avatar

Piotr Piotrowski

Fotografia Okolicznościowa

Brak, Gorlice

O nas

PRZEDZIAŁ CENOWY

1500 zł - 2500 zł

Oferta - Fotografia Okolicznościowa

Sesja narzeczeńska

200 zł - 300 zł

Cena zawsze ustalamy indywidualnie

Reportaż Ślubny

1500 zł - 3000 zł

Do uzgodnienia

Fotobudka

800 zł - 1000 zł

Nowoczesna Fotobudka --> Fotolustro

Filmowanie z powietrza (DRON)

200 zł - 600 zł

Cena w pakiecie do uzgodnienia

Podziękowanie dla rodziców w formie teledysku

300 zł - 700 zł

W zależności od stopnia skomplikowania filmu.

Sesja narzeczeńska w formie teledysku

200 zł - 500 zł

W zależności od stopnia skomplikowania filmu.

Film ślubny

2500 zł - 3500 zł

Kamerzysta, fotograf – wyróżnia go doświadczenie i nowoczesne myślenie o projekcie, które sprawiaia, że spełnia on najwyższe standardy i przede wszystkim skutecznie osiąga wszystkie założone cele.

Dokonujemy syntezy kreatywnego myślenia audio-wizualnego z wiedzą z zakresu marketingu, reklamy i public relations. Korzystamy z różnych kanałów dystrybucji naszych produkcji dobieranych indywidualnie na podstawie naszych analiz i strategii biznesowej klienta.

Największą wartością jest nasz zespół, który tworzą ludzie z dużym doświadczeniem zebranym w mediach, marketingu, reklamie, produkcjach filmowych i telewizyjnych.

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

200 zł - 300 zł

Sesje narzeczeńskie w/g Waszych życzeń i upodobań

Pakiet: Reportaż + Plener

1500 zł - 3000 zł

Ceny do uzgodnienia

Plener ślubny

200 zł - 500 zł

Zdjęcia ślubne w górach czy nad wodą lub zagraniczna sesja w śródziemnomorskich miasteczkach? Plenery uwielbiam za to, że zawsze stawiam na ich naturalność.

Reportaż ślubny

1500 zł - 2500 zł

Fotografia okolicznościowa

Śluby, chrzty, komunie czy inne uroczystości rodzinne to ważne momenty, które warto utrwalić za pomocą fotografii. Zawsze, gdy dzieje się coś ważnego dla Twojej rodziny – możesz liczyć na mnie. Fotografie ze ślubu, chrztu czy komunii będą w przyszłości jedną z najcenniejszych pamiątek rodzinnych. Dla Ciebie uchwycimy emocje oraz chwile wzruszeń i radości. Na zdjęciach z uroczystości zatrzymamy niepowtarzalne gesty, mimikę oraz dynamikę wydarzenia.

Reportaż okolicznościowy z ślubu, chrztu lub komunii możemy rozpocząć już od przygotowań w Twoim domu. Następnie będziemy towarzyszyć Tobie i Twojej rodzinie podczas uroczystości chrztu w kościele. Wykonamy zdjęcia podczas przyjęcia a jeśli zechcesz, zaaranżujemy również sesje plenerową. To jak będzie wyglądała nasza współpraca zależy od Twoich potrzeb i oczekiwań. Jako uzupełnienie sesji z chrztu lub komunii Twojego dziecka, wykonamy dla Ciebie album fotograficzny lub foto-książkę wysokiej jakości, które pomieszczą fotografie rodzinne z uroczystości.

Naszym umiejętnościom i poczuciu estetyki zaufało już wiele osób z Gorlic i innych miast, które postanowiły z naszą pomocą utrwalić ważne dla nich chwile

Opinie - Fotografia Okolicznościowa

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Kontakt - Fotografia Okolicznościowa

Fotografia Okolicznościowa

brak 38-300 Gorlice

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: