Bierzemy Ślub
Bierzemy Ślub Kraków
(4)
Zobacz profil
Mateusz Pałka Fotografia
Mateusz Pałka Fotografia Kraków
(7)
Zobacz profil
Adam Jaskot Fotografia
Adam Jaskot Fotografia Sandomierz
(32)
Zobacz profil
Architekci Marzeń
Architekci Marzeń Kraków
(33)
Zobacz profil
Mariusz Wrona | Nowy Sącz Fotografia Prawdziwie

Mariusz Wrona

Mariusz Wrona | Nowy Sącz Fotografia Prawdziwie

Nowy Sącz

(11)

O nas

Cześć!
Na imię mam Mariusz o od blisko dziesięciu lat fotografuję piękne śluby.

Zapraszam Cię na moją stronę gdzie znajdziesz mnóstwo pięknych zdjęć i możesz się kontaktować:

[treść zablokowana]

Wasze zdjęcia w dniu ślubu staram się robić je nieco inaczej niż typowo, za to bardzo celuję w oddanie autentyczności tego dnia.
Znajdziecie tutaj niebanalne, dynamiczne i różnorodne ujęcia. Które ogląda się z przyjemnością i zaciekawieniem. Bardzo zależy mi aby przywołać dla Was te chwile w sposób naturalny, z prawdziwymi emocjami, z prawdziwymi Wami.. i ubrać to w atrakcyjne i dobrze skomponowane tło otoczenia i akcji, która się wokół dzieje.

Po zobaczeniu moich zdjęć, będziecie wiedzieli że to może być dobry "trop".

Prowadzę legalną działalność gospodarczą, więc to też dla Was pewność i komfort.

PRZEDZIAŁ CENOWY

400 zł - 3300 zł

SPRZĘT

Canon

Oferta - Mariusz Wrona | Nowy Sącz Fotografia Prawdziwie

Pakiet: Reportaż + Plener

2700 zł - 3300 zł

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

3000 zł - 3600 zł

Plener ślubny

500 zł

Reportaż ślubny

2700 zł - 3300 zł

Sesja narzeczeńska

350 zł - 450 zł

Opinie - Mariusz Wrona | Nowy Sącz Fotografia Prawdziwie

5

11 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość zdjęć

Ceny

Atmosfera

KD

Kinga D

Serdecznie polecamy Mariusza jako fotografa ślubnego. Zarówno przed, w dniu ślubu i po kontakt był bardzo dobry. Bardzo miło został odebrany przez nasze rodziny, co było lekkim wyzwaniem, bo nieraz rodzice bardziej się stresują w towarzystwie obiektywu lub są mniej naturalni. Mariusz nie wprowadza żadnej nerwowej atmosfery, wręcz "przemyka" między gośćmi i w locie pstryka zdjęcia. Ale bez obaw , nawet jak miejscami mogłoby się wydawać "co to z tego wyjdzie" - patrząc na jego ruchy i ustawienia - efekt jaki otrzymaliśmy naprawdę nas zadowolił. Mariusz jest otwarty na sugestie, więc w razie jakiś pomysłów typu "first look" w ogrodzie to śmiało polecam zgłaszać. Bardzo doceniamy, że zostały uchwycone wszystkie najważniejsze momenty ze ślubu jak i wesela i rzeczywiście można to nazwać reportażem ślubnym, bo całość tworzy pamiątkę z tego co działo się tego dnia. W naszym przypadku nie braliśmy kamerzysty, więc same zdjęcia były dla nas bardzo ważne. Zdjęcia wykonane przez Mariusza są bardzo zróżnicowane i każdy znajdzie coś dla siebie - czy to tradycjonalista , lubiący klasyczne pozowane rodzinne zdjęcia , czy ktoś z artystyczną duszą zachwycający się kadrami z odbiciem lustrzanym czy zabawą światłem . Każdy gość znalazł się choć na kilku zdjęciach, więc przyjemniej pokazać innym taką galerie , gdzie każdy mimowolnie liczy na wyłapanie siebie , gdzieś w tłumie :-). Poza samym profesjonalizmem, bardzo dobrze odebraliśmy też elastyczność i terminowość Mariusza - mile nas zaskoczyło, że pierwsze zdjęcia dostaliśmy już w przeciągu 2 tygodni od ślubu ( w samym środku sezonu weselnego ) a na całość reportażu nie czekaliśmy chyba nawet 2 miesięcy. Podsumowując Mariusz spełnił wszystkie nasze oczekiwania jeśli chodzi o reportaż ślubny i polecamy go każdej Młodej Parze , nawet tym co twierdzą że są niefotogeniczni i nie lubią zdjęć - piękna pamiątka i bardzo miła współpraca.

1 rok temu

MF

Mateusz F

Wybór Mariusza jako naszego fotografa na ta wyjątkowa okazje jaka był ślub i wesele okazał się strzałem w dziesiątkę i z czystym sumieniem będę go polecać każdemu. Kontakt przebiegał bezproblemowo, jest to człowiek przy którym czujemy się komfortowo, a to ważne jeśli tak jak my, ktoś nie czuje się dobrze będąc fotografowanym. Efekt w postaci gotowych zdjęć zachwycił nie tylko nas. Zdjęcia są naturalne, niewymuszone i bardzo dobrze ukazują emocje które nam towarzyszyły.

2 lata temu

Źródło: Facebook

LJ

Liwia J

Najlepszy fotograf! Mariusz to profesjonalista w każdym calu. Od pierwszej wiadomości na Messengerze wiedzieliśmy że dobrze wybraliśmy 🙂 Sympatyczny i uśmiechnięty nie stwarza napiętej atmosfery.Przed samym weselem a także w trakcie, dostawaliśmy od Niego masę trafnych wskazówek np. o tym jak się poruszać, jak się zachowywac. Zdjęcia sa zachwycajace 🙂 Wykonane z dużą pomysłowością, jednocześnie zachowują żywe emocje, momenty radości i wzruszenia. Cudowna pamiątka na całe życie. Polecamy z całego serca! Dziękujemy ❤️ Liwia i Michał

2 lata temu

Źródło: Facebook

MK

Magda K

Bardzo polecamy Mariusza. Jest świetnym fotografem, potrafi uchwycić każdą chwilę dzięki czemu oglądając zdjęcia możemy odczuć emocje, które towarzyszyły nam w tym wielkim dniu. Ma wspaniałe podejście do ludzi, kontakt z nim to czysta przyjemność. Jeszcze raz dziękujemy za to że byłeś z nami w tym dniu i pięknie upamiętniłeś Nasz Dzień .

3 lata temu

Źródło: Facebook

NK

Natalia K

Długo wybieraliśmy fotografa na nasz ślub. Szukaliśmy kogoś, kto stworzy dla nas piękną pamiątkę i kto zdoła uchwycić i pokazać emocje, które tego dnia nam towarzyszyły. Wybór Mariusza był strzałem w dziesiątkę. Mariusz jest przesympatyczną, kontaktową i bardzo kompetentną osobą. Był wszędzie tam gdzie coś się działo a jednocześnie pozostawał dyskretny i praktycznie niezauważony. Współpraca z nim była przyjemna i bezproblemowa. Dzięki Mariuszowi mamy przepiękne zdjęcia, które oddają naszą osobowość oraz klimat ślubu i wesela. Przedstawiają emocje i wszystkie ważne dla nas momenty, które chcemy zapamiętać z tego wyjątkowego dla nas dnia. Wisienką na torcie są wspaniałe albumy, które Mariusz dla nas stworzył. Powracanie do nich nieustannie dostarcza wielu wzruszeń i wywołuje wiele uśmiechów na twarzy. Dziękujemy Ci za zatrzymanie dla nas tych wspaniałych chwil! Natalia i Rafał

4 lata temu

Źródło: Facebook

AS

Anna S

Gdybyśmy mieli jeszcze raz szukać fotografa na ślub to napewno był by to właśnie Mariusz. Pełen profesjonalizm, świetna współpraca, można dogadać i porozumieć się w każdej kwestii i nic dla Mariusza nie jest problemem. Zawsze służy radą i pomocą, jest kreatywny, a zdjęcia przez niego wykonane są na najwyższym poziomie. Ania i Sebastian

4 lata temu

Źródło: Facebook

ES

Ewelina S

Mariusz jest świetnym fotografem. Profesjonalny, pełen pomysłów na ciekawe ujęcia, a co najważniejsze łapie momenty pełne uczuć. Cieszę się, że 2 lata temu zdecydowaliśmy się na Ciebie, a zdjęcia Twojego autorstwa są genialne!

4 lata temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Biorąc pod uwagę rok 2022 będzie to już dziesięć lat! Duużo doświadczenia, dużo bardzo zadowolonych par, dziesiątki tysięcy wspaniałych zdjęć i wspomnień.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Fotografie które mogę dla Was wykonać opieram na reportażowym sposobie postrzegania i dokumentowania, tzn. chciałbym w nich oddać unikalne momenty i prawdziwe uczucia, osadzone wokół szczerych relacji kochających się ludzi. Zdjęcia które będą dynamiczne, ciekawe, ale też zabawne i emocjonalne. Preferuję atmosferę naturalności, bez ustawiania, uważam że prawdziwość tego dnia jest kluczowa. Współpraca ze mną daje tez wrażenie staranności, postrzegania chwili jak i detalu. Bycia obok ale i bycia wszędzie.

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Każdy ślub, każda para jest zawsze pewnym wyzwaniem. Ale to są takie wyzwania z dreszczykiem mojej emocji, szybkiej akcji, tego aby "zrobić to dobrze".. to jest "zdrowe", tak powinno być. Napewno mogę jako wyzwanie ująć tez tutaj porozumienie się z Wami, gdyż bardzo mi zależy aby Wasze oczekiwania i moje postrzegania były ze sobą zgodne.

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Oj bywa tego i sporo i mało zarazem, gdyż temat jest szeroki jak się wgłębić w niego. Jednak doprowadzam rozmowę do momentu w którym Para poczuje zaufanie, że oddają ten istotny wybór osoby fotografującej ich piękny ślub w moje ręce.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Fotografuję ludzi. A specjalizuję się w fotografii ślubnej. Podstawowa oferta zawiera najpopularniejszy zakres w dniu ślubu, który też zależnie od potrzeb może być skrócony choćby do samej ceremonii ślubnej i krótkiego obiadu. Najczęściej jednak zakres obejmuje czas od przygotowań po północne zabawy oczepinowe. Sesja plenerowa w dniu ślubu lub innym dniu. Możliwy piękny album. Polecam też sesje narzeczeńskie.

Z jakim wyprzedzeniem Młodzi powinni zarezerwować u Ciebie termin?

Zdarzają się terminy na już, nawet z kilku tygodniowym wyprzedzeniem, jednak najbezpieczniej rezerwować je 1-2 lata przed datą ślubu.

Jaki jest styl Twoich zdjęć?

Przede wszystkim prawdziwy. To dobre słowo. Staram się aby zdjęcia które oddaję pokazywały prawdziwych ludzi i ich naturalne zachowania. Oczywiście pokazane jako ujęcie pięknych chwil i kompozycji. Ale to musi być autentyczne, musi być tak, aby Pary oglądając swoje zdjęcia zaraz po ślubie, czy kilka lat później czuły się komfortowo, że to byli oni i to było tamtego dnia. Żeby wspomnienia były prawdziwe.

Kiedy wykonujesz sesję plenerową?

Do wyboru sesja portretowa w dniu ślubu lub w innym dogodnym terminowo dniu. Ustalamy wspólnie.

Czy według Ciebie warto zrobić sesję narzeczeńską?

Absolutnie tak! To świetna okazja aby się poznać ze swoim fotografem, aby nabrać pewności. Ale też świetny początek te opowieści przed dniem ślubu. Takie fotografie można też wykorzystać do dekoracji w dniu ślubu! Rewelacja!

Jaki jest u Ciebie czas oczekiwania na zdjęcia?

30 dni roboczych. Tak w sam raz :)

Kontakt - Mariusz Wrona | Nowy Sącz Fotografia Prawdziwie

Mariusz Wrona | Nowy Sącz Fotografia Prawdziwie

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Polecani z kategorii fotograf ślubny

Damian Majoch - Fotografia
Damian Majoch - Fotografia Nowy Sącz
(2)
Zobacz profil
Photo-Potoczek
Photo-Potoczek Nowy Sącz
Zobacz profil
Wojnarowska photography
Wojnarowska photography Nowy Sącz
Zobacz profil
Dawid Golonka Studio Fotograficzne
Dawid Golonka Studio Fotograficzne Nowy Sącz
(1)
Zobacz profil

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: