avatar

Cygańska Dolina

(12)

O nas

Zapraszamy do wypoczynku na terenie gminy Gardeja w miejscowości Cygany, gdzie znajduje się nasze gospodarstwo agroturystyczne. Znajdziecie u nas Państwo dużo zielonej przestrzeni, wyjątkowe krajobrazy, tereny do wędrówek pieszych i rowerowych, a przede wszystkim ciszę i spokój. Gospodarstwo nasze położone jest w zacisznym miejscu, otoczonym drzewami i kwiatami. U nas znajdziecie Państwo miejsce na relaks i wspaniały wypoczynek. Dla osób, którech chciałyby poznać tę bliżsżą i nieco dalszą okolicę również znajdzie się coś ciekawego. W okresie letnim skorzystać z wodnych kąpieli można nad jeziorami Wandowskim i Kuckim. Historia, ta odleglejsza to pałace: w Nowej Wiosce rodziny von der Groebenów i Klecewie rodziny von Rosenbergów.

Opinie - Cygańska Dolina

5

12 opinii

Dodaj opinię

AR

Alicja R

By móc w pełni podziękować i ocenić jakość usług to zabrakło by miejsca. Najlepsza agroturystyka w jakiej byłam. Moje wesele wyszło cudownie. Goście i my jako Para Młoda zadowoleni z tak sympatycznej obsługi Czuć było rodzinny klimat a jedzonko najwyższej jakości.

11 miesięcy temu

Źródło: Facebook

KW

Krystyna W

Piekny obiekt,warto odwiedzic

1 rok temu

Źródło: Facebook

IF

Ilona F

Super sala i miła obsługa bardzo polecam.?

2 lata temu

Źródło: Facebook

KS

Kinga S

Idealne miejsce na wesele polecamy? super jedzenie atmosfera i obsluga? Dziękujemy ?

2 lata temu

Źródło: Facebook

JP

Justyna P

27.10.2018 odbyło się Nasze wesele w Cyganskiej Dolinie. robili wszystko, aby nasz dzień był wyjątkowy. pierwszy raz spotkałam się z tak serdecznym ludźmi. Wlasciciele jak i obsługa rewelacyjni. Usmiechnieci i pelni pozytywnej energii. Jedzenie przepyszne, ładnie podane. ciepłe posiłki podawane na biezaco. Jestem oczarowama miejscem jak i obsługa całego wesele. Na pewno będę wracać tutaj i organizować inne uroczystosci. Polecam z całego serca i dziękujemy!!! :* Justyna i Grzegorz pozdrawiamy

3 lata temu

Źródło: Facebook

MC

Mariola C

bardzo miła i profesjonalna obsługa ,okolica przepiękna , bardzo polecam

4 lata temu

Źródło: Facebook

MR

Monika R

Z czystym sercem możemy polecić Cygańską Doline na wszelkie imprezy, pysze jedzonko , fachowa i przemiła obsługa, współpraca na 6 ;)

4 lata temu

Źródło: Facebook

Kontakt - Cygańska Dolina

Cygańska Dolina

Kwidzyn

Zobacz sale weselne w Twoim województwie:

Zobacz innych usługodawców w mieście Kwidzyn: