Dariusz Wabik

Dariusz Wabik FOTOGRAFIA

Pokaż telefon

Fotografia ślubna jest moją pasją od kilkunastu lat. Oferuję kompleksową obsługę fotograficzną uroczystości ślubnych, począwszy od sesji narzeczeńskiej, poprzez przygotowania, ceremonię w kościele lub USC, przyjęcie weselne, na sesji plenerowej kończąc. Pracę swoją wykonuję z wielkim zaangażowaniem przy indywidualnym podejściu do każdego zlecenia na każdym etapie jego realizacji. Zawsze staram się poznać przed pracą moich Klientów - ich gusta, charaktery, zainteresowania i oczekiwania. Dzięki temu mogę zaproponować zarówno ofertę jak i stylistykę wykonywanych zdjęć dopasowaną dla danej, szczególnej Pary Młodej. Doświadczenie zdobyte przez lata pracy, warsztat i „oko” pozwalają mi wykonanymi zdjęciami opowiadać historię najważniejszego dnia w życiu moich Klientów w sposób niebanalny w formie i treści - fotografiami, do których wracać będą często z wielkim wzruszeniem i przyjemnością.
Mieszkam i pracuję w Nowym Sączu, jednak wykonuję zdjęcia ślubne na terenie całej Małopolski.

1500 zł - 2500 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

SPRZĘT

Canon

Oferta

Plener ślubny

300 zł - 1000 zł

Sesję plenerową realizujemy w innym dniu niż dzień ślubu - jej koszt uzależniony jest od miejsca (czyli dojazdu) i ogólnego czasu pracy. Minimalny koszt sesji plenerowej to 300,- złotych (najbliższe okolice Nowego Sącza, 3 godz. pracy) jednak w przypadku dalszych dojazdów i czasu poświęconego całościowo na sesję cena jest ustalana indywidualnie na podstawie tych czynników i może sporo wzrosnąć.

Reportaż ślubny

1900 zł - 2200 zł

Reportaż z dnia ślubu obejmuje:

- przygotowania Pary Młodej (jest to dosyć szerokie pojęcie ponieważ czasem jest to ubieranie się w domu rodzinnym a czasem wcześniejsza wizyta u fryzjera, kosmetyczki)
- błogosławieństwo
- ceremonię w kościele
- przyjęcie weselne włącznie z tradycyjnymi oczepinami (w trakcie przyjęcia możliwy krótki plener).

Powyższy zakres pracy, której owocem jest elegancki album tradycyjny z wklejanymi zdjęciami (60 stron, ok. 100 zdjęć) lub fotoalbum zwany też fotoksiążką (10-12 rozkładówek 60x30cm) oraz pendrive z wybranymi i obrobionymi w programie graficznym zdjęciami (400-500, najczęściej więcej), kosztuje 2200 złotych. W trakcie przyjęcia weselnego możliwy jest krótki wypad na zdjęcia plenerowe (jeżeli czas, oświetlenie, pogoda i okoliczności przyrody lub architektury pozwalają) - to nie wpływa na cenę usługi zasadniczej - nadal 2200 złotych. Jedynym w tym przypadku kosztem dodanym może być (w zależności od miejsca ślubu) koszt dojazdu na miejsce.
*Możliwa jest również opcja bez albumu - wówczas Para Młoda otrzymuje zdjęcia w formie cyfrowej. Koszt fotoreportażu w formie tylko cyfrowej to 1900 złotych.
*Albumy dla Rodziców - pakiet trzech takich samych albumów wyceniany jest indywidualnie.

Sesja narzeczeńska

200 zł - 500 zł

Sesję narzeczeńską wykonujemy najczęściej w miejscach Wam bliskich - najczęściej są to około 2-3 godziny pracy w terminie poprzedzającym dzień ślubu. Zdjęcia z takiej sesji mogą przydać się do wykonania prezentacji dla Rodziców albo do aranżacji sali weselnej. Czas wspólnie spędzony podczas takiej sesji pozwala nam poznać się lepiej a Wam oswoić z obiektywem.

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Wolne terminy

Kontakt

Dariusz Wabik FOTOGRAFIA

website facebook instagram

Nowy Sącz

70 km od Krakowa

50 km od Nowego Targu

32 km od Gorlic

21 km od Limanowej

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: