Marta Sulkowska - Fotografia
Marta Sulkowska - Fotografia Gdynia
(1)
Zobacz profil
Koto Foto
Koto Foto Olsztyn
(19)
Zobacz profil
Photomarketing Szymańscy
Photomarketing Szymańscy Olsztyn
(4)
Zobacz profil
Fotografia i Film Ślubny
Fotografia i Film Ślubny Olsztyn
(1)
Zobacz profil
Damian Lemański Fotograf

Damian Lemański

Damian Lemański Fotograf

(9)

Cześć!
Kim jestem? :)
Fotografia i podróże to dwie największe pasje mojego życia.
Nie lubię szufladkowania, więc nie bardzo przepadam za nazywaniem siebie fotografem ślubnym:) Jak już to po prostu fotografem, ponieważ fotografuję nie tylko śluby (co możecie zauważyć na mojej stronie).
Jednak jak już mam się określić jednym słowem to najodpowiedniejszym jest marzyciel :) Uwielbiam marzyć :) O pięknym święcie, kochających się ludziach, kosmosie, dzikich krainach, które chciałbym odwiedzić. Oczywiście staram się te marzenia również realizować. Kilka lat temu (w 2011 roku) bez żadnego planu wybrałem się z plecakiem do Ameryki Południowej. 181 dni włóczyłem się po tym przepięknym kontynencie (zrealizowałem też film z tej wyprawy - "181"). Była to realizacja chłopięcego marzenia odkrywania świata, bycia wolnym, a także, jak to nazywam, mój własny egzamin dojrzałości. Z kolei w roku 2015 postanowiłem zrealizować kolejne tego typu marzenie. Z racji, iż uwielbiam naturę, ogromne puste przestrzenie i rowerowanie, zamarzyło mi się ujrzeć Saharę z perspektywy rowerowego siodełka. I tak, wychodząc naprzeciw temu marzeniu, 5 października 2015 roku wyciągnąłem moją Czarną Perłę z piwnicy i ruszyłem z mojego małego miasteczka, Korsz na Mazurach, z marzeniem dotarcia do Dakaru w Senegalu. Po 171 dniach w drodze udało mi się ukończyć mój własny rajd Dakar:) Będąc egoistą, który stara się myśleć nie tylko o sobie, podczas tej wyprawy wspólnie z Fundacją Usłyszeć Afrykę, zbierałem pieniądze na edukację głuchoniemej dziewczynki z Senegalu, Makane Dieng, którą poznałem u celu.

Uwielbiam opowiadać historie zakochanych ludzi i pojadę wszędzie, by to zrobić. Tak prawdziwie zakochanych, dla których dzień ślubu jest okazją do zapewnienia ukochanej osoby o swojej miłości.

Jeśli chciałabyś/chciałbyś, abym opowiedział historię Twojej miłości to teraz Ty napisz mi coś o sobie:) Opowiedz mi o swoich marzeniach i planach:) damianlemanski.com @LemanskiWeddings

2500 zł - 5000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

SPRZĘT

Fujifilm

Nikon

Oferta

Sesja narzeczeńska

800 zł - 800 zł

Sesja narzeczeńska/rodzinna/indywidualna / 800 PLN


Sesja plenerowa lub domowa w wybranym dniu /ok. 2 godziny zdjęć/ oddanych zostaje ok. 30-40 obrobionych fotografii (na DVD lub pendrive) i 20 wydruków formatu 15x21 cm. Plus prezent niespodzianka.
Należy doliczyć dojazd.

Reportaż ślubny

2500 zł - 4400 zł

PAKIET ZŁOTY / 4 400 PLN
[Przygotowania + Ślub + Wesele + Sesja Narzeczeńska GRATIS]
Całodniowy reportaż z dnia ślubu.
Zawiera: przygotowania (wymienne na sesję plenerową), zaślubiny w kościele lub USC oraz przyjęcie weselne do końca oczepin (ok. 1 w nocy). Dodatkowo sesja narzeczeńska przed ślubem GRATIS.
Oddanych zostaje minimum 400 obrobionych fotografii (pendrive) oraz 80 wydruków 15x23 cm. 10 natychmiastowych zdjęć z Instaxa (a'la Polaroid) w prezencie plus możliwość dokupienia większej ilości (po wcześniejszym uzgodnieniu). Plus prezent niespodzianka.
Należy dodać koszt dojazdu i nocleg.

PAKIET SREBRNY / 3 800 PLN
[Ślub + Wesele]
Reportaż z dnia ślubu bez przygotowań. 
Zawiera: zaślubiny w kościele lub USC oraz przyjęcie weselne do końca oczepin (ok. 1 w nocy). Oddanych zostaje minimum 300 obrobionych fotografii (pendrive) oraz 40 wydruków 15x23 cm. 10 natychmiastowych zdjęć z Instaxa (a'la Polaroid) w prezencie plus możliwość dokupienia większej ilości (po wcześniejszym uzgodnieniu). Plus prezent niespodzianka.
Należy dodać koszt dojazdu i nocleg.

PAKIET BRĄZOWY / 2 500 PLN
[Ślub + Uroczysty Obiad]
Reportaż z zaślubin. 
Zawiera: zaślubiny w kościele lub USC oraz uroczysty obiad (ok. 2 godziny zdjęć podczas obiadu). Oddanych zostaje minimum 150 obrobionych fotografii (pendrive) oraz 40 wydruków 15x23 cm. Plus prezent niespodzianka. Należy dodać koszt dojazdu.

Plener ślubny

1000 zł - 1000 zł

Plener ślubny / 1000 PLN
Sesja plenerowa w wybranym dniu /ok. 2 godziny zdjęć/ oddanych zostaje minimum 30-40 obrobionych fotografii (na DVD lub pendrive) i 20 wydruków formatu 15x21cm. Plus prezent niespodzianka.

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

5000 zł - 5000 zł

PAKIET PLATYNOWY / 5 000 PLN
[Przygotowania + Ślub + Wesele + Sesja Ślubna + Sesja Narzeczeńska GRATIS]
Całodniowy reportaż z dnia ślubu plus sesja plenerowa oraz sesja narzeczeńska GRATIS. 
Zawiera: przygotowania, zaślubiny w kościele lub USC, przyjęcie weselne do końca oczepin (ok. 1 w nocy) oraz sesję plenerową innego dnia. Dodatkowo sesja narzeczeńska przed ślubem GRATIS.
Oddanych zostaje minimum 500 obrobionych fotografii (pendrive) oraz 100 wydruków 15x23 cm. 10 natychmiastowych zdjęć z Instaxa (a'la Polaroid) w prezencie plus możliwość dokupienia większej ilości (po wcześniejszym uzgodnieniu). Plus prezent niespodzianka.
Należy dodać koszt dojazdu i nocleg.

Opinie

5

9 opinii

Dodaj opinię

PW

Paulina W

Z czystym sumieniem i bez zawahania polecamy Damiana do uwiecznienia Waszego najważniejszego dnia w życiu. Bardzo skromny człowiek, który za pomocą obiektywu w magiczny sposób uchwyci najpiękniejsze momenty. Każde zdjęcie, które od niego otrzymaliśmy zachwyca. 🥰😍Nie tylko nas, ale wszystkich naszych znajomych. Człowiek z wielkim sercem, niesamowitym talentem i kreatywnymi pomysłami. Aż żal, że współpraca z nim tak szybko się kończy😔 Polecamy! I powiemy to jeszcze raz: dziękujemy za niesamowitą pamiątkę ślubną i wyjątkową sesje plenerową. Nie mogliśmy wybrać lepiej! 😊 Paulina & Łukasz ❤️

7 miesięcy temu

Źródło: Facebook

OT

Ola T

Chcieliśmy z całego serca podziękować za przepiękne zdjęcia z naszego ślubu i wesela. Nie wyobrażam sobie, aby można to było zrobić lepiej!! Powtarzam: wybór Damiana Lemańskiego na fotografa na ślubie to (poza wyborem męża) najlepsza decyzja, jaką podjęłam w tym roku! :) Zdjęcia są naturalne, a jednocześnie w artystyczny sposób uchwycone, nie ma w nich sztuczności ani kiczu, jak to u wielu ślubnych fotografów bywa. Myślę, że po obejrzeniu portfolio Damiana, nikt nie będzie miał wątpliwości, że to wrażliwy artysta, a nie rzemieślnik, który za pomocą aparatu potrafi z każdego wydobyć piękno. Nasi znajomi też nie mogą wyjść z zachwytu nad zdjęciami ze ślubu, które wykonał Damian i wszyscy dopytują "Skąd wyście go wzięli? On jest genialny!" :) Podpisujemy się pod tym obiema rękoma. Mamy najpiękniejszą pamiątkę, jaką można sobie wyobrazić!! 😍 Ola & Maciek

8 miesięcy temu

Źródło: Facebook

KS

Katarzyna S

Jako mama i teściowa również bardzo często wracam do zdjęć Damiana. Widać artystyczną, wrażliwą duszę, która w fotografiach potrafi ukazać piękno danej chwili. Dziękuję za zdjęcia i sesję Oli i Rafała :)

1 rok temu

Źródło: Facebook

KK

Katarzyna K

Dusza Artysty. Wyjątkowy fotograf i wyjątkowy człowiek.

1 rok temu

Źródło: Facebook

MP

Marcin P

Nigdy nie znajdziecie fotografa z lepszym wyczuciem chwili, który skomponuje tak dobre kadry i będzie się odznaczał tak wielką skromnością jak Damian. Rozmawiając z nim nigdy nie doświadczyliśmy uczucia jakbyśmy byli obsługiwani przez firmę robiącą zdjęcia, ale przez człowieka, który szczerze kocha to co robi i któremu na nas zależy. Dzięki wielkie za towarzyszenie nam w tych wyjątkowych chwilach, które spędziliśmy razem w dniu ślubu i na wyjeździe w górach. Twoja wrażliwość i serce włożone w fotografie pozwolą nam przeżywać te chwile już zawsze.

1 rok temu

Źródło: Facebook

AK

Agnieszka K

Damian, dziękujemy Ci za to, że fantastycznie uwieczniłeś dzień naszego ślubu. Twoje reporterskie oko wyłapało najlepsze momenty z udziałem naszych gości. Współpracę z Tobą także bardzo cenimy od pierwszego spotkania aż do pożegnania. Widać było, że robisz to z pasją. Z radością będziemy wspominać ten dzień patrząc na te zdjęcia 😊 Polecamy!!!❤

1 rok temu

Źródło: Facebook

MC

Michał C

Do zdjęć wracamy co chwila, i nie tylko dlatego że był to nasz wielki dzień a również, że są to zdjęcia z których mamy za każdym razem banany na twarzach. Mistrzowskie ujęcia, nietuzinkowe. Co jest równie ważne - jest to profesjonalista w każdym calu, z ogromem pozytywnej energi (udziela się :)). Goście do dziś się nim zachwycają (masakra - zamiast nami;)) Polecamy z całego serca.

2 lata temu

Źródło: Facebook

MM

Martyna M

Nieskromnie napisze, ze mam najpiękniejsze zdjęcia ślubne na świecie � polecamy wszystkim. Jeden człowiek a zdjęcia z każdego ujęcia, do dziś zastanawiamy się czy sklonował się podczas przyjęcia � bardzo kreatywny, przemiły, profesjonalny, gustowny i przy tym wszystkim skromny człowiek � Nie wiem jak to zrobił, ale nie było zdjęcia które mi się nie podobało. Taki prawdziwym fotograf z weselnego snu � pozdrawiamy z pięknych Mazur !!!

2 lata temu

Źródło: Facebook

KJ

Katarzyna J

Wspaniały fotograf! Chwyta emocje, które są widocznie na każdej fotografii���. Polecam każdemu, kto ceni sobie uwiecznianie pięknych, ważnych, szczególnych momentów w swoim życiu! Damian sprosta każdemu fotograficznemu wyzwaniu!

2 lata temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Z parami młodymi współpracuję od ponad 10 lat.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Najpiękniejsze momenty to te, w których widzę w oczach Par Młodych miłość, gdy spoglądają na siebie, gdy przyrzekają sobie miłość do końca życia, gdy się uśmiechają.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Przygotowanie zdjęć do odbioru zajmuje mi około miesiąca.

Jaki jest Twój styl?

Mam styl reporterski. Patrze i staram się uchwycić czyste uczucia, zapisać emocjonalny przebieg tego wyjątkowego dnia.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Każdy ślub kochających się ludzi jest wyjątkowy. Ważne, aby zakochani wiedzieli, że robią to dla siebie, nie dla nikogo innego.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Najlepiej współpracuje mi się z osobami, którym szczerze podoba się moja twórczość, i które mi ufają.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Młodym Parom zawsze życzę, by czuły się dobrze we współpracy w ramach swojego ślubu. Jest to prawdopodobnie najważniejszy dzień w ich życiu, więc nie potrzeba im więcej stresów i nerwów. Nawet jeśli Para Młoda nie wybiera finalnie mnie, jako swojego fotografa, to życzę im, by byli jak najbardziej zadowoleni z fotografa:)

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Chciałbym, aby Pary Młode wybierały mnie nie dlatego, że powinny, ale dlatego, że chcą, dlatego, że moja wrażliwość jest im bliska i chciałyby, aby ich Wyjątkowy Dzień był zapisany na fotografiach właśnie w taki sposób, w jaki ja to robię. Nie zależy mi na jak największej liczbie zleceń, ale na współpracy z osobami, którym podobają się akurat moje fotografie, ponieważ jak jest zrozumienie, akceptacja i zaufanie to powstają najlepsze ujęcia.

Wolne terminy

Kontakt

Damian Lemański Fotograf

Olsztyn

175 km od Warszawy

Polecani z kategorii fotograf ślubny

Studio Neverland - Wojciech Czerniewicz
Studio Neverland - Wojciech Czerniewicz Olsztyn
(2)
Zobacz profil
Obiektyw Wesela
Obiektyw Wesela Olsztyn
(1)
Zobacz profil
www pienkawa pl - Film Fotogrfia Dron Fotobudka Fotoksiążki
www pienkawa pl - Film Fotogrfia Dron Fotobudka Fotoksiążki Olsztyn
(5)
Zobacz profil
Adam Radek fotograf
Adam Radek fotograf Olsztyn
Zobacz profil

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: