Pałac w Smoszewie
Pałac w Smoszewie Zakroczym
(16)
Zobacz profil
Herbarium Hotel&SPA****
Herbarium Hotel&SPA**** Gąsawa
(4)
Zobacz profil
UNICORN Restaurant
UNICORN Restaurant Sopot
(15)
Zobacz profil
Wozownia Gdańska
Wozownia Gdańska Gdańsk
Zobacz profil
Restauracja La Fontaine

Jadwiga Witczak

Restauracja La Fontaine

Kupiecka 5, Gdańsk

O dniu wstąpienia na Nową Drogę Życia, u boku ukochanej osoby, każda Panna Młoda śni od najmłodszych lat. Wtedy to w głowie małej dziewczynki zaczyna dojrzewać zarys tej uroczystości. Proces doskonalenia wizji trwa wiele lat... aż do dnia, w którym my możemy ją urzeczywistnić.
W restauracji La Fontaine przeżywamy te piękne chwile od 12 lat. Każda uroczystość jest dla nas wyjątkowa. Z ogromną przyjemnością dzielimy się naszym doświadczeniem, doradzając przy doborze menu i wspierając w podejmowaniu decyzji.
Dysponujemy salą restauracyjną, salą taneczną oraz tarasem który przy ładnej pogodzie jest ulubionym miejscem nie tylko dzieci ale wszystkich Gości spragnionych rozmów i świeżego powietrza. Lokalizacja zapewnia pełną prywatność i bezpieczeństwo. Po zamknięciu bramy nikt i nic nie jest w stanie zakłócić przeżywania cudownych emocji w gronie najbliższych.

USTAWIENIE STOŁÓW

Prostokątne

OPIS MIEJSCA

Dekoracje

Grill

Kuchnia

Ogród

Teren zamknięty

Udogodnienia dla niepełnosprawnych

TYP SALI

Restauracja na wesele

Oferta

Menu weselne - Wariant 1

160 zł - 240 zł

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Kontakt z ludźmi, możliwość dzielenia się doświadczeniem, satysfakcja z dobrze wykonanego zadania oraz czerpanie energii z pozytywnych emocji jakie towarzyszą przyjęciom weselnym.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

To było wiele lat temu, przy wcześniejszej działalności w branży gastronomicznej. Przyjaciele poprosili mnie o zorganizowanie ich przyjęcia weselnego. Podeszłam do tego pełna obaw ale z pełnym zaangażowaniem. Zaskoczył mnie ogrom pracy jakiej wymaga przygotowanie takiej uroczystości. Ale gdy zobaczyłam ich łzy szczęścia, poczułam taką satysfakcję jakiej nie czułam przy żadnym innym projekcie. I tak to się zaczęło.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Z parami młodymi współpracuje od 12 lat,

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Pierwszy taniec, ponieważ od tego momentu parę młodą opuszcza stres i zaczyna cieszyć się uroczystością, a na tym nam organizatorom zależy najbardziej.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Zależy od zlecenia. Niektóre uroczystości wymagają większego zaangażowania i pracujemy nad ich dopracowaniem miesiąc, inne kilka dni.

Jaki jest Twój styl?

Wystrój restauracji jest neutralny, klasyczny. Dekoracje kwiatowe wprowadzają życie i tworzą nastrój. Taki styl lubię najbardziej ale wszystko zależy od preferencji pary młodej.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Naszymi klientami są głównie pary, które szukają kameralnej, rodzinnej atmosfery.

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Tak, była to para która miała dokładnie sprecyzowaną wizję swojej uroczystości. Było to wesele w stylu lat 60-tych. Zarówno Para Młoda jak i goście idealnie dopasowali się do tego stylu. Muzyka, stroje... ale najważniejsza była energia jaka biła od nowożeńców. Tyle miłości i tyle szczęścia unosiło się w powietrzu że goście również poczuli podobne emocje. To była niezwykła para i niezapomniana noc.

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Pamiętam przyjęcie weselne w trakcie którego nastąpiła przerwa w dostawie prądu. Nastała cisza i ciemność. Wiedziałam że uruchomienie generatorów trochę potrwa. Zapaliliśmy szybko mnóstwo świec a ja chcąc ratować imprezę zaintonowałam piosenkę. Okazało się że towarzystwo było tak rozśpiewane, że ich śpiew porwał ich nawet do tańca. Wytworzyła się niesamowita atmosfera. Gdy zapaliły się światła i muzyka zaczęła grać zobaczyłam nawet pewien zawód na ich twarzach. To była zabawna historia.

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Zabiorę Cię właśnie tam... :)

Kontakt

Restauracja La Fontaine

Kupiecka 5 80-852 Gdańsk

Polecani z kategorii sale weselne

STARY MANEŻ
STARY MANEŻ Gdańsk
(5)
Zobacz profil
Hotel Quadrille Relais & Châteaux
Hotel Quadrille Relais & Châteaux Gdynia
Zobacz profil
Leszczynowy Dworek
Leszczynowy Dworek Gdańsk
(31)
Zobacz profil
Hotel Victoria Bolszewo
Hotel Victoria Bolszewo Wejherowo
(15)
Zobacz profil

Zobacz sale weselne w Twoim województwie: