• Usługodawcy
 • Zlecenia ślubne
 • Suknie ślubne
 • Organizer

  Wirtualny Organizer Ślubny

  Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

  Zarejestruj się
 • Blog Lovestory
 • Produkty
 • Inspiracje
studio PIORUN
studio PIORUN Słupno
(19)
Zobacz profil
Bartosz Ciesielski - Reportaż ślubny
Bartosz Ciesielski - Reportaż ślubny Łódź
(19)
Zobacz profil
Fotografia i Filmowanie Zbigniew Babut
Fotografia i Filmowanie Zbigniew Babut Kraśnik
Zobacz profil
Fotografia Łukasz Gryko
Fotografia Łukasz Gryko Poznań
Zobacz profil
Wojciech Żelazny Fotografia

Wojciech Żelazny

Wojciech Żelazny Fotografia

Gen. A.E. Fieldorfa 17f, Legnica

Cześć! Mam na imię Wojtek i chcę Cię przekonać do moich fotografii bez słów...

Najważniejsze są zdjęcia, dla mnie jako dla fotografa jak i dla Was oczekujących pięknej pamiątki. Jeśli chcecie aby fotografie z Waszego Ślubu miały charakter i klimat wykonywanych przeze mnie zdjęć i podoba Wam się mój sposób postrzegania zapraszam do kontaktu, chętnie Was poznam, odpowiem na Wasze pytania i przedstawię szczegółowo swoją ofertę.

Dziękuje za poświęcenie 2 minut na moim profilu, domyślam się, że to nie łatwe zadanie odnaleźć zdjęcia w których chcielibyśmy zobaczyć siebie.

Do zobaczenia!

2800 zł - 3500 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

SPRZĘT

Canon

Nikon

Oferta

Plener ślubny

700 zł - 700 zł

SESJA PLENEROWA - sesja odbywa się w dniu innym niż dzień ślubu, lokalizacja i termin uzgadniany jest indywidualnie z każdą Parą Młodą.

W efekcie Para Młoda otrzyma:
- prywatną galerię internetową z której będzie można pobrać wykonane zdjęcia (około 50 sztuk)
- 10 zdjęć poddanych profesjonalnej obróbce graficznej

Reportaż ślubny

2800 zł - 2800 zł

Jestem do dyspozycji od dowolnie ustalonego momentu Dnia Ślubu (np. od momentu przygotowań, błogosławieństwa lub ceremonii) i pozostaję z Wami do godziny 24:00 (fotografuję symbol oczepin tj. rzut welonem, muszką, a jeśli nie ma oczepin, jestem po prostu do północy. Jeśli bardzo zależy Wam na fotografowaniu całych oczepin - możemy o tym porozmawiać).
Co otrzymacie ode mnie po Waszym Ślubie:
• po tygodniu od Dnia Ślubu otrzymacie dostęp do prywatnej galerii internetowej w której zamieszczę 300 zdjęć poddanych postprodukcji graficznej
• spośród powyższych 300 zdjęć wybierzecie 100 sztuk, które wywołam dla Was w formacie 15x23cm na wysokiej jakości papierze fotograficznym
• otrzymacie ode mnie również pendriva na którym znajdziecie w/w zdjęcia poddane obróbce, jak również wszystkie pozostałe fotografie wykonane przeze mnie w Dniu Waszego Ślubu (ok. 800 zdjęć)
• odbitki wraz z pendrivem zapakowane zostaną przeze mnie w eleganckie pudełko (w chwili obecnej tak jak poniżej, jednak co roku delikatnie to modyfikuję pozostając jednak ciągle w tym samym klimacie
• szanując Wasz czas i często brak możliwości osobistego spotkania (np. z uwagi na dzielącą nas odległość) wszystko wyślę na podany przez Was adres firmą kurierską (na mój koszt),
• za Waszą zgodą w dniu Dniu Ślubu chętnie wykonam dla Was 3-5 ujęć w klimacie sesji plenerowej (wystarczy, że w miejscu przyjęcia weselnego będzie trochę zieleni i warunki pogodowe będą sprzyjały). Sesja taka zajmuje 5-10 minut (nie dłużej).
• mój dojazd do 100 km wliczony jest w cenę

Sesja narzeczeńska

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Uwielbiam ten poziom emocji w jaki wprowadza mnie fotografia.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Fotografia, fotografia, fotografia.. myślę, że wbrew pozorom wcale nie było tak od zawsze. Mam strasznie słabą pamięć do przeszłości, ale przypomina mi się fakt kiedy byłem dzieckiem, że jedna z najbardziej niedostępnych dla mnie w domu szafek wypełniona była po brzegi pudełkami z tzw. slajdami. Każde pudełko było dokładnie opisane miejscem i datą, wszystko ułożone było według pewnej nieznanej dla mnie kolejności..ale nie o tym chciałem.. Kiedy teraz o tym myślę zauważam, że te fotografie były trzymane w „bezpiecznym” miejscu.. łatwiej było mi wyciągnąć szklankę w kuchni czy papierosy taty niż dostać się do zdjęć..czy posunę się za daleko dedukując, że ludzie strzegą i dbają o to co dla nich ważne? Fotografie są ważne, może nie fizycznie same w sobie, ale to co na nich jest zawarte, a może nawet bardziej to, co nie jest, a o czym im przypominają.. Macie może czasami tak, że potraficie skojarzyć pewien zapach z konkretną sytuacją, miejscem lub umiejscowić go po prostu w pewnym okresie waszego życia? Ja mam tak ze zdjęciami.. Mam głęboką wiarę w to, że wykonane przeze mnie w trakcie Waszego Ślubu fotografie znajdą się kiedyś w pewnym „bezpiecznym” miejscu, aby pewnego dnia pozwolić Wam poczuć raz jeszcze ten sam dreszcz, zobaczyć ten sam uśmiech i opowiedzieć pokoleniom historię Waszego Ślubu obrazami.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Do realizacji każdego zlecenia używam: - profesjonalna lustrzanka pełnoklatkowa Canon 5D mark III - profesjonalna lustrzanka pełnoklatkowa Canon 6D - obiektyw Canon 35mm f/1.4 - obiektyw Canon 85 mm f/1.2 - obiektyw Tamron 15-30 f/2.8 - obiektyw Canon 100 f/2.8 L Macro - lampy błyskowe Canon Speedlite, Phottix, lampy ledowe. w/w sprzęt umożliwia mi pracę w różnych miejscach i przy różnych warunkach oświetleniowych (małe domowe pomieszczenia, niezbyt jasne kościoły czy sale weselne itd..)

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

To zdecydowanie ten "moment" od przygotowań Pani Młodej do oczepin ;)

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Czas realizacji tj. moment w którym macie możliwość obejrzeć gotowe fotografie to 7-14 dni od daty Waszego Ślubu.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Sprawdź zakładkę Oferta.

Jaki jest Twój styl?

Znakomitą częścią mojego stylu jest fotografowanie autentycznych uczuć i przeżyć jakie Wam towarzyszą. Stawiam zdecydowanie na reportażowy charakter fotografii ślubnych i w roli reportera czuję się najlepiej. Jestem obserwatorem Waszego Ślubu. Rejestruję na zdjęciach wszystkie szczegóły, które tylko dostrzegę. Jestem typem fotografa ślubnego, który przez cały ślub przy tzw. stoliku spędza łącznie 15 minut. Przez pozostały czas jestem ciągle „gdzieś” bo tylko ten sposób daje mi możliwość odnalezienia pięknych naturalnych emocji. Jestem „chodzącym” fotografem.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Chęć przeżywania swojego życia na 100%

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Tak jak mój i mojej cudownej żony :)

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Każda para ma "to coś" czym zapada głęboko w pamięć, każdy jest wyjątkowy na swój własny sposób..

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Lubię pracować z osobami, które są otwarte, szczere, uśmiechnięte i są po prostu sobą..

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Pytanie "dzień dobry czy dodzwoniłam się do fotografa?" Odpowiadam "tak" :)

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Fotografia stała się jednym z najważniejszych elementów oprawy ślubu. Jej styl odgrywa obecnie niebagatelną rolę. Nowożeńcy mają świadomość pamiątki jaką fotografie ślubne będą stanowiły w ich życiu. Ślub to więcej niż tylko uroczysta ceremonia. Fotograf Ślubny powinien niejako wkomponować się w styl wesela i pasować do całokształtu stworzonego przez Młodą Parę. Fotograf Weselny w dzisiejszych czasach to wszechstronny profesjonalista dający z siebie zawsze 100%, będący zawsze „na czas”, widzący „więcej” i odpowiednio przygotowany technicznie. Tylko i wyłącznie połączenie tych wszystkich cech i umiejętności pozwoli uzyskać zamierzony efekt w postaci pełnych emocji i uczuć fotografii ślubnych. Nowoczesna fotografia ślubna opierająca się na stylu reportażowym zawiera w sobie fotografie detali ślubnych, portrety ślubne oraz zdecydowaną większość zdjęć spontanicznych ukazujących naturalne uczucia i emocje towarzyszące Młodej Parze oraz gościom weselnym. Dyskretny obserwator – takim sloganem można nazwać profesjonalnego fotografa ślubnego, który mimo nieustannego podążania za Młodą Parą, potrafi pozostać niezauważony. I może na koniec „coś ode mnie”.. oferuję Wam coś więcej niż reportaż. Zaakcentuje fotograficznie niepowtarzalność Waszego Ślubu, zobrazuje go w taki sposób, aby oddać na zdjęciach część Waszej osobowości. Fundamentalnym stylem mojej fotografii jest prostota, przekonajcie się sami na krótkim spotkaniu przy kawie kim jestem i w jaki sposób pracuje.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Dobrze jest postawić sobie pytanie: czy warto zaoszczędzić kilka złotych na jedynej pamiątce z mojego ślubu, która zostanie na pokolenia..

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Lojalność

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Jeśli chcecie aby fotografie z Waszego Ślubu miały charakter i klimat wykonywanych przeze mnie zdjęć, czyli inaczej mówiąc jeśli chcecie obejrzeć swój ślub moimi oczami lub podoba Wam się mój sposób postrzegania ślubnych chwil zapoznajcie się z proponowaną przeze mnie ofertą i zapytajcie o wolny termin.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Przekazuję Wam wszystkie wykonane przeze mnie fotografie, nie wybieram tylko tych które moim subiektywnym zdaniem są najbardziej "udane", zdaję sobie doskonale sprawę z tego, że każda fotografia będzie dla Was pamiątką.

Kontakt

Wojciech Żelazny Fotografia

Gen. A.E. Fieldorfa 17f 59-220 Legnica

21 km od Lubinia

Polecani z kategorii fotograf ślubny

Life in Frame
Life in Frame Kraków
(4)
Zobacz profil
Szklane Oko
Szklane Oko Wrocław
(4)
Zobacz profil
KRUG PHOTOGRAPHY
KRUG PHOTOGRAPHY Poznań
(39)
Zobacz profil
Anna Dynak
Anna Dynak Głogów
(7)
Zobacz profil

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: