avatar

Oficerski Yacht Club R.P. Pacific WDW

(2)

O nas

Wyjątkowy, piękny, niezapomniany...jeden z najważniejszych dni Waszego życia, dołożymy wszelkich starań aby właśnie taki był Dzień Waszego Ślubu, Komunii lub innego bliskiego Waszemu sercu wydarzenia. Zapraszamy Was abyście celebrowali Swoje uroczystości w wyjątkowej atmosferze i otoczeniu jakie oferuje nasz Kompleks Hotelowy.

couple-man-woman

LICZBA GOŚCI

od do

Opinie - Oficerski Yacht Club R.P. Pacific WDW

5

2 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd sali

Ceny

Atmosfera

SM

Sandra M

Wspaniała obsługa, jedzenia nie brakowało wręcz przeciwnie było bardzo dużo i smacznie. Życzliwa i miła współpraca z Panią Wiolą menager poprostu profesjonalizm. O wszystkim nam przypominała , ciągły kontakt mieliśmy przed organizacją wesela i dziękuję za cene wskazówki. Teren i obiekt jest piękny zadbany, krajobrazy prześliczne, a płynięcie motorówką i eleganckim kapitanem , który poczęstował nas szampanem, potem sesja zdjęciowa - to piękne wspomnieni. Piękna pałacowa sala . Wszystko oceniam na szóstkę z plusem .

3 lata temu

W

Wioletta

Pyszne jedzenie, wybór sal pięknych i dużych, jest również sala pałacowa jak w pałacu. Jedzenie smacznie, świeże i dużo na stołach. Naprawdę polecam. Sa sale nawet do 300 osób i sporo miejsca do tańczenia. A nie zapomnianym w tym dniu jest rejs jachtem za darmo i piękny apartament. Poprawiny pod wiata zakryte na 200 osób. Miła życzliwa obsługa i właściciele obiektu są sympatyczni i pomocni, posiajacy duże doświadczenie w organizacji wesel. Polecam.

4 lata temu

Kontakt - Oficerski Yacht Club R.P. Pacific WDW

Oficerski Yacht Club R.P. Pacific WDW

Augustów

Zobacz sale weselne w Twoim województwie:

Zobacz innych usługodawców w mieście Augustów: