shootArt.pl Kamil Pleszyniak
shootArt.pl Kamil Pleszyniak Gubin
(16)
Zobacz profil
Łukasz Roszyk Photography
Łukasz Roszyk Photography Poznań
(9)
Zobacz profil
Fotografia Joanna Tarnawska
Fotografia Joanna Tarnawska Wrocław
(9)
Zobacz profil
Konrad Kowalczyk
Konrad Kowalczyk Wrocław
Zobacz profil
Sky Foto Film

Jarek

Sky Foto Film

(6)

Jako twórcy filmu Że życie ma sens / Że życie ma sens 2 stawiamy od trzech dekad na emocje. Sztuka operuje emocjami. Życie też. Dostrajamy się do Waszych emocji. Aby dla Was i Waszych potomków zatrzymać te szczególnie emocjonalne chwile w pliku cyfrowym od Sky Piastowskie


Pamiątka na całe że życie ma sens...Grupa Filmowa Sky Piastowskie. Laureaci wielu nagród filmowych. Twórcy nagradzanych filmów fabularnych i teledysków stworzą dla Was wyjątkową pamiątkę!!! Kierując się pasją do ruchomych obrazów, wieloletnim doświadczeniem i najwyższej jakości sprzętem stworzymy dla Was film z tej wyjątkowej uroczystości.W naszym teamie jest również fotograf, który przygotuje dla Was niepowtarzalny fotoreportaż z całego dnia. Wykonujemy sesje fotograficzne po uroczystościach ślubnych w dowolnym dniu oraz miejscu.


SKY PIASTOWSKIE – grupa filmowa z Zielonej Góry założona w 1990 roku zrzeszająca wokół filmowej pasji artystów z wielu dziedzin sztuki. W dorobku filmy fabularne m.in. kinowe „że życie ma sens” (dystrybutor Best Film), „Dzień, w którym umrę” i „8 w poziomie”. Dokumenty muzyczne m.in. „Nosowska/Osiecka” a także dla zespołów HEY czy Muchy. Teledyski dla czołowych grup muzycznych i artystów m.in. Hey, happysad, Katarzyna Nosowska, Muchy, Rahim, VNM, Ten Typ Mes, Pokahontaz, Buka i inni. Autorzy filmów reklamowych m.in. dla Fender Musical Instruments Corporation i promocyjnych m.in. dla PGNiG. Dwukrotni zdobywcy Grand Prix „Złotych Lwów” na gdyńskim festiwalu filmowym w Konkursie Kina Niezależnego. Laureaci Międzynarodowego Festiwalu Debiutów Filmowych w Koszalinie – Grand Prix „Wielki Jantar” oraz „Złotej Kaczki” nagrody miesięcznika „Film”. Nominowani do „Paszportu Polityki”.

Zadzwoń a za informację że znalazłeś nas na wedding.pl otrzymasz 5 % rabatu !!!

3000 zł - 6000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

SPRZĘT

Nikon

Sony

Oferta

Film ślubny

4000 zł - 6000 zł

W naszej ofercie nie posiadamy limitów oraz pakietów. Wykonujemy swoją pracę bazując na najpiękniejszych,emocjonalnych chwilach nie patrząc na ilość zdjęć . Przygotujemy dla Państwa fotoreportaż zdjęcia rozpoczynając od przygotowań Młodej Pary a kończąc na oczepinach. Czas również nie jest limitowany.Kochamy to co robimy!!!Razem z Wami stworzymy pomysł oraz każdą sesję ( również po uroczystościach)zapraszamy do rozmowy. Ścianka foto ( bez wydruku) GRATIS ! Wesołe gadżety z którymi wychodzimy do Waszych gości bardzo urozmaicają fotografie podczas zabawy - Gratis !

Reportaż ślubny

Cena fotoreportażu wliczona w pakiet.

Pakiet: Reportaż + Plener

Reportaż foto oraz plener podczas uroczystości wliczony w cenę.

Plener ślubny

Plener podczas uroczystości weselnych w cenie.

Sesja narzeczeńska

400 zł - 700 zł

Filmowanie z powietrza (DRON)

wliczony w cenę

Opinie

5

6 opinii

Dodaj opinię

PB

Paulina B

Ogromny talent, pasja i zaangażowanie! Zdecydowanie polecam 😍❤️

11 miesięcy temu

Źródło: Facebook

WM

Wojciech M

serdecznie i gorąco polecam, zdjęcia mają swój niepowtarzalny urok i klimat, świetna pamiątka z wyjątkowego dnia w życiu. jeszcze raz polecam i pozdrawiam :)

11 miesięcy temu

Źródło: Facebook

AS

Adrian S

Fotografia plus pasja to wyróżnia te zdjęcia od innych. Profesjonalne podejście do klienta, wielka kreatywność. Co tu dużo pisać zdjęcia same się bronią. POLECAM!!!

11 miesięcy temu

Źródło: Facebook

NM

Natalia M

Pełen profesjonalizm :) Ciekawe pomysły. Bardzo wysokiej jakości sprzęt. Polecam z całego ❤️ :)

1 rok temu

Źródło: Facebook

ŁK

Łukasz K

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy SKY ! Podeszli do imprezy PROFESJONALNIE, a efekt końcowy powalił na kolana ! POLECAM !

1 rok temu

Źródło: Facebook

WM

Wojciech M

Pasja, profesjonalizm, kontakt z klientem elastyczność formy to tylko niektóre z wielu pozytywnych cech charakteryzujacych ekipę Filmową z Zielonej Góry. efekt końcowy przeszedł najśmielsze oczekiwania. bez zarzutu. Film z Wesela który wyszedł z ich ręki można i chce się oglądać, i to bardzo często. Spełnili oczekiwania w 150% Bardzo gorąco i serdecznie polecam i Pozdrawiam czarne koszule :)

1 rok temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Emocje i możność poznania wielu nowych ludzi. Sztuka operuje emocjami. Każda z dziedzin: literatura, muzyka, malarstwo, obraz. Film łączy te wszystkie dziedziny. Dla nas każdy z filmów - czy jest to fabuła, dokument, reklama czy uroczystość weselna to wyzwania na artystyczną miarę. Najbardziej lubimy momenty gdy po seansie naszego filmu weselnego jest odzew od Pary Młodej. Że jest radość, wesołość, wzruszenie, łzy. Emocje. To nas wzrusza, cieszy i buduje jeszcze bardziej jako filmowych artystów.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

30 lat temu. W 1990 roku jako nastolatkowie założyliśmy Zielonogórską Grupę Filmową SKY PIASTOWSKIE (proszę nas googlować:). Działaliśmy od początku na wielu polach. Filmy fabularne m.in. kinowe i nagradzane wielokrotnie "że życie ma sens". Dokumenty o Katarzynie Nosowskiej i grupie Hey. Teledyski dla Nosowskiej, happysad, czołowych raperów w kraju. Mając jedną z nielicznych wtedy kamer VHS zgłaszali się również do nas Nowożeńcy. Podejmowaliśmy się więc takich wyzwań od dawna. Naszym Pierwszym Zlecającym był Jarosław Sokołowski... założyciel naszego Sky Piastowskie. Zakochał się bardzo młodo. Praktycznie sam sobie nagrywał wesele :)

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Od samego początku istnienia naszej grupy SKY PIASTOWSKIE czyli od początku lat 90-tych XX wieku.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Pracujemy na sprzęcie bardzo wysokiej jakości choć z miejsca zaznaczymy, że sprzęt, kamera, program montażowy to tylko narzędzie w ręku artysty. Tak to traktujemy. Nasze kamery to SONY A7S2 z wymienną optyką. Ta kamera radzi sobie najlepiej na świecie w ciemnych lokacjach. Z tego też powodu nie ma potrzeby świecić weselnikom podczas tańca lampami czy zmuszać ich do zabawy przy zapalonym świetle. Co ma miejsce u wielu operatorów, niestety. Cały pakiet kamer GoPro z najnowszą na rynku sferyczną FUSION. Mamy slidery do płynnej jazdy kamery (jak w filmach fabularnych). Bardzo dużą wagę przykładamy do obiektywów. W ten segment zainwestowaliśmy największy nasz budżet budowany latami. Dwa komputery montażowe, których bebechy radzą sobie z produkcjami pełnometrażowymi bez żadnego zgrzytu. Program montażowy Adobe Premiere CC 2019. Oprogramowania do korekcji barwnej m.in. DaVinci czy Magic Bullet. Aparat i obiektywy Nikon do fotografii. No i oczywiście tak lubiane drony: trzy sztuki DJI - m.in. PHANTOM 4 i najnowszy ze stajni DJI z 2019 roku. Ale sprzęt to naprawdę tylko połowa sukcesu. Liczy się pasja, doświadczenie, lata praktyki i ukończona łódzka Filmówka przez naszego reżysera, operatora i montażystę w jednym - Grzegorza Lipca.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Jest ich wiele bo to wspaniałe Święto Miłości. Praktycznie każdy moment jest istotny, niepowtarzalny i przepiękny. A my mamy świadomość, że robimy ze ślubu i wesela pamiątkę na całe życie! Empatycznie i emocjonalnie wczuwamy się w każdą chwilę tej magicznej uroczystości. Sami mamy rodziny, dzieci i wiemy na czym gra polega:) Nie ukrywamy, że lubimy gdy Para Młoda z nami współtworzy. Gdy znajduje dla nas czas aby zerwać się na pół godziny z sali i ponieść się wspólnie na sesji plenerowej. Mamy też swoje, autorskie niespodzianki dla Młodych.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Realizujemy film do dwóch miesięcy. Ale należy mieć świadomość, że dobrej jakości kilkuminutowy teledysk dla muzyków produkuje się ok. dwóch tygodni. A film z uroczystości rodzinnej to dla nas kilkunasto lub kilkudziesięcio minutowy teledysk najwyższej próby. Z doświadczenia też wiemy, że film oddany Młodej Parze po miesiącu czy dwóch o wiele lepiej ogląda się niż montowany na kolanie i zdany po tygodniu gdy jeszcze pamięć i emocje z tego jakże ważnego święta są jeszcze gorące.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Realizację emocjonalnych zdjęć od momentu gdy życzy sobie Para Młoda do oczepin. Aczkolwiek nigdy nie wyszliśmy z zegarkiem w ręku. Jeśli jest wola to zostajemy o wiele dłużej. Jesteśmy w pełni elastyczni. W pakiecie zdjęcia jest film od dwóch operatorów i pilota drona. Plus fotografia wykonana przez naszą zdolną fotografkę. Montaż filmu przez absolwenta wydziału montażu filmowego łódzkiej "Filmówki".

Jaki jest Twój styl?

Oryginalny. To możemy zaręczyć. Lubimy wszystko co nie szablonowe. Szukamy własnego, niepowtarzalnego języka filmowego i przez 30 lat wyrobiliśmy go. Za tym stoi wiele nagród na festiwalach filmowych w kraju i za granicą. Przede wszystkim, poprzez potężne doświadczenie, w branży teledyskowej - film z wesela traktujemy jako dynamiczne wideo. Znów: jakość - nie czas filmu. Lepszy niedosyt niż przesyt (wielogodzinne nagrania). Filmujemy z setek ujęć najróżniejszych ujęć - nie ze statywu z jednego kąta. To się jeszcze zdarza ;) To jest przecież pamiątka na całe życie - nie może się znudzić za rok czy za 10 lat od nagrania i być przewijana w trybie szybkiego przesuwu :)

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Świadomość do kogo się zgłaszają. Że SKY PIASTOWSKIE to nie dziewczęta i chłopcy z pierwszej łapanki, którzy za dotację UE nakupowali sprzętu i próbują coś "szyć" nastawieni tylko na zarobek - bez pasji i wiedzy. Każdy może nas sprawdzić w necie. Google i wpis SKY PIASTOWSKIE, ŻE ŻYCIE MA SENS czy 8 W POZIOMIE (polecamy nasze konta na FB, YT czy IG). Para Młoda najczęściej zna nasze możliwości. Ufa naszej wizji i podczas imprezy nie zaprząta sobie głowy czy będzie to profesjonalnie sfilmowanie. Oczywiście zawsze: życzliwość, uśmiech, zaufanie.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Naprawdę każdy jest wymarzony. Podchodzimy do każdego ślubu jak do wspinaczki na Mount Everest. Nie możemy napisać o wymarzonym gdyż byśmy zaprzeczyli swej idei, że każde zlecenie jest dla nas wyjątkowe i niepowtarzalne jako artystyczne wyzwanie.

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Każdą pamiętamy z imienia i nazwiska. Każdej pary film przechowujemy w archiwach na zawsze na wypadek gdyby komuś coś się kiedyś zakopało. Utrzymujemy kontakt lub nawet znajomość czy przyjaźń z wieloma parami lata po wydarzeniu.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Z mającymi wiedzę kim jesteśmy, jakie mamy doświadczenie, styl, sukcesy i zajawkę. Z osobami, które nam ufają, że zrobimy to na 200%, najlepiej jak umiemy.

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Jest wiele takich historii. To już wspominaliśmy bo każda historia, ślub i wesele jest jedyne w swoim rodzaju. Ale dobrze. W 2018 roku w Głogowie (woj. dolnośląskie) wydarzyło się coś szczególnego. Pracowaliśmy wtedy pierwszy raz w rozszerzonym teamie, w cztery osoby (co już jest normą). Pan Młody sam w przeszłości filmował. Zajmuje się fotografią. Ludzie z jego otoczenia też. Gdy ok. 3 nad ranem żegnaliśmy się z Parą Młodą - cała sala, dosłownie cała, kilkadziesiąt osób wstało i urządziło nam owację. Kilka minut owacji na stojąco. To było wielkie wzruszenie i ogromna satysfakcja.

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Ile będzie trwał film. Odpowiadamy zawsze, że czym krócej tym lepiej :) Gdzie krócej nie oznacza łatwiej. Wręcz przeciwnie: zrealizować krótki metraż z całodniowego i całonocnego nagrywania to trudne wyzwanie i sztuka.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Polecamy zawsze wpisać nas w google :) Wszystko staje się jasne. Przede wszystkim, że w każdy film wkładamy całe serducho i doświadczenie.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Jego elastyczność co do naszej wizji. To my jesteśmy od sztuki filmowej a Para Młoda od jak najlepszej zabawy. Nie na odwrót.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Pasja filmowa, doświadczenie, praktyka, wiedza, wykształcenie filmowe, cierpliwość, elastyczność, uśmiech i skromność. Wbrew pozorom skromność to nasz wielki atut. Podczas ślubu i wesela to Para Młoda jest bohaterami i ich Goście. My zaś niewidocznymi filmodawcami.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Google i wpis SKY PIASTOWSKIE wszystko wyjaśni :)

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Oryginalnością i niepowtarzalnością. Skoro Ślub i Wesele są wyjątkowe dla Nowożeńców. Taki musi być i nasz film.

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Są ich tysiące. Ale szczególnym zdjęciem i filmem są ujęcia z Księżyca na Ziemię podczas misji Apollo 11. Wartość tego zdjęcia, które ukazało się 10 stycznia 1969 roku na okładce magazynu "Life" jest po prostu nieoceniona. Nie tylko wryło się ono w wyobraźnię obywateli świata pięknem naszej drogocennej błękitno-zielonej planety, ale też uświadomiło nam jaka jest mała i delikatna. Antropolożka Margaret Mead nazwała to zdjęcie "najbardziej otrzeźwiającą fotografią, jaką kiedykolwiek wykonano - nasza śliczna, samotna planeta dryfuje w czarnym bezmiarze przestrzeni kosmicznej, taka piękna a tak tragicznie delikatnie, tak bardzo zależna od tak wielu ludzi we wszystkich krajach". Podpisujemy się pod tymi słowami w całości. I pamiętajcie - To Wy jesteście dla nas filmowym mikro-światem. Zapraszamy do współpracy!

Wolne terminy

Kontakt

Sky Foto Film

Zielona Góra

178 km od Szczecina

Poniedziałek

09:00-17:00

Wtorek

09:00-17:00

Środa

09:00-17:00

Czwartek

09:00-17:00

Piątek

09:00-17:00

Sobota

09:00-17:00

Niedziela

09:00-17:00

Polecani z kategorii fotograf ślubny

Joanna Kaźmierczak Fotografia
Joanna Kaźmierczak Fotografia Szczecin
(3)
Zobacz profil
StudioFOTO Wojciech Witkowski
StudioFOTO Wojciech Witkowski Zielona Góra
Zobacz profil
Fotografia Filip Niećkowiak
Fotografia Filip Niećkowiak Zielona Góra
(2)
Zobacz profil
dash dash studio
dash dash studio Zielona Góra
(1)
Zobacz profil

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: