Kwiecień Plecień Studio
Kwiecień Plecień Studio Gdańsk
(5)
Zobacz profil
Fotografy
Fotografy Toruń
(42)
Zobacz profil
Czułe Kadry
Czułe Kadry Legionowo
(32)
Zobacz profil
Marta Sulkowska - Fotografia
Marta Sulkowska - Fotografia Gdynia
(4)
Zobacz profil
Arek Stankiewicz

Arek Stankiewicz

Arek Stankiewicz

Olsztyn

O nas

Jestem doświadczonym fotografem ślubnym. Swoją pracę wykonuję z pasją ! To ważne. Dzięki temu, a także mojemu zaangażowaniu, warsztatowi oraz co niezwykle ważne, dobremu, pozytywnemu podejściu do pracy i ludzi, wykonuję oryginalne, radosne, pozbawione kiczu i patosu, naturalne i opierające się chwilowym modom zdjęcia.
Niezwykle duży nacisk kładę na dobrą atmosferę pracy, to ma ogromny wpływ na zdjęcia. Dzięki temu, możecie się poczuć swobodnie. Dzięki temu, na zdjęciach będzie widać to co najważniejsze: ludzi w ważnym i pięknym momencie życia, uśmiech, blask w oczach. O to chodzi!

PRZEDZIAŁ CENOWY

2400 zł - 5000 zł

Oferta - Arek Stankiewicz

Reportaż ślubny

1900 zł - 2300 zł

Reportaż ślubny, od przygotowań aż do oczepin włącznie. Dyskretna i elegancka fotorelacja zawierająca najważniejsze momenty uroczystości i zabawy weselnej. Co najmniej 200 fotografii na 2 okolicznościowych płytach DVD , lub pendrive w eleganckiej oprawie.

Plener ślubny

800 zł - 2000 zł

Plener ślubny , dopasowany do Waszych oczekiwań , Od 2 godzin po plener zagraniczny.

Pakiet: Reportaż + Plener

3000 zł - 5000 zł

Reportaż ślubny, od przygotowań aż do oczepin włącznie. Dyskretna i elegancka fotorelacja zawierająca najważniejsze momenty uroczystości i zabawy weselnej. Co najmniej 400 fotografii na 2 okolicznościowych płytach DVD , lub pendrive w eleganckiej oprawie. Album ślubny i plenerowa sesja zdjęciowa w innym dniu.

Opinie - Arek Stankiewicz

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

od 2010 roku.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Podstawowa i najpopularniejsza oferta zawiera klasyczny reportaż ślubny , uwzględniający najważniejsze wydarzenia tego dnia od przygotowań do oczepin włącznie , plener fotograficzny w dowolnym uzgodnionym dniu , a także album ślubny 30 x 30 cm - 20 stron oraz pendrive w ozdobnym etui. Reportaż to nie mniej niż 400 fotografii w formie elektronicznej.

Jaki jest styl Twoich zdjęć?

Stawiam na żywe , reportażowe zdjęcia , emocjonalne , zabawne i wzruszające. Jeśli chodzi wygląd zdjęć to dbam o to by były naturalne , staram się nie ulegać chwilowym modom i trzymać swój własny , oczywiście podlegający naturalnym zmianom , styl . Preferuję naturalne kolory , jasną paletę barw , kolory kontrastowe i żywe choć naturalne. Nie zabielam zdjęć ani nie zabrudzam nadmiernymi efektami.

Kontakt - Arek Stankiewicz

Arek Stankiewicz

Polecani z kategorii fotograf ślubny

Paulina Czeszejko
Paulina Czeszejko Kwidzyn
(24)
Zobacz profil
3FILM | Opowiadamy historie
3FILM | Opowiadamy historie Suwałki
(23)
Zobacz profil
RomVideoStudio
RomVideoStudio Olsztyn
Zobacz profil
Artystycznie Ewa Kuliś
Artystycznie Ewa Kuliś Olsztyn
(12)
Zobacz profil

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: