Villa Omnia

Maja Markowska

Villa Omnia

Trębki Nowe 17 a, Trębki Nowe

(2)
Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

Cisza. Zieleń. Łany zbóż. Śpiew ptaków. Nagle zza zakrętu wyłania się nowoczesna, przeszklona bryła otoczona nienagannym kobiercem rajgrasu. Połyskujące w słońcu tafle szkła i zdecydowane kształty odlane z surowego betonu, ocieplone egzotycznym drewnem nadają temu miejscu niezwykłego charakteru. Jesteś zaskoczony, ale już wiesz. Villa Omnia. Właśnie tego szukałeś od samego początku.
Przejeżdżając przez bramę dostrzegasz ogromną industrialną przestrzeń z nutą skandynawskiej, surowej, elegancji harmonijnie łączącą się z otaczającą zielenią, wlewającą się do wnętrza przez transparentne ściany. To ponad 340m2 powierzchni, na której przy okrągłych stołach gościmy do 200 osób.
Spoglądasz nieco dalej. Czy to kąpielisko!? Do tej pory sądziłeś, że tylko natura mogłaby je tak wspaniale wkomponować w otaczający krajobraz. Tymczasem okazuje się, że to basen. Oczyma wyobraźni widzisz już swoich przyjaciół wygrzewających się w promieniach słońca nad jego brzegiem.
ecydujesz się wejść do środka, porozmawiać o szczegółach. Spotykasz tam miłą i kompetentną osobę, która oprowadza Cię po wnętrzach, pokazuje pokoje dostępne dla 39 osób z Twoich gości a także rozwiewa ostatnie obawy związane z przygotowywanymi na miejscu daniami oraz kosztami, które okazują się być całkowicie adekwatne do tego co zastałeś.
Oszołomiony tym wszystkim jeszcze nie do końca wierzysz, że to co widziałeś jest prawdziwe, że takie miejsca istnieją. Potrzebujesz czasu do namysłu. Nie ma problemu. Miła osoba, którą spotkałeś po wejściu do wnętrza Villi Omnia rezerwuje Twój wybrany termin na 7 dni bez żadnych zobowiązań.

PRZEDZIAŁ CENOWY

220 zł - 270 zł

hotel-bed

MIEJSCA NOCLEGOWE

40

couple-man-woman

LICZBA GOŚCI

od 50 do 200

house-1

LICZBA SAL

1

USTAWIENIE STOŁÓW

Okrągłe

OPIS MIEJSCA

Dekoracje

Grill

Klimatyzacja

Kuchnia

Miejsca noclegowe

Ogród

Parking

Patio

Teren zamknięty

Udogodnienia dla niepełnosprawnych

TYP SALI

Hotel na wesele

Sala bankietowa

STYL SALI

Wesele w stylu boho

Wesele w stylu retro

Opinie - Villa Omnia

2.8

2 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd sali

Ceny

Atmosfera

M

MZ

Nie polecam

2 lata temu

Żałujemy, że nie napisał/a Pan/i więcej abyśmy mogli merytoryczne odnieść się do Pana/i zarzutów. Mimo to pozdrawiamy!

M

M.Drozdowski

Było świetnie wspaniała obsługa Super jedzenie Rozliczenie po weselu czyli zwrot alkoholu i napoi super uczciwe Osobiście jestem zachwycony a nie byłem gościem tylko ojcem Pana Młodego który finansował w połowie ślub Polecam

4 lata temu

Dziękujemy i zapraszamy przy kolejnej okazji!

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Współpracujemy z Parami Młodymi od 2015 roku.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Mamy trzy absolutnie unikalne elementy oferty. Chętnie opowiemy o nich na spotkaniu przy kawie w Villa Omnia. Uchylę rąbka tajemnicy: jednym z nich jest całkowity, 100% brak dodatkowych kosztów (korkowe itp). Koszt uroczystości = ilość osób x cena za osobę.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Nasza oferta zawiera w sobie wszystko co jest niezbędne aby urządzić kompletne przyjęcie weselne. Menu, napoje, podstawowa dekoracja - to wszystko wliczone jest w cenę.

Z jakim wyprzedzeniem Młoda Para powinna zarezerwować u Was termin?

Specjalizujemy się w weselach "last minute". Jesteśmy w stanie pomóc w organizacji uroczystości pod względem wyboru oprawy muzycznej, sukni czy też firmy dekoratorskiej. Zachęcamy do kontaktu z nami w sprawie wesela w danym, trwającym sezonie. Oczywiście jesteśmy otwarci na rezerwacje w przyszłym roku jak i za dwa lata.

Czy można umówić się wcześniej na obejrzenie sali weselnej oraz degustację menu?

Oczywiście, zapraszamy do kontaktu i ustalenia terminu spotkania.

Na ile jest możliwość wprowadzenia modyfikacji w proponowanej przez Was ofercie?

Nie zamykamy się na żadne propozycje czy pomysły Par.

Kiedy ustalacie z Parą Młodą szczegóły dotyczące wesela?

Jesteśmy do dyspozycji naszych Par przez cały czas od podpisania umowy do terminu uroczystości. Spotkanie organizacyjne odbywa się zazwyczaj na ok. 3-4 tygodnie przed weselem.

W jakim stylu przeważnie Młode Pary organizują u Was wesela?

Każda Para ma swój niepowtarzalny styl, który stara się przenieść na swoją uroczystość. Dominujące aranżacje związane są z wiodącymi w danym sezonie trendami.

Kontakt - Villa Omnia

Villa Omnia

website facebook instagram Usługodawca oświadczył, że jest przedsiębiorcą. NIP: 5252585882

Trębki Nowe 17 a 05-170 Trębki Nowe

41 km od Warszawy

8 km od Nowego Dworu Mazowieckiego

21 km od Płońska

Poniedziałek

09:00 -17:00

Wtorek

09:00 -17:00

Środa

09:00 -17:00

Czwartek

09:00 -17:00

Piątek

09:00 -17:00

Sobota

09:00 -17:00

Niedziela

09:00 -17:00

Biuro czynne od poniedziałku do piątku. Ze względu na odbywające się uroczystości spotkania w weekend możliwe są po wcześniejszym umówieniu.

Zobacz sale weselne w Twoim województwie: