liczyć już od etapu ustaleń aż po poranek w dniu przyjęcia. Jesteśmy profesjonalistami więc nie zastaniecie nas z drinkiem w ręku podczas przyjęcia.
Grupa Twój Dzień to ludzie, którzy od wielu lat obsługują Wesela oraz inne imprezy okolicznościowe.

Gramy muzykę od lat 60 do muzyki współczesnej, Polską jak i zagraniczną przede wszystkim dostosowując ją do Waszego gustu muzycznego oraz reakcji gości. Dbamy o to , aby całe przyjęcie przebiegało zgodnie z Waszymi oczekiwaniami. Ustalamy jego przebieg wcześniej, a w razie jakichkolwiek zmian natychmiastowo reagujemy, tak , żeby Wasze przyjęcie było Waszym świętem.
Prowadzimy również z klasą i wyczuciem zabawy, które bawią oraz integrują weselników. Oczywiście wcześniej proponujemy Wam kilka z nich abyście mogli idealnie dopasować je gustu Waszego jak i gości.
Gwarantujemy naszą obecność – podpisujemy umowę, która sprawia, że śpicie bez zmartwień! Oczywiście - w przypadku losowej sytuacji typu choroba, nie zostajecie bez obsługi. Ze względu na ilość wykwalifikowanych pracowników, zorganizowanie zastępstwa to żaden problem.

Posiadamy największe zaplecze techniczne w południowej Polsce, pozwalające na realizację do 20 wesel w jednym dniu. Nasz sprzęt jest w bardzo dobrym stanie technicznym i regularnie serwisowany więc podczas imprezy będzie w 100% sprawny. Wesele w plenerze? Pomożemy zarówno w opięciu prądowym jak i przygotowaniu technicznym obiektu!

Posiadamy wiele dodatkowych urządzeń oraz dodatków , dzięki czemu współpracujecie tylko z jednym podwykonawcą. Przy tego typu przyjęciach nie musicie się martwić o całość realizacji – nasz Konferansjer/Wodzirej jest osobą, która przejmie te obowiązki stając się poniekąd event managerem i czuwając aby wszystko przebiegało zgodnie z harmonogramem przyjęcia oraz naszymi ustaleniami.

2400 zł - 50000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

OPRAWA MUZYCZNA

Ciężki dym

Wesele dwujęzyczne

Własne oświetlenie

Oferta

Oprawa muzyczna wesela

2400 zł - 9999 zł

Realizujemy wesela od tych najmniejszych , jak i do bardzo dużych.
Dzięki największemu w Małopolsce zapleczu technicznemu, możemy zrealizować do 10 dużych wesel jednego dnia.
Nasi DJe i Wodzireje to ludzie z pasją i doświadczeniem. Dodatkowym ich atutem jest wiedza z zakresu akustyki oraz oświetlenia, więc są w stanie poradzić sobie w każdej sytuacji.
Oprócz samej oprawy muzyczno - rozrywkowej, posiadamy również fotobudkę , ciężki dym, napisy LED oraz wiele innych dodatków
Posiadamy kilka pakietów cenowych dostosowanych do potrzeb każdego klienta. Oferujemy również pakiet Exclusive , którego wycena jest ustalana na indywidualnym spotkaniu.

W celu uzyskania pełnej oferty zapraszamy do kontaktu.

Poprawiny

1500 zł - 9999 zł

Poprawiny nie stanowią dla nas problemu. Oferujemy obsługę jedno osobową w postaci DJ-a (który jest również konferansjerem) lub dwuosobową czyli DJ i Wodzirej .

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Pracujemy w branży weselnej od 10 lat.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Pracujemy na najwyższej jakości oświetleniu - głowice ruchome, spoty, washe , pary Ledowe oraz wytwornice dymu. Posiadamy nagłośnienie aktywne marek: Turbosound, Mackie, HK audio oraz system Liniowy NAW Red Baron.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Czas wykonania zlecenia jest zależny od ilości wybranego sprzętu oraz dodatkowych atrakcji. Kwestie umowy i spotkania w naszym przypadku są realizowane w kilka dni.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Na podstawową ofertę składa się nagłośnienie , oświetlenie sali tanecznej oraz jednoosobowa obsługa w postaci DJa/Konferansjera.

Kontakt

Twój Dzień

Kraków

Poniedziałek

09:00 -20:00

Wtorek

09:00 -20:00

Środa

09:00 -20:00

Czwartek

09:00 -20:00

Piątek

09:00 -20:00

Sobota

09:00 -20:00

Niedziela

09:00 -17:00

Polecani z kategorii dj na wesele

DJ Adam Kokot
DJ Adam Kokot Tarnowskie Góry
(15)
Zobacz profil
Smoking DJs
Smoking DJs Kraków
(6)
Zobacz profil
KONKRET music - zespół muzyczny / zespół + DJ
KONKRET music - zespół muzyczny / zespół + DJ Kraków
(15)
Zobacz profil
DJ-konferansjer jedyny w POLSCE   ARTYSTA OPERY  ŚPIEWAJĄCY OPEROWO NA WESELU-  wesela POLSKO WŁOSKIE i nie tyko
DJ-konferansjer jedyny w POLSCE ARTYSTA OPERY ŚPIEWAJĄCY OPEROWO NA WESELU- wesela POLSKO WŁOSKIE i nie tyko Kraków
(7)
Zobacz profil

Zobacz Dj-ów w Twoim województwie: