Ślubny Obiektyw
Ślubny Obiektyw Warszawa
(8)
Zobacz profil
Kwiecień Plecień Studio
Kwiecień Plecień Studio Gdańsk
(5)
Zobacz profil
Czułe Kadry - duet fotografów ślubnych
Czułe Kadry - duet fotografów ślubnych Legionowo
(41)
Zobacz profil
Fotografy
Fotografy Toruń
(45)
Zobacz profil
Damian Lemański Fotograf

Damian Lemański

Damian Lemański Fotograf

(9)

O nas

Cześć!
Kim jestem? :)
Fotografia i podróże to dwie największe pasje mojego życia.
Nie lubię szufladkowania, więc nie bardzo przepadam za nazywaniem siebie fotografem ślubnym:) Jak już to po prostu fotografem, ponieważ fotografuję nie tylko śluby (co możecie zauważyć na mojej stronie).
Jednak jak już mam się określić jednym słowem to najodpowiedniejszym jest marzyciel :) Uwielbiam marzyć :) O pięknym święcie, kochających się ludziach, kosmosie, dzikich krainach, które chciałbym odwiedzić. Oczywiście staram się te marzenia również realizować. Kilka lat temu (w 2011 roku) bez żadnego planu wybrałem się z plecakiem do Ameryki Południowej. 181 dni włóczyłem się po tym przepięknym kontynencie (zrealizowałem też film z tej wyprawy - "181"). Była to realizacja chłopięcego marzenia odkrywania świata, bycia wolnym, a także, jak to nazywam, mój własny egzamin dojrzałości. Z kolei w roku 2015 postanowiłem zrealizować kolejne tego typu marzenie. Z racji, iż uwielbiam naturę, ogromne puste przestrzenie i rowerowanie, zamarzyło mi się ujrzeć Saharę z perspektywy rowerowego siodełka. I tak, wychodząc naprzeciw temu marzeniu, 5 października 2015 roku wyciągnąłem moją Czarną Perłę z piwnicy i ruszyłem z mojego małego miasteczka, Korsz na Mazurach, z marzeniem dotarcia do Dakaru w Senegalu. Po 171 dniach w drodze udało mi się ukończyć mój własny rajd Dakar:) Będąc egoistą, który stara się myśleć nie tylko o sobie, podczas tej wyprawy wspólnie z Fundacją Usłyszeć Afrykę, zbierałem pieniądze na edukację głuchoniemej dziewczynki z Senegalu, Makane Dieng, którą poznałem u celu.

Uwielbiam opowiadać historie zakochanych ludzi i pojadę wszędzie, by to zrobić. Tak prawdziwie zakochanych, dla których dzień ślubu jest okazją do zapewnienia ukochanej osoby o swojej miłości.

Jeśli chciałabyś/chciałbyś, abym opowiedział historię Twojej miłości to teraz Ty napisz mi coś o sobie:) Opowiedz mi o swoich marzeniach i planach:) damianlemanski.com @LemanskiWeddings

PRZEDZIAŁ CENOWY

2500 zł - 5000 zł

SPRZĘT

Fujifilm

Nikon

Oferta - Damian Lemański Fotograf

Sesja narzeczeńska

800 zł - 800 zł

Sesja narzeczeńska/rodzinna/indywidualna / 800 PLN


Sesja plenerowa lub domowa w wybranym dniu /ok. 2 godziny zdjęć/ oddanych zostaje ok. 30-40 obrobionych fotografii (na DVD lub pendrive) i 20 wydruków formatu 15x21 cm. Plus prezent niespodzianka.
Należy doliczyć dojazd.

Reportaż ślubny

2500 zł - 4400 zł

PAKIET ZŁOTY / 4 400 PLN
[Przygotowania + Ślub + Wesele + Sesja Narzeczeńska GRATIS]
Całodniowy reportaż z dnia ślubu.
Zawiera: przygotowania (wymienne na sesję plenerową), zaślubiny w kościele lub USC oraz przyjęcie weselne do końca oczepin (ok. 1 w nocy). Dodatkowo sesja narzeczeńska przed ślubem GRATIS.
Oddanych zostaje minimum 400 obrobionych fotografii (pendrive) oraz 80 wydruków 15x23 cm. 10 natychmiastowych zdjęć z Instaxa (a'la Polaroid) w prezencie plus możliwość dokupienia większej ilości (po wcześniejszym uzgodnieniu). Plus prezent niespodzianka.
Należy dodać koszt dojazdu i nocleg.

PAKIET SREBRNY / 3 800 PLN
[Ślub + Wesele]
Reportaż z dnia ślubu bez przygotowań. 
Zawiera: zaślubiny w kościele lub USC oraz przyjęcie weselne do końca oczepin (ok. 1 w nocy). Oddanych zostaje minimum 300 obrobionych fotografii (pendrive) oraz 40 wydruków 15x23 cm. 10 natychmiastowych zdjęć z Instaxa (a'la Polaroid) w prezencie plus możliwość dokupienia większej ilości (po wcześniejszym uzgodnieniu). Plus prezent niespodzianka.
Należy dodać koszt dojazdu i nocleg.

PAKIET BRĄZOWY / 2 500 PLN
[Ślub + Uroczysty Obiad]
Reportaż z zaślubin. 
Zawiera: zaślubiny w kościele lub USC oraz uroczysty obiad (ok. 2 godziny zdjęć podczas obiadu). Oddanych zostaje minimum 150 obrobionych fotografii (pendrive) oraz 40 wydruków 15x23 cm. Plus prezent niespodzianka. Należy dodać koszt dojazdu.

Plener ślubny

1000 zł - 1000 zł

Plener ślubny / 1000 PLN
Sesja plenerowa w wybranym dniu /ok. 2 godziny zdjęć/ oddanych zostaje minimum 30-40 obrobionych fotografii (na DVD lub pendrive) i 20 wydruków formatu 15x21cm. Plus prezent niespodzianka.

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

5000 zł - 5000 zł

PAKIET PLATYNOWY / 5 000 PLN
[Przygotowania + Ślub + Wesele + Sesja Ślubna + Sesja Narzeczeńska GRATIS]
Całodniowy reportaż z dnia ślubu plus sesja plenerowa oraz sesja narzeczeńska GRATIS. 
Zawiera: przygotowania, zaślubiny w kościele lub USC, przyjęcie weselne do końca oczepin (ok. 1 w nocy) oraz sesję plenerową innego dnia. Dodatkowo sesja narzeczeńska przed ślubem GRATIS.
Oddanych zostaje minimum 500 obrobionych fotografii (pendrive) oraz 100 wydruków 15x23 cm. 10 natychmiastowych zdjęć z Instaxa (a'la Polaroid) w prezencie plus możliwość dokupienia większej ilości (po wcześniejszym uzgodnieniu). Plus prezent niespodzianka.
Należy dodać koszt dojazdu i nocleg.

Opinie - Damian Lemański Fotograf

5

9 opinii

Dodaj opinię

PW

Paulina W

Z czystym sumieniem i bez zawahania polecamy Damiana do uwiecznienia Waszego najważniejszego dnia w życiu. Bardzo skromny człowiek, który za pomocą obiektywu w magiczny sposób uchwyci najpiękniejsze momenty. Każde zdjęcie, które od niego otrzymaliśmy zachwyca. ??Nie tylko nas, ale wszystkich naszych znajomych. Człowiek z wielkim sercem, niesamowitym talentem i kreatywnymi pomysłami. Aż żal, że współpraca z nim tak szybko się kończy? Polecamy! I powiemy to jeszcze raz: dziękujemy za niesamowitą pamiątkę ślubną i wyjątkową sesje plenerową. Nie mogliśmy wybrać lepiej! ? Paulina & Łukasz ❤️

3 lata temu

Źródło: Facebook

OT

Ola T

Chcieliśmy z całego serca podziękować za przepiękne zdjęcia z naszego ślubu i wesela. Nie wyobrażam sobie, aby można to było zrobić lepiej!! Powtarzam: wybór Damiana Lemańskiego na fotografa na ślubie to (poza wyborem męża) najlepsza decyzja, jaką podjęłam w tym roku! :) Zdjęcia są naturalne, a jednocześnie w artystyczny sposób uchwycone, nie ma w nich sztuczności ani kiczu, jak to u wielu ślubnych fotografów bywa. Myślę, że po obejrzeniu portfolio Damiana, nikt nie będzie miał wątpliwości, że to wrażliwy artysta, a nie rzemieślnik, który za pomocą aparatu potrafi z każdego wydobyć piękno. Nasi znajomi też nie mogą wyjść z zachwytu nad zdjęciami ze ślubu, które wykonał Damian i wszyscy dopytują "Skąd wyście go wzięli? On jest genialny!" :) Podpisujemy się pod tym obiema rękoma. Mamy najpiękniejszą pamiątkę, jaką można sobie wyobrazić!! ? Ola & Maciek

4 lata temu

Źródło: Facebook

KS

Katarzyna S

Jako mama i teściowa również bardzo często wracam do zdjęć Damiana. Widać artystyczną, wrażliwą duszę, która w fotografiach potrafi ukazać piękno danej chwili. Dziękuję za zdjęcia i sesję Oli i Rafała :)

4 lata temu

Źródło: Facebook

KK

Katarzyna K

Dusza Artysty. Wyjątkowy fotograf i wyjątkowy człowiek.

5 lat temu

Źródło: Facebook

MP

Marcin P

Nigdy nie znajdziecie fotografa z lepszym wyczuciem chwili, który skomponuje tak dobre kadry i będzie się odznaczał tak wielką skromnością jak Damian. Rozmawiając z nim nigdy nie doświadczyliśmy uczucia jakbyśmy byli obsługiwani przez firmę robiącą zdjęcia, ale przez człowieka, który szczerze kocha to co robi i któremu na nas zależy. Dzięki wielkie za towarzyszenie nam w tych wyjątkowych chwilach, które spędziliśmy razem w dniu ślubu i na wyjeździe w górach. Twoja wrażliwość i serce włożone w fotografie pozwolą nam przeżywać te chwile już zawsze.

5 lat temu

Źródło: Facebook

AK

Agnieszka K

Damian, dziękujemy Ci za to, że fantastycznie uwieczniłeś dzień naszego ślubu. Twoje reporterskie oko wyłapało najlepsze momenty z udziałem naszych gości. Współpracę z Tobą także bardzo cenimy od pierwszego spotkania aż do pożegnania. Widać było, że robisz to z pasją. Z radością będziemy wspominać ten dzień patrząc na te zdjęcia ? Polecamy!!!❤

5 lat temu

Źródło: Facebook

MC

Michał C

Do zdjęć wracamy co chwila, i nie tylko dlatego że był to nasz wielki dzień a również, że są to zdjęcia z których mamy za każdym razem banany na twarzach. Mistrzowskie ujęcia, nietuzinkowe. Co jest równie ważne - jest to profesjonalista w każdym calu, z ogromem pozytywnej energi (udziela się :)). Goście do dziś się nim zachwycają (masakra - zamiast nami;)) Polecamy z całego serca.

5 lat temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Z parami młodymi współpracuję od ponad 10 lat.

Jaki jest styl Twoich zdjęć?

Mam styl reporterski. Patrze i staram się uchwycić czyste uczucia, zapisać emocjonalny przebieg tego wyjątkowego dnia.

Kontakt - Damian Lemański Fotograf

Damian Lemański Fotograf

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Olsztyn

Polecani z kategorii fotograf ślubny

BuuArtPhoto | Fotografia i Film
BuuArtPhoto | Fotografia i Film Ełk
(27)
Zobacz profil
3FILM | Emocjonalne filmy ślubne
3FILM | Emocjonalne filmy ślubne Suwałki
(23)
Zobacz profil
Fotobudka 360 Olsztyn
Fotobudka 360 Olsztyn Olsztyn
Zobacz profil
Artystycznie Ewa Kuliś
Artystycznie Ewa Kuliś Olsztyn
(12)
Zobacz profil

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: