• Usługodawcy
  • Zlecenia ślubne
  • Suknie ślubne
  • Organizer

    Wirtualny Organizer Ślubny

    Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

    Zarejestruj się
  • Blog Lovestory
Anna Latacz fotografia

Anna Latacz

Anna Latacz fotografia

Kościuszki 106/8, Łaziska Górne

(4)
Pokaż telefon

Hej - tu Anna.
Fotografia jest dla mnie wielką literą na początku zdania i kropką na jego końcu, w swoich kadrach zamykam to co od Was płynie. Często a właściwie jak dotąd zawsze, płynie od Was szczęście, miłość, czasem spokój a czasem szaleństwo, ale co najważniejsze płynie od Was PIĘKNO tak po prostu, w każdej postaci…

Przed każdą sesją zastanawiam się co mnie dzisiaj spotka, jaką historię tym razem zobaczę i uwiecznię i tak szalenie się ciesze, że te opowieści mogę zamykać nie tylko na ‚kliszy’ ale również w sercu bo z każdego spotkania z Wami wracam do domu szczęśliwsza i bogatsza o kolejne doświadczenie.

Prywatnie natomiast jestem żoną i mamą dwóch wspaniałych chłopców i to oni są moim napędem do działania, to również dla nich chce się rozwijać i robić to co kocham, bo szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko.

3000 zł - 4000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

SPRZĘT

Canon

Sony

Oferta

Pakiet: Reportaż + Plener

3600 zł - 3600 zł

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

4200 zł - 4200 zł

Plener ślubny

1000 zł - 1000 zł

Reportaż ślubny

3000 zł - 3500 zł

Sesja narzeczeńska

1000 zł - 1000 zł

Opinie

5

4 opinie

Dodaj opinię

KS

Karolina S

Genialna aatmosfera na sesji! A to jest najważniejsze dla zestresowanej pary ? A efekt końcowy 100% lepszy niż nasze wyobrażenia! wspaniałe kadry i klimat zdjęć ❤

7 miesięcy temu

Źródło: Facebook

MN

Magda N

Najlepsze sesje zdjęciowe! uwielbiam spotkania z Anią za aparatem, za każdym razem swoją wizją trafia dokładnie w mój gust. Przepiękne zdjęcia, swobodna atmosfera, mnóstwo śmiechu ❤ gorąco polecam ?

8 miesięcy temu

Źródło: Facebook

MS

Małgorzata S

Polecam, bardzo!!! Ania jest artystką mającą świetne poczucie estetyki - w każdym wnętrzu odnajdzie to magiczne "coś", dzięki czemu zdjęcia są niezwykłe. Jest ciepłą i otwartą osobą, na sesji czułam się bardzo swobodnie (a to przecież bardzo ważne!) A do tego podpowiada, jak się ustawić, żeby zdjęcie miało ręce i nogi. Super spędzony czas, a efekt końcowy przewyższył moje oczekiwania. Z chęcią to powtórzę! ❤️

7 miesięcy temu

Źródło: Facebook

GK

Gustaw K

Polecam z całego serca piękna pamiątka na całe życie

6 miesięcy temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

uwielbiam poznawać Was i Wasze historię by później móc zatrzymywać je na fotografiach, kocham emocje które widzę kiedy stoicie przed moim obiektywem, kawy po naszych spacerach z aparatem. Lubię kiedy przy obróbce ciągle dźwiga mi się kącik ust do góry bo przeżywam to jeszcze raz

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Dawno temu, kiedy jeszcze nie miałam ani dobrego sprzętu ani nawet wielu umiejętności znajomi docenili to co robię i zaprosili mnie na swój ślub... później była długa przerwa na studia, pracę w wyuczonym zawodzie ale wciąż czegoś mi w życiu brakowało... dlatego w tym roku postawiłam wszystko na jedną kartę by móc robić to co kocham ;)

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

rok

Na jakim sprzęcie pracujesz?

body canon obiektywy canon i sigma art

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

first look

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

bywa różnie, jednak jestem z tych typów niecierpliwych i wiem jak to jest czekać na swoje ślubne fotografie, dlatego staram się oddać materiał jak najszybciej.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

moja podstawowa oferta to 3 pakiety 1. sam reportaż 2. reportaż i sesja narzeczeńska bądź ślubna 3. reportaż sesja narzeczeńska i ślubna poza tym wykonuje również same sesje narzeczeńskie i ślubne

Jaki jest Twój styl?

wydaje mi się, że mocno mnie kieruje w klimaty boho, retro, rustykalne... ale tak doprawdy nie lubię się ograniczać i pomimo tego, że gdzieś tam moja fotografia zmierza w tym właśnie kierunku, próbuje czasem to przełamać ;)

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

zdecydowanie są najsympatyczniejsi na świecie ;)

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

bardzo marzy mi się ślub w plenerze, okraszony światłem świec, przytulnych kocy, i przeplatany trochę taneczną trochę jazzową muzyką ;)

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

wszystkie Pary są dla mnie wyjątkowe ;)

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

otwartymi na pomysły, na mnie, na świat ;)

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

jest wiele takich chwil, które będę wspominać przez długie długie lata ;)

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

jeśli robimy sesje narzeczeńską pierwszym pytaniem po ustaleniu terminu jest " czy mamy się jakoś przygotować?" Swoim Parą wysyłam plik PDF, który dla nich stworzyłam i w którym wyjaśniam co mogą zrobić by nasze spotkanie było owocne ;) co ubrać, co zabrać, itp. po podpisaniu umowy ślubnej moje pary w gratisie dostają też PDF z podpowiedziami odnośnie ślubu i przyjęcia a także e-book o tym jak zminimalizować koszty bawiąc się trochę w Zosię Samosię. Dzięki tym dodatkom wiele pytań zostaje rozwianych już na początku ;)

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

dla mnie najważniejsze jest by znaleźć takiego usługodawcę z którym naprawdę się polubimy ;)

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

myślę, że najlepszą stroną mnie jest to, że trochę więcej czuje i widzę ;)

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

staram się nie tylko być fotografem ale również wsparciem!

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

przygoda! Nie lubię bardzo ustawianych póz, wolę gdy wszystko na sesji dzieje się naturalnie;) już po kliku swoich sesjach wiedziałam, że muszę znaleźć swoją metodę na to by nawet najbardziej spięta para poczuła się wyluzowana i by nawet te "ustawiane" zdjęcia miały w sobie emocje i choć odrobinę ruchu. Znalazłam!

Kontakt

Anna Latacz fotografia

facebook website instagram

Kościuszki 106/8 43-170 Łaziska Górne

81 km od Krakowa

18 km od Katowic

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: