Supelek Fotografia

Supelek Fotografia

O nas

Nazywam się Kuba i od kilku lat zajmuję się fotografią i reportażem.

Staram się uchwycić i pracować nad zdjęciami tak, by oddawały to, co naturalne, rzeczywiste, pełne gestów i światła, które bardzo sobie cenię.
W reportażu staram się skupić na człowieku i jego twarzy, emocjach, relacjach i gestach, a przede wszystkim na sytuacjach zastanych, a nie kreowanych.

Posiadam profesjonalny sprzęt fotograficzny, niezbędny do tego typu reportaży. Fotografuję: wesela, studniówki, półmetki, chrzty, urodziny i inne imprezy okolicznościowe oraz sesje plenerowe.

Projektuję dla Państwa również wysokiej jakości fotoksiążki lub albumy ze zdjęciami.

Wraz z reportażem, mogą Państwo skorzystać z usługi fotobudki i innych ciekawych dodatków.

[center]Portfolio: [treść zablokowana]
[center]Kontakt
[treść zablokowana]
[treść zablokowana]

[center][i] Na fotografii ukażę piękno, którego beze mnie nikt by nie dostrzegł [/center][/i]

Oferta - Supelek Fotografia

Fotobudka

100 zł - 700 zł

Fotobudka, to urządzenie, które dzięki swej niepowtarzalnej "budowie" i "wielkości", może znaleźć się w ciągu kilku godzin na Twojej MEGA IMPREZIE, w domu, w przedszkolu, w firmie. W odróżnieniu od innych atrakcji, jest mało wymagająca, wystarczy, aby włożyć wtyczkę do zasilania.

W tym momencie impreza się zaczyna! Wybieramy dowolny gadżet – perukę, wąsy, a może zabawną chmurkę z napisem lub ekstrawaganckie nakrycie głowy? – przyjmujemy pozycję ;) przed fotobudką i na ekranie dotykowym przyciskamy "START". Automat zrobi serię zdjęć i wydrukuje je w ciągu 20 sekund.

Wspólna zabawa sprzyja, pobudzaniu naszej wyobraźni i zdjęcia z takiej imprezy pozostaną, nie tylko na długo w naszej pamięci, ale również na zdjęciach. A takie wspomnienia są niezapominane na wiele, wiele lat…

Możliwy układ zdjęć

To Wasza impreza i to Wy wybieracie układ zdjęć dopasowany do waszych potrzeb. My służymy swoja pomocą i na pewno wspólnie znajdziemy dla Was idealne rozwiązanie. Możecie wybierać liczbę zdjęć i uklad graficznych, który znajdzie się na każdym wydruku, a także wybrana przez Was personalizacja która będzie przypominała o tym szczególnym dla Was dniu.

Fotobudkę wynajmujesz na określony czas, nie ma ograniczeń ilościowych wykonywanych zdjęć.
Gadżety do zdjęć

W cenie każdego pakietu otrzymujesz całą skrzynię różnych dodatków, które jeszcze bardziej pobudza Twoją wyobraźnię i sprawią że ten szczególny dzień będzie niezastąpiony i niezapomniany. Dysponujemy dużą liczbą gadżetów, od peruki, okularów przez śmieszne chmurki, które świetnie rozpalą waszą wyobraźnię i dopełnią pamiątkowe zdjęcia. Jeśli planujecie imprezę tematyczną, chętnie dostarczymy rekwizyty z nią związane.

Jeśli potrzebujesz zamówić dodatkowe wydruki zdjęć lub ponowny wydruk wszystkich zdjęć w zależności od Twoich potrzeb, wystarczy abyś nas poinformował, a my wszystkim się zajmiemy.
Personalizacja tła zdjęciowego

Do każdej imprezy podchodzimy indywidulanie i dysponujemy profesjonalnymi tłami fotograficznymi. Możesz wybrać tło z naszej oferty albo zaproponować własny projekt. Dzieki temu Twoja firma będzie bardziej widoczna wśród konkurencji.
Personalizacja zdęć

Na Wasze życzenie możemy umieścić obok zdjęć dowolny tekst lub grafikę, a także adres strony internetowej, wskazanej przez Ciebie. Jest to jednocześnie forma promocji i reklama TWOJEJ FIRMY.
Pamiątkowy fotoalbum

Zdjęcia to najlepsza pamiątka z każdej imprezy czy uroczystości, a album jest ich dopełnieniem. Goście mogą wkleić zrobione zdjęcia i wpisać dedykację oraz życzenia.

Pakiet: Reportaż + Plener

1200 zł - 1700 zł

szczegoły umawiamy na spotkaniu, każdy reportaż jest dostosowany do osob :)

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

1500 zł - 2500 zł

szczegoły umawiamy na spotkaniu, każdy reportaż jest dostosowany do osob :)

Plener ślubny

300 zł - 800 zł

szczegoły umawiamy na spotkaniu, każdy reportaż jest dostosowany do osob :)

Reportaż ślubny

800 zł - 1400 zł

szczegoły umawiamy na spotkaniu, każdy reportaż jest dostosowany do osob :)

Sesja narzeczeńska

300 zł - 600 zł

szczegoły umawiamy na spotkaniu, każdy reportaż jest dostosowany do osob :)

Opinie - Supelek Fotografia

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Kontakt - Supelek Fotografia

Supelek Fotografia

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Ostrołęka

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: