Photo & beauty Izabela Sochocka

Piotr Sochocki

Photo & beauty Izabela Sochocka

(1)

O nas

Uwieczniamy ulotne chwilę na zdjęciach. Robimy to z pasją i doświadczeniem. Jesteśmy małżeństwem, pracujemy we dwójkę. To gwarantuje, że w dynamicznych sytuacjach nic nie zostanie pominięte, poza tym uwierzcie - naprawdę fajnie ogląda się zdjęcia tego samego momentu wykonane z różnych perspektyw :). Nasze różne spojrzenia owocują urozmaiconym reportażem zdjęciowym z Waszej uroczystości. Dysponujemy sprzętem, który pozwala wykonać każde fotograficzne zlecenie. Oczywiście to nie sprzęt robi zdjęcia, a fotograf, jednak dobry sprzęt bardzo w tym pomaga. Za profesjonalne wykonywanie zawodu zostaliśmy zakwalifikowani przez Nikona do serwisu Nikon Professional Services, do którego przynależy nieliczne grono zawodowych fotografów. W każdym zleceniu uwielbiamy obserwować szczęście ludzi i rejestrować je na fotografiach. Na zleceniu nie pstrykamy 'wszystkiego', zawsze staramy się dostrzec emocje, wzruszenia, łzy, szczęście i radość. Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego [treść zablokowana] lub [treść zablokowana]

PRZEDZIAŁ CENOWY

1500 zł - 4000 zł

SPRZĘT

Nikon

Oferta - Photo & beauty Izabela Sochocka

Sesja narzeczeńska

500 zł - 1000 zł

przy zamówieniu pakietu reportażu ślubnego + plener, sesja narzeczeńska jest wykoywana przez nas gratis. Zachęcamy do takiej formy. To jest dobry moment na zapoznanie się z nami oraz przekonanie do nas, naszego warsztatu oraz naszych prac. Jeśli sesja Wam się spodoba i zamóicie u nas reportaż ślubny z plenerem ślubnym, wówczas koszt sesji narzeczeńskiej zostanie Wam odliczony od kosztu całego reportażu.

Reportaż ślubny

1500 zł - 3000 zł

cena jest reportażu ślubnego jest uzależniona od oczekiwań pary młodej. W tym dniu jesteśmy do Waszej wyłącznej dyspozycji i zawsze dostosujemy się do Waszych potrzeb. Możemy wykonać reportaż samej uroczystości w USC lub w kościele, ale również wszystkich ważnych wydarzeń w tak ważnym dniu, począwszy od wizytu u fruzjera, kosmetyczki, później przygotowania w domu, moment błogosławieństwa, przejazd, uroczystość ślubna, zdjęcia grupowe, życzenia od gości, przejazd na przyjęcie, przyjęcie śubne, zazwyczaj do czepin czyli do ok. godz. 24.00. Pełne reportaże lubimy najbardziej. Zapewniamy, że wykonane zdjęcia z całego dnia to cudowna pamiątka na całe życie. Wykonujemy zdjęcia również za granicą kraju.

Plener ślubny

500 zł - 1000 zł

plener ślubny jest zazwyczaj wliczony w cenę reportażu ślubnego. Zazwyczaj zachęcamy do wykonania go w innym dniu niż sam ślub. To pozwala na bezstresowe, nie ograniczone pośpiechem, wykonanie zdjęć. Wtedy też jest możliwość wybrania urokliwych miejsc. Zdjęcia plenerowe wykonujemy również za granicą kraju.

Pakiet: Reportaż + Plener

1500 zł - 4000 zł

plener ślubny jest zazwyczaj wliczony w cenę reportażu ślubnego. Zazwyczaj zachęcamy do wykonania go w innym dniu niż sam ślub. To pozwala na bezstresowe, nie ograniczone pośpiechem, wykonanie zdjęć. Wtedy też jest możliwość wybrania urokliwych miejsc. Zdjęcia plenerowe wykonujemy również za granicą kraju.

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

1500 zł - 4000 zł

przy zamówieniu pakietu reportażu ślubnego + plener, sesja narzeczeńska jest wykonywana przez nas gratis. Zachęcamy do takiej formy. To jest dobry moment na zapoznanie się z nami oraz przekonanie do nas, naszego warsztatu oraz naszych prac. Jeśli sesja Wam się spodoba i zamówicie u nas reportaż ślubny z plenerem ślubnym, wówczas koszt sesji narzeczeńskiej zostanie Wam odliczony od kosztu całego reportażu.

Opinie - Photo & beauty Izabela Sochocka

5

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość zdjęć

Ceny

Atmosfera

AK

Agnieszka K

Profesjonalnie i w przystępnych cenach!

5 lat temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

od dość dawna. Dziś możemy powiedzieć, że mamy już w tym doświadczenie.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

zachęcamy do zamówienia reportażu z całego dnia. Takie zdjęcia naprawdę świetnie się ogląda i jest cudowną pamiątką na całe życie. Ale zdaża się, że Pary Młode zamawiają tylko reportaż z ceremoni z kościoła. Jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Jaki jest styl Twoich zdjęć?

wszystkie zdjęcia są autorsko obriobione graficznie. Nigdy nie oddajemy zdjęć surowych, które zarejestrował aparat. Nawet najlepszy sprzęt może się pomylić i wówczas konieczna jest korekta graficzna. Szczegóły omawiamy na wspólnym spotkaniu. Zdjęcia możemy wykonac w różnych wariantach, tj. kolorowe lub tylko w skali szarości lub mieszane. Mamy też swoje ulubione autorkie indywidualnie przygotowane presety.

Kontakt - Photo & beauty Izabela Sochocka

Photo & beauty Izabela Sochocka

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

09-410 Płock

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: