PrimePhoto

Dominik Błaszczyk

PrimePhoto

Grunwaldzka 83, Jaworzno

(16)

O nas

Cześć!
Dziękujemy za zainteresowanie naszą fotografią i filmami. Trafiliście doskonale, gdyż jesteśmy tutaj po to, by spełnić Wasze marzenie o najlepszej pamiątce z dnia zaślubin. Bardzo się cieszymy, że zdecydowaliście się zobaczyć nasz profil.

Oferta - PrimePhoto

Podziękowanie dla rodziców w formie teledysku

1500 zł - 2000 zł

Filmowanie z powietrza (DRON)

800 zł - 1500 zł

Reportaż Ślubny

4000 zł - 4500 zł

Sesja narzeczeńska

500 zł - 800 zł

Film ślubny

5500 zł - 7500 zł

Wszystko zależy od pakiety i oczekiwań naszych klientów.

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

5000 zł - 5500 zł

Wyceniany indywidualnie

Pakiet: Reportaż + Plener

4500 zł - 5000 zł

Plener ślubny

800 zł - 1000 zł

Reportaż ślubny

4000 zł - 4500 zł

Opinie - PrimePhoto

5

16 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość filmu

Ceny

Atmosfera

KP

Katarzyna P

Już podczas pierwszego spotkania czuliśmy się mega swobodnie w ich towarzystwie, a przy każdym kolejnym tylko utwierdzaliśmy się w przekonaniu, że Ania i Dominik - to najlepszy wybór. Mega pozytywni ludzie - ich obecność podczas przygotowań i poczucie humoru rozładowały cały stres, a w trakcie samego wesela pracowali niezauważalnie. Przekazali nam wiele cennych wskazówek, które nie tylko mają swoje odzwierciedlenie w filmie/zdjęciach, ale dodały nam również dużo pewności siebie. Wszystkie nasze 'zachcianki' zrealizowane w stu procentach. Poprzez indywidualne podejście świetnie ukazali nasze charaktery (To między innymi sprawia, że każdy ich film jest nieszablonowy.). Nieoczywiste kadry, niesamowita estetyka i świetna jakość - dzięki temu każde ich zdjęcia i każda sekunda filmu są pełne emocji. Sesja zdjęciowa z nimi to świetna zabawa, a my sami czuliśmy się jak gwiazdy na planie filmowym. Wiele wspaniałych pomysłów, przez co nie można się z nimi nudzić, a kilka godzin sesji mija w mgnieniu oka. Efekt końcowy przerósł nasze wszelkie oczekiwania - zdjęcia i film doprowadziły do łez nie jednego z naszych bliskich. Osobiście nie przepadam występować w filmach ślubnych czy zdjęciach, a ten film i zdjęcia mogę oglądać bez końca i to chyba najlepsza recenzja. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za tak wyjątkową pamiątkę! Nie możemy się już doczekać kolejnej współpracy! Kasia i Dawid 🍩🍩

2 lata temu

WG

Weronika G

Polecam i to z całego serca! :) Najlepsza ekipa! Dominik spędził z nami cały dzień ślubu, począwszy już od rana, aż do później nocy. Nie dość, że zrobił nam przepiękne zdjęcia to jeszcze był świetnym towarzyszem rozmów. Zadbał o nasz dobry nastrój w tym dniu i o każdy szczegół, który sprawił, że zdjęcia są wyjątkowe :) Sesja zdjęciowa, tym razem już zarówno z Dominikiem jak i Anią, okazała się być świetną zabawą i ciekawym nowym doświadczeniem. Mogłabym tak pisać i pisać, ale myślę, że to co znajduje się powyżej zachęci Was (jeśli poszukujecie fotografa na wesele czy inną okoliczność) do wybrania Primephoto & Flowmotion :D

3 lata temu

Źródło: Facebook

IT

Ilona T

Najpiekniejsza pamiatka jaka możemy mieć! Film oraz zdjecia, budziły i dalej budzą w nas wiele emocji i wzruszeń. Pełen profesjonalizm i przesympatyczna ekipa! Polecam z czystym sercem tym ktorzy się zastanawiają, do tego dodam, że Nasz wybor był zupełnie w ciemno;-) pozdrawiamy i dziekujemy raz jeszcze!

3 lata temu

Źródło: Facebook

AC

Agnieszka C

Wszystko.Cudowna profesjonalna ekipa

3 lata temu

Źródło: Facebook

JP

Jarek P

Współpracowałem jeden raz ale polecam na 1000 %

3 lata temu

Źródło: Facebook

JM

Justyna M

Profesjonalizm, perfekcyjność , zaangażowanie, dbanie o każdy szczegół [...],można tak wymieniać w nieskończoność ... Długo szukaliśmy kogoś odpowiedniego, Mieliśmy ogromne szczęście, ze spotkaliśmy takich wspaniałych ludzi jak Dominik i Ania Teraz mamy pamiątkę na całe życie ... Dziękujemy <3<3 Polecamy z całego serca , warto !!!

3 lata temu

Źródło: Facebook

PD

Patryk D

Najlepsze efekty powstają wtedy, kiedy robisz coś z pasji... Fantastyczne zdjęcia ślubne, profesjonalne podejście do tematu, super kontakt! Dziekujemy!

3 lata temu

Źródło: Facebook

Kontakt - PrimePhoto

PrimePhoto

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Grunwaldzka 83 43-600 Jaworzno

Zobacz kamerzystów na wesele w Twoim województwie: