Daria Cholewa ART fotografia

Daria Cholewa

Daria Cholewa ART fotografia

(5)
Pokaż telefon

Zapraszam do współpracy - chętnie uwiecznię dla Państwa jeden z najpiękniejszych dni w życiu.
Pracuję na terenie całej Polski, mam rozsądne ceny, jestem otwarta na pomysły i propozycje.
Mam mnóstwo pomysłów, które tylko czekają na realizację.
Chętnie Państwa poznam i dostosuję się z klimatem sesji.
Zapraszam do kontaktu!
Daria.

1200 zł - 3000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

SPRZĘT

Canon

Oferta

Sesja narzeczeńska

500 zł - 500 zł

Zapraszam na sesję w dobrym klimacie!
Jeżeli macie Państwo ochotę uwiecznić swoje uczucie jeszcze przed ślubem - chętnie zorganizuję dla nas czas i miejsce!
Cena zależna od warunków - do negocjacji.

Reportaż ślubny

1200 zł - 1200 zł

Pracuję z Państwem od przygotowań, poprzez mszę świętą, aż do weselnej ceremonii - do godziny 01:00 w nocy - wraz z oczepinami.
Cena zależna od warunków i do negocjacji.
Zapraszam do kontaktu.

Plener ślubny

500 zł - 500 zł

...czyli to co, zwykle najpiękniejsze! Spędzę z Państwem nie parę godzin, a cały dzień, jeśli zajdzie taka potrzeba! Takie okazje się nie powtarzają... doceniam i wykorzystuję każdą chwilę!
Cena zależna od warunków i do negocjacji.
Zapraszam do kontaktu.

Pakiet: Reportaż + Plener

1300 zł - 1300 zł

Pracuję z Państwem od przygotowań, poprzez mszę świętą, aż do weselnej ceremonii - do godziny 01:00 w nocy - wraz z oczepinami.
Dodatkowo, zwykle kilka dni po weselu spędzam z Państwem dzień i uwieczniam piękne chwile, w magicznych miejscach.
Cena zależna od warunków i do negocjacji.
Zapraszam do kontaktu.

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

1500 zł - 1500 zł

Pakiet, prócz reportażu weselnego i sesji plenerowej, obejmuje również sesję narzeczeńską w dobrym klimacie.
Cena zależnie od warunków - do negocjacji.
Zapraszam!

Opinie

5.0

5 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość zdjęć

Ceny

Atmosfera

AZ

Anna Z

Pani Daria jest naprawdę wspaniałą osobą! Zdjęcia wykonuje profesjonalnie i widać, że robi to, co kocha! Polecamy ją z mężem, na pewno zgłosimy się do sesji brzuszkowej, komunijnej i każdej innej! Polecamy dziewczynę! :)

8 miesięcy temu

AZ

Anna Z

Pani Daria jest naprawdę wspaniałą osobą! Zdjęcia wykonuje profesjonalnie i widać, że robi to, co kocha! Polecamy ją z mężem, na pewno zgłosimy się do sesji brzuszkowej, komunijnej i każdej innej! Polecamy dziewczynę! :)

8 miesięcy temu

RI

Robert I

Gorąco polecamy. Bardzo miła pani zrobiła nam piękne zdjęcia. Jesteśmy zadowoleni, rodzina też. Widać, że pani Daria robi to co kocha.

1 rok temu

D

Dorota

Najlepsza Pani Fotograf na świecie ! Pomysłowa, uśmiechnięta i zawsze profesjonalna ! Zdjęcia -ekstra , POLECAM !

1 rok temu

:

:)

Rewelacja- otwartość, oryginalność i skromność Pani Fotograf, takt, pomysłowość , a przy tym umiejętność uchwycenia tego,,czegoś\'\' i znakomita jakość zdjęć ! Wszystko można uzgodnić, nie ma tematów tabu. Dla mnie super, szczerze polecam !

1 rok temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Chyba to... że tak naprawdę jest to moja pasja i hobby, jedynie formalnie nazywane "pracą". Kocham to, co robię i robię to, co kocham. Po drugie: na ślubie zawsze czuję się jak członek rodziny! Nie wiem, jak Państwo i rodzina to robicie, ale za każdym razem czuję niczym się przyjęta do grona rodzinnego! To bardzo miłe uczucie, nie do zastąpienia! Wydaje mi się, że w żadnym innym zawodzie nie można tego doświadczyć. Trzecią, bardzo ważną dla mnie rzeczą, jest fakt, że daję komuś radość, mogąc uwiecznić te piękne chwilę - zatrzymać czas. Zrobię wszystko, żebyście byli Państwo zadowoleni! Wasz uśmiech jest dla mnie najwspanialszą nagrodą i dowodem na to, że warto iść w życiu za głosem serca i pasji.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Odkąd złapałam za pierwszy aparat rodziców kochałam robić zdjęcia - zawsze byłam "tą od zdjęć". Moje dyski wypełnione są tysiącami cyfrowych wspomnień, prywatnych i znajomych. Na studiach niemal zamieszkałam w studiu fotograficznym i ciemni... aż któregoś dnia pomyślałam... czemu by nie żyć z tego, co tak bardzo kocham! Zainwestowałam w własny, profesjonalny sprzęt, odważyłam się na otwarcie własnej działalności i... nie żałuję tego po dzisiaj! Dlaczego akurat branża ślubna? Nie zamykam się na inną tematykę, jednak trzeba przyznać, że jest to chyba najpiękniejszy rodzaj fotografii - urzekło mnie to, na jak wiele sposobów można ukazać miłość. Coś pięknego! A pomysły się nie kończą...

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Z parami młodymi od kilku lat, z fotografią - od kilkunastu.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Prawie w 100% używam aparatu Canon EOS 5D Mark III - moja miłość ;) Dobieram wówczas zestaw profesjonalnych obiektywów Canon, które posiadam. Oczywiście akcesoria typu lampa, filtry... zawsze obowiązkowo - obecne. Mam możliwość pracy również na aparatach Nikona.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Moment tuż przed tym, gdy para mówi sobie "tak"... Wzajemne spojrzenia pełne pytań i nadziei oraz wiary w cudowną przyszłość - ten moment jest po prostu magiczny i niesamowity. Oczywiście wspaniałymi momentami są także te, których nikt się nie spodziewał, których nikt nie planował - gołąb, który nagle wleciał do kościoła... niespodziewana informacja o czyichś zaręczynach podczas wesela... spotkanie po latach bliskich osób na weselu... spontaniczne sytuacje, w których wszyscy płaczą ze śmiechu... piękne chwile, o których nawet nam się nie śniło... moment, w którym młoda para dziękuje za wszystko rodzicom... Ulubiony moment ślubu i wesela? Ślub i wesele!

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Do dwóch miesięcy. Najdłużej.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Jeżeli chodzi o reportaż weselny: podstawowa oferta, to minimum 500 zdjęć w bardzo dobrej jakości zrobionych dobrze mi znanym profesjonalnym sprzętem fotograficznym. Fotografie poddane są starannej obróbce. W zależności od decyzji młodej pary możliwa jest opcja wydruku zdjęć. Przy sesji plenerowej, jest to minimum 300 profesjonalnie obrobionych zdjęć - również z opcją wydruku. Sesja narzeczeńska składa się również z minimum 300 zdjęć, ale... nie będę oszukiwała samej siebie pisząc, że nie powstrzymam się przed większą ilością :)

Jaki jest Twój styl?

Spontaniczny i urozmaicony - kocham naturalne zdjęcia, ale dostosuję się do Państwa gustu. Nie ograniczam się w żadnym przypadku do eksperymentowania. Główny cel: to Państwo musicie być zadowoleni, a ja tu jestem od tego, żeby się dostosować i podsuwać kolejne pomysły.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

"Zaraźliwą" aurę szczęścia i ciepła - naprawdę, jesteście wspaniali!

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Hmm może mój..? Żarty na bok oczywiście :) Marzę o sesji plenerowej w górach - Morskie Oko stawiam sobie za cel! Wesele w drewnianym domu, kominek, świeczki, zima za oknem i co najważniejsze: radość uczestników - zdecydowanie moje klimaty...

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Para moich przyjaciół - płakałam na ślubie razem z nimi, bo wiedziałam, jak wiele musieli przejść, by być razem - udowodnili wszystkim, że miłość jest najsilniejszą siłą tego świata.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Z osobami otwartymi na moje pomysły - to daje mi wiele cudownych możliwości, mogę nakierować parę na bardzo ciekawy tor! ...oraz z parami, które mają już wyznaczony i konkretny cel - wtedy staję na głowie, by spełnić ich oczekiwania! Jeśli mi się uda (a wierzę, że się uda!)... pękam z dumy i zadowolenia.

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Tyle tego... opowiem Państwu podczas sesji... :)

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Jak odpowiadam? Opowiadam :) Co zaskakujące... bardzo często słyszę pytanie dotyczące mojej drugiej pasji - rysunku. Na co dzień zajmuję się tym oraz projektowaniem tatuaży - moje prace można obejrzeć na stornie internetowej. Zdarzyło się, że taki rysunek stał się prezentem weselnym, co naprawdę BARDZO mnie ucieszyło! Innym powtarzającym się pytaniem jest, czy nie myślałam o nagrywaniu na ślubach. Moja odpowiedź brzmi: jednoczesne nagrywanie i robienie zdjęć na profesjonalnym poziomie jest niemożliwe. Albo jedno, albo drugie.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Przede wszystkim, że nie jest to lekki kawałek chleba, bo w dzisiejszych czasach konkurencja jest niemal zabójcza, ale... również to, że jeśli ktoś kocha to robić, to będzie robił całe życie. Ważna jest również współpraca i cierpliwość. Czasami dobre zdjęcie wymaga kilku podejść.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Trafienie w gust klientów i odpowiednie podejście do nich - poznanie pary, poświęcenie jej własnego czasu, zaprzyjaźnienie się.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Potrafię działać spontanicznie - jestem otwarta i uparcie dążę do zadowolenia klientów. Jeżeli nie bylibyście szczęśliwi w 100% czułabym, że zawiodłam.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Dajcie mi szansę, a pokaże Wam dlaczego. :) Myślę, że moim dużym plusem jest elastyczność i rozsądne ceny - bardziej zależy mi na działaniu i robieniu zdjęć, niż na niebotycznych zarobkach.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Działam naturalnie - pan młody nie musi ubierać garnituru trzy raz, a pani młoda nie poprawia wianka, bo ujęcie nie wyszło. Bądźcie sobą, ja się resztą zajmę.

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Zdjęcie, na którym starsza pani trzyma za ręce swojego jedynego syna tuż przed ślubem.

Wolne terminy

Kontakt

Daria Cholewa ART fotografia

67-200 Głogów

89 km od Wrocławia

17 km od Polkowic

Inspiracje ślubne

Znajdź fotografa ślubnego w Twoim województwie